Ürün Kodu: 100567
Ürün Barkodu: 8697405390014

Marka : Florex

Product State: A0

Florex Plastik Atık Torbası Jumbo Boy Sarı Tek Rulo 10'lu Paket

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Tek Ruloda 10 adet
  • 100 Mikron
  • 80 cm x 110 cm
  • Sızdırma Önleyici Özellik
  • IS0 9001 , ÇEVKO

Ürün Hakkında

   
Genel Bilgiler  
Marka FLOREX
Model FLOREX PLASTİK ATIK TORBASI JUMBO BOY 10'lu
Üretim Yeri Türkiye
Boy Jumbo
Boyutu 80x110 cm
Renk Sarı
Desen Yok
Rulo Sayısı 1
Rulo Başına Poşet Adet Sayısı 10
Hammade LDPE-Alçak Yoğunluklu Polietilen
Mikron 100
Dikiş Tipi Yıldız
Uygun Olduğu Kullanım Alanı Ofis / Mutfak / Tuvalet / Otel / Okul / Endustriyel / Dış Mekan
Büzgülü mü? Hayır
Koku ( Parfüm ) Yok
Koku önleyici özellik var mı? Yok
Sızdırma önleyici özellik var mı? Var
Delinme ve yırtılma önleyici esneme özelliği var mı? Var
Doğada çözünür mü? Hayır
Sertifikası var mı? ISO 9001 , ÇEVKO

 

Florex Plastik Atık Torbası Jumbo Boy 10'lu Paket çöp torbası; üstün performansı, kaliteli malzemesi, güçlü ve sağlam yapısıyla fabrika  ve büyük iş yerlerlerinde kullanılmak üzere özel olarak üretilmiştir. 

Pek çok insanın bir arada barındığı iş yerlerinde hijyen koşullarına ekstra özen gösterilmesi beklenmektedir. Florex’in TSE belgeli eko jumbo boy çöp torbası sayesinde bu koşulları kolaylıkla sağlayabilir, yüksek standartlara avantajlı fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Florex çöp torbası, yıldız dikişleri sayesinde sızdırma ve akıtma yapmaz. Hafif ve orta yoğunluktaki çöpler için ideal kullanım sağlar.

  • Sağlamlık: Florex çöp torbası 100 mikron kalınlığı ve kaliteli materyali sayesinde sağlam ve dayanıklı bir ürün güvencesi sunar.
  • Sızdırmazlık: Çöp torbalarında sıklıkla karşılaşılan sorunlardan biri ürünün sıvıları akıtmasıdır. Florex çöp torbası yıldız dikişli oluşu sayesinde sızdırmazlık güvencesi sağlar.
  • Boyut: Florex Plastik Atık Torbası Jumbo Boy 80cm x 110cm boyutlarında geniş hacimli bir ürün olmasının yanı sıra çöp kovalarıyla da uyumludur.
  • Kolay taşınabilirlik: Büzgülü yapısı sayesinde kolay taşınabilen niteliktedir.
  • Ergonomik tasarım:Florex Plastik Atık Torbası Jumbo Boy 10'lu Paket ; ergonomik tasarımı ve kullanım kolaylığını ön planda tutar. Rulodaki kopma yerlerinde sorun yaratmayan ve kolayca ayrılabilen bir tasarıma sahiptir.

Neden Florex?

 

2015 yılında kurulan TESLA PLASTİK, İstanbul Kıraç’ta 7.500 m2 kapalı alanda 160 çalışanı, aylık 1.000 ton üretim kapasitesi ile sektörün önde gelen firmaları arasına girmiştir. 22 yıllık tecrübe ve bilgi birikimini kullanarak FLOREX markası ile çöp torbası ve palet streç film üreten firmamız; medikal atık torbaları, endüstriyel atık torbaları ve palet streç film olarak farklı ürün çeşitleriyle 7/24 üretim yapmaktadır. 700 ton Çöp Torbası üretimiyle; yurtiçi ve yurtdışında her türlü çöp torbası ihtiyacına hızlı ve kaliteli cevap verebilmektedir.

