Ürün Kodu: 63482

Marka : HP

Product State: A7

HP 21 Siyah / HP 22 Üç Renkli 2'li Paket Kartuş SD367AE

Product State: A7
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Üstün baskı kapasitesi ile yüksek kalitede çıktılar
  • 190 sayfa siyah beyaz,165 sayfa renkli baskı kapasiteli 
  • HP garanti süresi boyunca hiç bir malzeme ve işçilik hatası barındırmadığını garanti eder
  • 2 yıl HP Türkiye garantili

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
Renk SeçenekleriSiyah, Üç Renkli
Depolama Nemi% 5 - 95 RH
Depolama Isısı - 15 - 35° C
Baskı Kapasitesi190 sayfa (siyah - beyaz)
Baskı Kapasitesi (renkli)165 sayfa
Model Numarası21 / 22 / SD367AE

Yazıcıdan çıkarılmak istenen belgelerin yeterince canlı ve anlaşılır olabilmesi önem taşımaktadır. Bu amaçla Hp 21 siyah Hp üç renkli 2’li paket kartuş kullanmak en net şekilde sonuç alınabilmesine yardımcı olmaktadır. Grafik ya da yazı şeklindeki içeriklerde de en keskin renklere bu kartuş sayesinde ulaşılabilmektedir. Her yazıcı modeli için uygun bir kartuş seçeneğini bulmak da mümkündür.

Hp Siyah/Hp Üç Renkli Kartuş Orijinal midir?

Hp 2’li paket kartuş orijinal olmakla beraber bunun teyidinin sağlanabilmesi açısından, kişinin eline ulaştıktan sonraki 30 gün içinde, kişiye iade hakkı tanımaktadır. Herhangi bir işçilik hatası ya da materyal bazlı hata barındırmayan Hp 21 kartuş için 2 yıl olmak üzere Hp garantisi de bulunmaktadır. Bu sayede olası bir aksilik durumunda çözüm süresi kısalmış olacaktır. Bu garanti kapsamının içerisine mürekkep kartuşları, baskı kafaları ve de bu süreçle ilgili diğer materyallerin 2 yıl içerisinde herhangi bir şekilde bozulmayacağının ve hata vermeyeceğinin temini yapılmıştır. 

Satıcı Güvenilir midir?

Hp marka siyah ve üç renkli kartuş Avansas adlı siteden satın alınmak istendiğinde teminat açısından güvence olabilecek diğer bölümler dikkate alınabilmektedir. Satıcı güvenilirliği ve teslimat açısından gerekli açıklamalar alınacak ürünün alt kısmında detaylı bir şekilde beyan edilmiş olmaktadır. Bununla birlikte bir diğer teyit yöntemi olarak daha öncesinde almış ve kullanmış olan kişilerin yaptığı yorumlardan da yola çıkmak mümkün olabilmektedir. Hp kartuş alınırken de bu özellikler kullanılarak satıcı güvenilirliğinden emin olmak mümkündür. 

Hp Marka Kartuş Kullanılırken Akıtma Yapar mı?

Hp 21 kartuş özellikleri arasında, kullanırken herhangi bir akıtma yapmaması da ilk sıralarda gelmektedir. Hp kartuşun materyal bazında ve işçilik bazında bir hata barındırmayan yapısı sayesinde kartuşun akıtma sıkıntısı ortadan kaldırılmış olmaktadır. Yazıcı kullanımı tamamlandıktan sonra tankın hava deliğini kapatmak gibi kişinin kullanımına bağlı olan noktalara dikkat ederek de kişiye bağlı hatalar sonucunda kartuşta akıtma oluşması önlenebilmektedir. Kullanıcı yararını maksimize etmek amaçlı tasarlanmış olan Hp kartuş daha düşük bir maliyetle en verimli, canlı ve keskin renk paletine ulaşabilmeyi hedeflemiştir. İçeriğinde kullanılan materyaller de yüzde 70 oranında geri dönüştürülebilir olmaktadır. Böylelikle hem bireysel fayda arttırılmış hem de çevresel zararın en aza indirgenmesi mümkün kılınmıştır.

Hp Kartuş Kullanım Esnasında Çabuk Tükenir mi?

Kartuş seçimi yapılırken dikkat edilmesi gereken birçok nokta bulunmaktadır. Bunların önem sırası kullanıcının kartuşu hangi amaçla kullanacağına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Örneğin renkli ya da siyah beyaz kartuş seçeneklerinden birinin seçilmesi kişinin seçimi ölçüsünde şekillenmektedir. Bunların dışında temelde hangi kartuş alınırsa alınsın dikkat edilmesi gereken özelliklerden biri kartuşun ne kadar uzun ömürlü olduğudur. Hp kartuş sayesinde 190 saya siyah beyaz, 165 sayfa renkli sayfa çıkarabilmek mümkün olmaktadır. Bu sayede de uzun süreler kartuşun kullanımı mümkün kılınmıştır. Hp 21 siyah – renkli kartuş fiyatı açısından tek bir ücretlendirmeden bahsetmek mümkün olmamaktadır. Hangi yöntemle alındığından, hangi zaman diliminde alındığına ve bunun gibi daha birçok faktöre bağlı olarak farklı fiyatlandırmalara tabii tutulabilmektedir. Teslimat için bilgilendirme vermek gerekirse de hızlı teslimat bölgemizdeyseniz 1 iş gününde teslimat gerçekleştirilebilmektedir. Bunun dışındaki bölgelere kargolama için farklı bir süre ve işleyiş gerçekleştirilmektedir. 

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

HP 21 Siyah / HP 22 Üç Renkli 2'li Paket Kartuş SD367AE
Birim Fiyat = 207,42 TL
414,84 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.