Ürün Kodu: 70380

Marka : HP

Product State: A0

HP 913A Yüksek Kapasiteli Pagewide Kırmızı (Magenta) Kartuş F6T78AE

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Üstün baskı kapasitesi ile yüksek kalitede çıktılar
  • 2 yıl HP Türkiye Garantisi
  • HP garanti süresi boyunca hiçbir malzeme ve işçilik hatası barındırmadığını garanti eder
  • 3.000 sayfa baskı kapasi

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
MarkaHP
Model913A - F6T78AE
RenkKırmızı  (Magenta)
Baskı kapasitesi3000 sayfa
Baskı teknolojisiLazer Baskı
Çalışma ısısı ağırlığı10 - 32,5°C
Depolama ısısı-20 - 40°C
Depolama nemi% 10 - 90 RH
Tiporijinal

Günlük hayatta, ev ortamında veya iş dünyasında en çok ihtiyaç olduğu göz önüne sürülen ürünlerden birisi de yazıcılardır. Yazıcı sayesinde önemli evrak ve belgeleri kağıt üzerine basım yaparak fonksiyonel olarak işleve dökmek en iyi şekilde kullanıcıya kolaylık sağlamaktadır. Yazıcının içinde kartuşlar bulunur. Bu kartuş, içinde mürekkebi hazne eden depo bölümüdür. Kartuşun içerisinde kartuş zamanla azalır ve kullanıcı yeni bir kartuşa ihtiyaç duyar. Bu noktada kullanıcının bir ürünü tercih ederken dikkat edeceği en önemli unsur ürünün orijinal olmasıdır. Çünkü ürünün orijinal olması demek yazıcıya zarar vermeden, akıtmadan, tıkanmadan gönül rahatlığıyla kullanılması için üretilmiş olması demektir. 

HP Kırmızı Kartuş için Neden HP Markası Seçilmelidir?

HP markasının özenle ürün üretmesinin en önemli sebeplerinden birisi de müşterinin ihtiyaçlarını en iyi performans ile gidermek istemesidir. Üretilen ürünler yazıcılarla takım halinde bir bütün şeklinde çalışması için üretilmiştir. Satıcı güvenilir bir otorite oluşturmak için en iyi performansta ve yüksek kapasiteli kartuşu oluşturmuştur. Yazıcınızdan en iyi performansı ve uzun ömürlü baskı çalışmaları elde etmek isteyen kullanıcıların ilk tercihi HP markasıdır. Ürünün orijinal olması güvenle kullanılabilir olduğunu kanıtlamaktadır. Bu ürünlerin kullanım kapasitesi de çok geniştir. Kullanıcı ürün alırken tekrar tekrar orijinal olmayan bir ürün almak yerine orijinal ürünü tercih eder. Böylelikle birçok kere masraf yapmak ve tekrar tekrar uğraşmak yerine orijinal ürün alarak uzun bir süre kullanabileceği ürünü seçer. 

HP Kırmızı Kartuş Renk Canlılığını Korur mu?

HP markasının üretmiş olduğu orijinal ürün her baskıda dolgun ve keskin olarak istenilen fonksiyonlara sahiptir. Bu ürün ilk baskısından son baskısına kadar canlı renk performansı olarak ve baskı kalitesi olarak en üst düzeydedir. Bir yazıcıda renkli çıktı alabilmek için HP markası en çok tercih edilen bir markadır. Çünkü en canlı sonuçları elde edilebilecek ürünler orijinal ürünlerdir ve bu ürünleri HP markası üretmektedir. HP XL kırmızı kartuş renkli olarak baskı sonuçları çok önemlidir çünkü renkli tonlar göze hitap eden tonlardır. Baskı işlemini iş dünyasında ihtiyaç duyanlar için ise en önemli faktörlerden biridir. Bu sebeple istenilen tonda olması ve uzun ömürlü olması kullanıcının ihtiyacının ve beklentisinin karşılanması için çok önemlidir. 

HP Kırmızı Kartuşun Baskı Kapasitesi ne kadardır?

HP markasının üretmiş olduğu 913A - F6T78AE modelindeki kartuş baskı kapasitesinin 3000 sayfa verimi olması kullanıcı için en önemli unsurdur. Bu da kartuşun uzun bir süre istenilen performansı rahatlıkla sunabileceğini göz önüne sermektedir. 

HP Siyah Kartuş Çevresel Faktörlere Etkisi Nedir?

HP markasının üretmiş olduğu kartuşlar %70 oranında geri dönüştürülmüş içeriklerden elde edilmiştir. Bu sebeple ürünün bir çok avantajı ile hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de çevresel faktörlere uygun olarak tercih etmiş olursunuz. Alınan ürünün fiyat performansı olarak alıcıya her noktadan kolaylıkla kazanç sağladığını göz önüne işlevsel olarak sermektedir. HP XL Kırmızı kartuş Fiyat performansı olarak bu ürünü tercih ettiğinizde birçok kere daha uygun fiyatlı ürünü tekrar tekrar alım yapma ihtiyacınız ortadan kalkar. Hemen ihtiyacınız olan ürüne avansas.com adresinden ulaşıp siparişinizi verebilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgesindeyseniz, siparişiniz 1 iş günü içerisinde teslim edilir. 

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

HP 913A Yüksek Kapasiteli Pagewide Kırmızı (Magenta) Kartuş F6T78AE
872,41 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.