 

Kaliteli ürünün, kaliteli bir hammadde ve kullandığı yüksek teknoloji makineler ile mümkün olduğuna inanan TESLA PLASTİK, güçlü sermaye birikimi ve sürekli gelişen yapısıyla, kuruluşundan günümüze dek geçen bu kısa sürede, sektörde FLOREX markasını en üst sıralara taşımanın haklı gururunu yaşamaktadır.

 

Florex Plastik Atık Torbası Jumbo Boy 10'lu  Kaç Mikron?

 

Florex  çöp torbası 100 mikron kalınlığındadır. Özellikle endüstriyel amaçlarla kullanılan çöp torbalarında öncelikli nitelik sağlamlıktır. Florex Plastik Atık Torbası Jumbo Boy 10'lu; kolayca dağılan ve yırtılan ince yapılı çöp torbalarının aksine ekstra güçlü yapısıyla üstün performans güvencesi sunar.

 

Florex Plastik Atık Torbası Jumbo Boy 10'lu Dayanıklı ve Kolay Taşınabilir mi?

Fabrika, sanayi ve büyük iş yerlerinde kullanılmak üzere geliştirilen  pro jumbo boy çöp torbası, Florex markasının hayatı kolaylaştırmaya yönelik hizmet anlayışı çerçevesinde üretilen son derece kullanışlı ve memnuniyet odaklı bir temizlik ürünüdür.

Florex Plastik Atık Torbası Jumbo Boy 10'lu  çöp torbası, büzgülü tasarımı ve ergonomik yapısı sayesinde kolay taşınabilir niteliktedir. Teknik özellikleri, kaliteli malzemesi ve üretim biçimi sayesinde dayanıklılık ve sağlamlık güvencesi sunan Florex çöp torbası, kullanıcıyı asla yarı yolda bırakmaz.

 

Florex Plastik Atık Torbası Jumbo Boy 10'lu  Akıtma Yapar Mı?

 

Florex çöp torbası, endüstriyel atıkların uzaklaştırılmasını sağlamak için iş yerlerine özel olarak üretilmiştir. Sağlam yapısı ve yıldız dikişleri sayesinde akıtma yapmaz, sıvı sızdırmaz ve deforme olmaz.

Hijyen koşullarını üst düzeye ulaştırmayı hedefleyen TSE belgeli Florex çöp torbası, üstün standartları uygun fiyata sunmaktadır. 

Güven damgası sahibi alışveriş sitesi Avansas, Florex çöp torbasını hijyenik teslimat imkânıyla kapınıza kadar getirir. Üstelik hızlı teslimat bölgesindeyseniz sizin için 1 iş gününde kargo olanağı sağlanır.

 

Florex Plastik Atık Torbası Jumbo Boy 80x110 cm Sarı Tek Rulo

 

Çöp torbası; atıkların düzenli bir şekilde toplanıp, taşınması amacıyla üretilen plastik ya da kağıt malzemeli ürünlerdir. Florex plastik atık torbası jumbo boy 80x110 cm sarı tek rulo ambalaj, kullanım amacı farklı olan kullanıcıların beklentilerine uygun olarak tasarlanır. Geniş iç hacmi, kaliteli üretim materyali ve dayanıklılığı destekleyen ergonomik özellikleriyle Florex plastik atık torbasını oldukça geniş kullanım olanağı sunar. Sarı renkli Florex plastik atık torbası çöplerin oluşturduğu görünümü başarılı bir şekilde kamufle eder. Böylece yaşam alanlarında atık torbasını çöp kutusuna ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz. 

 

Florex Plastik Atık Torbası Jumbo Boy Çöp Torbası Dayanıklı mıdır?

