Toplam 11 sonuç

Giyotin Makas

Giyotin makaslar sayesinde kağıtlar istenilen ölçü ve ebatlarda kesilebilmekte ve çok farklı amaçlar dahilinde kullanılabilmektedir. Bununla birlikte giyotin makaslar sayesinde çeşitli boylarda türlü türlü kağıtları keserken karşılaşılabilecek olası tehlikelerden korunmuş da olunabilmektedir. Böylece can güvenliğini maksimum düzeylere ulaştırmanın önünü açmakla beraber kağıt kesme işini daha eğlenceli ve yaratıcı hale getirmek de mümkün olabilmektedir.

Giyotin makaslar piyasaya çıkmadan önce insanların çoğu kağıdı ortadan ikiye katlayarak sivri bir çizgi oluşturur, daha sonra o çizgi üzerinden kısım kısım kağıdı kesmeye başlardı. Kağıt kesmek kadar ufak ve önemsiz bir işi dahi bu derece teknik halletmeye çalışmamız, eminiz ki çağımızın gereklerine uymayan bir görüntüden başka şey değildir. Bu nedenle giyotin makasların piyasaya çıkması fark edilebilir bir fayda sağlayarak ofislerimizdeki yerini almayı başarmıştır. Mekanizmanın çalışması için elinizle pres yaparak çalıştırmanız gerekecektir. Pres işleminde hızlı hareket etmek kesim işleminin yüzey kalitesini artıracaktır.

Giyotin makaslar üzerinde bulunan bıçak mekanizması sayesinde düz, kırma ve perforajlı kesimleri sadece ufak ayarlamalar ile değiştirmek mümkün olmaktadır. Çeşitli şekillerde geliştirilen makas çeşitleri, hem zamandan hem de emekten daha fazla tasarruf sağlamanıza yardımcı olmaktadır.

Sürgülü, tablalı, metal tabanlı, kollu giyotin gibi pek çeşidini bir arada bulabileceğiniz Avansas.com sayesinde kağıt kesme işiniz daha da kolaylaşacak, istediğiniz ebatlarda (A3, A4) ve dilediğiniz şekillerde boy boy kağıtları keserken can güvenliğinizi de riske etmemiş olacaksınız. Kırtasiye ve ofis malzemelerinin buluştuğu bir e-ticaret mecrası olan Avansas.com ile Fellowes ve Lamiess marka giyotin makas modellerdeki ürünlere cazip fiyatlar ile sahip olabilmek bir tık kadar uzağınızda!