Ürün Kodu: 100560
Ürün Barkodu: 8697405390816

Marka : Florex

Product State: A0

Florex Çöp Torbası 120 Litre Konteyner Boy Siyah 5'li Paket

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Tek Ruloda 5 adet
  • 77 Mikron
  • 90 cm x 125 cm
  • Sızdırma Önleyici Özellik
  • IS0 9001 , ÇEVKO

Ürün Hakkında

   
Genel Bilgiler  
Marka FLOREX
Model FLOREX 120 LT KONTEYNER ÇÖP POŞETİ 5'Lİ
Üretim Yeri Türkiye
Boy C KATLAMA
Boyutu 90*125 cm
Renk Siyah
Desen Yok
Rulo Sayısı 5
Rulo Başına Poşet Adet Sayısı 5
Hammade LDPE-Alçak Yoğunluklu Polietilen
Mikron 77
Dikiş Tipi Yıldız
Uygun Olduğu Kullanım Alanı Ofis / Mutfak / Tuvalet / Otel / Okul / Endustriyel / Dış Mekan
Büzgülü mü? Hayır
Koku ( Parfüm ) Yok
Koku önleyici özellik var mı? Yok
Sızdırma önleyici özellik var mı? Var
Delinme ve yırtılma önleyici esneme özelliği var mı? Var
Doğada çözünür mü? Hayır
Sertifikası var mı? ISO 9001 , ÇEVKO

 

Florex 120 Lt Konteynır Çöp Poşeti 5'li; üstün performansı, kaliteli malzemesi, güçlü ve sağlam yapısıyla fabrika  ve büyük iş yerlerlerinde kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. 

Pek çok insanın bir arada barındığı iş yerlerinde hijyen koşullarına ekstra özen gösterilmesi beklenmektedir. Florex’in TSE belgeli eko jumbo boy çöp torbası sayesinde bu koşulları kolaylıkla sağlayabilir, yüksek standartlara avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Florex konteynır çöp torbası, yıldız dikişleri sayesinde sızdırma ve akıtma yapmaz. Hafif ve orta yoğunluktaki çöpler için ideal kullanım sağlar.

  • Sağlamlık: Florex konteynır çöp torbası 77 mikron kalınlığı ve kaliteli materyali sayesinde sağlam ve dayanıklı bir ürün güvencesi sunar.
  • Sızdırmazlık: Çöp torbalarında sıklıkla karşılaşılan sorunlardan biri ürünün sıvıları akıtmasıdır. Florex çöp torbası yıldız dikişli oluşu sayesinde sızdırmazlık güvencesi sağlar.
  • Boyut: Florex 120 Lt Konteynır Çöp Poşeti 5'li boyutlarında geniş hacimli bir ürün olmasının yanı sıra çöp kovalarıyla da uyumludur.
  • Kolay taşınabilirlik: Büzgülü yapısı sayesinde kolay taşınabilen niteliktedir.
  • Ergonomik tasarım:Florex 120 Lt Konteynır Çöp Poşeti 5'li; ; ergonomik tasarımı ve kullanım kolaylığını ön planda tutar. Rulodaki kopma yerlerinde sorun yaratmayan ve kolayca ayrılabilen bir tasarıma sahiptir.

Neden Florex?

 

2015 yılında kurulan TESLA PLASTİK, İstanbul Kıraç’ta 7.500 m2 kapalı alanda 160 çalışanı, aylık 1.000 ton üretim kapasitesi ile sektörün önde gelen firmaları arasına girmiştir. 22 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak FLOREX markası ile çöp torbası ve palet streç film üreten firmamız; medikal atık torbaları, endüstriyel atık torbaları ve palet streç film olarak farklı ürün çeşitleriyle 7/24 üretim yapmaktadır. 700 ton Çöp Torbası üretimiyle; yurtiçi ve yurtdışında her türlü çöp torbası ihtiyacına hızlı ve kaliteli cevap verebilmektedir.

 

Kaliteli ürünün, kaliteli bir hammadde ve kullandığı yüksek teknoloji makineler ile mümkün olduğuna inanan TESLA PLASTİK, güçlü sermaye birikimi ve sürekli gelişen yapısıyla, kuruluşundan günümüze dek geçen bu kısa sürede, sektörde FLOREX markasını en üst sıralara taşımanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Florex 120 Lt Konteynır Çöp Poşeti 5'li  Kaç Mikron?

 

Florex konteynır  çöp torbası 77 mikron kalınlığındadır. Özellikle endüstriyel amaçlarla kullanılan çöp torbalarında öncelikli nitelik sağlamlıktır. Florex 120 Lt Konteynır Çöp Poşeti 5'li ; kolayca dağılan ve yırtılan ince yapılı çöp torbalarının aksine ekstra güçlü yapısıyla üstün performans güvencesi sunar.

 

Florex 120 Lt Konteynır Çöp Poşeti 5'li  Dayanıklı ve Kolay Taşınabilir mi?

Fabrika, sanayi ve büyük iş yerlerinde kullanılmak üzere geliştirilen  Florex 120 Lt Konteynır Çöp Poşeti 5'li  , Florex markasının hayatı kolaylaştırmaya yönelik hizmet anlayışı çerçevesinde üretilen son derece kullanışlı ve memnuniyet odaklı bir temizlik ürünüdür.

Florex 120 Lt Konteynır Çöp Poşeti 5'li  çöp torbası, büzgülü tasarımı ve ergonomik yapısı sayesinde kolay taşınabilir niteliktedir. Teknik özellikleri, kaliteli malzemesi ve üretim biçimi sayesinde dayanıklılık ve sağlamlık güvencesi sunan Florex çöp torbası, kullanıcıyı asla yarı yolda bırakmaz.