 

Florex plastik atık torbası jumbo boy 80x110 cm sarı tek rulo ambalajı bu denli ayrıcalıklı yapan detayları arasında; dayanıklı yapıya sahip olması, kaliteli üretim malzemesinden tasarlanması ve rahat bir şekilde taşınması yer alır. Mikron kalınlığı 100 olan Florex plastik atık torbası bu özelliğiyle kalite farkını ortaya koyar. Mikron kalınlığı sayesinde en ağır atıkları bile yırtılmadan, kopmadan Florex plastik atık torbası ile taşıyabilirsiniz. Ayrıca plastik poşetin kenar bölümünde yıldız dikiş tekniği kullanılarak sızdırma ve damlamayı minimum seviye indirilir. Atık poşetini ergonomik hale getiren bütün bu detaylarıyla Florex çöp torbası kullanıcıların öncelikli tercihlerinde ilk sırada yer almayı başarır. 

 

Florex Çöp Torbası Nerelerde Kullanılır? 

 

Florex plastik atık torbası jumbo boy 80x110 cm ebatıyla geniş kullanım imkanı sunar. Dayanıklı tasarım özellikleri sebebiyle ürün endüstriyel atıklar in oldukça idealdir. Endüstriyel atıkların yanı sıra yaşam alanlarında gıda, tuvalet çöplerini depolamak içinde çöp torbasının benzersiz özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Ofis, plaza, okul, hastane, restoran, inşaat ve sanayi atıklarının depolamak ve güvenle taşımak için 100 mikron kalınlığa sahip Florex plastik atık torbasını güvenle tercih edebilirsiniz. Sızıntı yapmayan, kolay deforme olmayan yırtılmayan ve esnemeyen yapısı ile katı, sıvı ya da geri dönüştürülebilen malzemeleri çöp torbası içinde muhafaza edebilirsiniz. Jumbo boy olarak tasarlanan çöp poşeti büyük boy çöp kutularının içine yerleştirebilirsiniz.  

 

Florex Çöp Torbası Doğaya Zarar Verir mi? 

 

Florex plastik atık torbası jumbo boy 80x110 cm sarı tek rulo doğaya zarar vermeyen bileşenlerden üretilir. Üretimi Türkiye olan Florex çöp torbası, Türk Standartları Enstitüsü kurallarına uygun olarak tasarlanır. Böylece çöp poşeti TSE sertifikasına sahiptir, çevre dostu özelliklerini başarıyla korur. Doğada çözülemeyen Florex plastik atık torbasını üretimine uygun olarak geri dönüştürülmesi doğayı korumak adına tavsiye edilir. İnsan ve doğa sağlığını tehdit eden bileşenlerin hiçbirine yer verilmeyen özel içeriği sayesinde Florex çöp poşeti ÇEVKO ve ISO 9001 sertifikalarını almaya hak kazanır. Alçak yoğunluklu polietilen malzemeden tasarlanan çöp poşeti üretim materyali ile de doğayı korur. Sürdürülebilir yaşama destek olmak amacıyla kullandığınız Florex çöp torbalarını geri dönüşüm kutuları içine bırakmanız tavsiye edilir.    

 

Tek Rulo Çöp Torbası Ekonomik mi? 

 

Florex plastik atık torbası jumbo boy 80x110 cm sarı tek rulo ambalaj kullanıcılar tarafından ekonomik bulunur. Florex tek rulo ekonomik ambalajın içinde 10 adet çöp torbası bulunur. Jumbo boy olan geniş iç hacim, dayanıklı yapı, zengin ürün içeriği sayesinde bütçenizi koruyan Florex plastik atık uzun süreli kullanım için oldukça elverişlidir. Ayrıca geniş taşıma kapasitesine sahip olan plastik çöp torbası tek seferde tüm atıkların depolanması için idealdir. Bu durumda ekonomik kullanım avantajı sağlar. Yaşamın her alanında ihtiyaç duyulan Florex plastik atık torbası jumbo boy 80x110 cm sarı tek rulo ekonomik ambalajı Avansas üzerinden satın alarak, güvenli ve hızlı alışveriş deneyimini yaşayabilirsiniz. 

 

 

 

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Florex Plastik Atık Torbası Jumbo Boy Sarı Tek Rulo 10'lu Paket
159,85 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.