Kablo - Priz - Piller

Kablo-Priz-Piller

Avansas tarafından satışa sunulan uzatma kabloları ve elektronik bağlantı kabloları, rakipsiz fiyat seçenekleri ile satışa sunuluyor. Çoklu prizlerden uzatma kablolu grup priz modellerine kadar birçok ürün, farklı markaların bir araya getirildiği geniş ürün yelpazesinde bulunuyor.

Elektronik cihazlarınızı büyük ekrana entegre etmenize yardımcı olan, kusursuz renk ve ses kalitesini televizyona aktarmanızı sağlayan HDMI kablolar da geniş alternatifli seçenekleriyle öne çıkıyor. Elektrikli ve elektronik aletleri keyifle kullanmanıza imkan tanıyan kablo-priz-piller, Avansas ayrıcalıkları ile benzersiz avantajlar kazanıyor.

Pratigo markalı akım korumalı priz modelleri, özel tasarımları ile işlevsel bir kullanım imkanı sağlıyor. Çoklu grup prizlerde sıklıkla yaşanan adaptörlerin üst üste binme problemi, yeni nesil Pratigo markalı priz modelleri ile tarihe karışıyor. Küp şeklinde tasarlanan patentli ve Reddot Design ödülüne sahip prizler, tüm priz yuvalarının rahatlıkla kullanılabilmesine olanak sağlıyor. Binlerce lira ödeyerek satın aldığınız elektronik cihazlar, Philips markalı akım korumalı prizlerle güvence altına alınıyor. Bağlı cihazlara giden aşırı gücü otomatik olarak kesen yapısı sayesinde elektronik cihazların enerji dengesizliği yaşayarak bozulma riski ortadan kalkıyor. Ev, ofis ve tüm iş yerlerinde güvenle kullanabileceğiniz çoklu akım korumalı prizler ; salon, mutfak ve tüm yaşam alanlarında güvenli ve konforlu bir kullanım deneyimi sunuyor.

Uzun ömürlü ve dayanıklı tasarımı ile Battery Tech alkali piller; elektronik cihazlarınızda, oyuncak ve birçok farklı elektrikli üründe başarılı bir performans sergiliyor. 4’lü ve 24’lü paketler hâlinde satışa sunulan piller, ince ve kalem pil olarak iki farklı grupta kullanılıyor. Battery Tech piller, güvenle kullanabileceğiniz ve ayrıcalıklı fiyatlarla satışa sunulan ürünler arasında yer alıyor.

Uzaktan kumanda cihazları, fotoğraf makineleri ve oyuncaklar için ince modeldeki kalem pilleri kullanmak gerekiyor. Bu amaçla üretilen Duracell pil modelleri, uzun ömürlü yapıları ile kusursuz bir kullanım deneyimi sunuyor. Kullan-at pil modellerinin yanı sıra, Duracell pil ürün yelpazesinde şarj edilerek yeniden kullanılabilen uzun ömürlü ve ekstra dayanıklı piller de yer alıyor. Sürekli olarak pil desteğine ihtiyaç duyan oyuncaklar ve elektronik aletler için tasarlanmış şarjlı piller, fotoğraf makinesi, mp3 player, radyo gibi ürünler için de kusursuz bir performans sergiliyor.