 

Florex 120 Lt Konteynır Çöp Poşeti 5'li  Akıtma Yapar Mı?

 

Florex Konteynır çöp torbası, endüstriyel atıkların uzaklaştırılmasını sağlamak için iş yerlerine özel olarak üretilmiştir. Sağlam yapısı ve yıldız dikişleri sayesinde akıtma yapmaz, sıvı sızdırmaz ve deforme olmaz.

Hijyen koşullarını üst düzeye ulaştırmayı hedefleyen TSE belgeli Florex çöp torbası, üstün standartları uygun fiyata sunmaktadır. 

Güven damgası sahibi alışveriş sitesi Avansas, Florex konteynır çöp torbasını hijyenik teslimat imkânıyla kapınıza kadar getirir. Üstelik hızlı teslimat bölgesindeyseniz sizin için 1 iş gününde kargo olanağı sağlanır.

 

 

Florex Çöp Torbası 120 Litre Konteyner Boy 90 cm x 125 cm Siyah Tek Rulo

 

Çöp torbası; her türlü atıkların depolanması ve güvenle taşınması amacıyla üretilen poşetlerdir. Florex çöp torbası 120 litre konteyner boy 90 cm x 125 cm siyah tek rulo kaliteli yapısı, ekonomik paketi ve geniş iç hacmi ile kullanım amacı birbirinden farklı olan kişiler için oldukça idealdir. İnsan sağlığına zararlı materyaller üretilmeyen Florex çöp torbası TSE, ISO 9001 ve ÇEVKO sertifikasına sahiptir. Doğada çözünebilen çöp torbası aynı zamanda çevre dostudur. Florex 120 litre konteyner boy çöp torbasını ister katı isterse sıvı atıklar için güvenle kullanabilirsiniz. 

 

Florex Çöp Torbası 120 Litre Konteyner Boy 90 cm x 125 cm Siyah Tek Rulonun Özellikleri Neler?

 

Florex çöp torbası 120 litre konteyner boy 90 cm x 125 cm siyah tek rulo, kullanıcıların beklentisine uygun olarak tasarlanır. C katlama boy, siyah renkli tasarım, rulo başına 5 adet poşet ambalaj ile ürün artı olarak değerlendirilen pek çok özelliğe sahiptir. Büzgüsüz olan çöp torbası geniş iç hacmi ile evsel ve endüstriyel çöpleri depolamak için oldukça idealdir. Florex çöp torbasının kenarlarında açılma yapmayan, poşetin ergonomisini destekleyen yıldız dikiş kullanılır. Böylece çöp poşeti ne kadar ağırlaşırsa ağırlaşsın kenarlardan kolay kolay esneme ve yırtılma yapmaz.  

 

Florex Çöp Torbası 120 Litre Konteyner Boy 90 cm x 125 cm Siyah Tek Rulo Dayanıklı mı?

 

Florex 120 litre konteyner boy çöp poşeti alçak yoğunluğa sahip polietilen hammaddeden üretilir. Dayanıklı üretim materyali, 120 litre taşıma kapasitesi sayesinde çöp torbası hem cam gibi ağır malzemeleri hem de kağıt gibi hafif ambalaj atıkları için uygundur. 77 mikron kalınlığına sahip olan Florex çöp torbası sızıntı, yırtılma ve kopma gibi sorunlara karşı dayanıklıdır. Yıldız dikiş sistemi ile sıvı atıkların damlama, akıntı sorununun tamamen önüne geçilir. Dayanıklı yapısı sayesinde sadece çöpleri depolarken değil taşınma esnasında da çöp poşeti kullanıcılara büyük bir rahatlık sunar.   

 

Florex Çöp Torbası 120 Litre Konteyner Boy 90 cm x 125 cm Siyah Tek Rulo Kullanım Alanları Neler? 

 

Florex çöp torbası 120 litre konteyner boy 90 cm x 125 cm siyah tek rulo iç hacmi ve taşıma kapasitesi sayesinde hemen her yerde kullanıma uygundur. Yaşam alanları başta olmak üzere okul, ofis, ticari işletme, hastane, inşaat ve insan sirkülasyonlarının yoğun olduğu her alanda kullanılabilir. Kalın mikron özelliği ve 120 litre taşıma kapasitesi ile inşaat atıkları, katı, sıvı ya da endüstriyel çöpleri taşımak için ürün son derece elverişlidir. 

 

Florex Çöp Torbası 120 Litre Konteyner Boy 90 cm x 125 cm Siyah Tek Rulo Ekonomik mi? 

 

Florex çöp torbası 120 litre konteyner boy 90 cm x 125 cm siyah tek rulo ekonomik olmasıyla da çok sevilir. Geniş iç hacmi sayesinde tek bir poşet uzun süreli kullanım sağlar ve hemen tüm çöplerin depolanması için oldukça idealdir. Ekonomik olarak adlandıran tek rulo paket içinde toplamda 5 adet 90 cm x 125 cm ve 120 litre taşıma kapasitesine sahip ürün mevcuttur. Bu durumda tek bir paketin uzun süreli kullanım için elverişli olduğunu kanıtlar. Siz de hem çevre ve bütçe dostu hem de dayanıklı bir çöp torbası için Florex 120 litre konteyner boy 90 cm x 125 cm siyah tek rulo poşetini tercih edebilirsiniz. Avansas güvencesi ve kalitesiyle ürünü satın alabilirsiniz. 

 

 

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Florex Çöp Torbası 120 Litre Konteyner Boy Siyah 5'li Paket
65,42 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.