Kablo - Priz - Piller

 

Toplam 160 sonuç
BunlarıBiliyor muydunuz?

Tonerlerin, mürekkebi toz halinde püskürttüğünü ve modeline göre 6000 sayfaya kadar çıktı verebildiğini biliyor muydunuz?

Avansas’ta Bulunan Kablo Çeşitleri Nelerdir?

Teknolojiyle iç içe olan günümüz dünyasında, elektronik cihazlar ile kablolar her alanda karşımıza çıkmaktadır. Cep telefonu, lamba, süpürge, televizyon ve bilgisayar gibi elektrik gerektiren tüm cihazlar için bu enerjiyi aktaracak hırdavatlar bulunmaktadır.

Evlerde bulunan prizlerin yeterli gelmediği anlarda ihtiyaç duyulan uzatma kabloları sayesinde elektrik prizi sayısı artırılmaktadır. Ayrıca prize yakın olmayan eşyaların da çalışmasına imkan tanıyan bu gereçler, hayata konfor kazandırmaktadır.

Ofis ortamlarında da sıklıkla tercih edilen kablolar, pek çok farklı modele sahiptir. Avansas olarak müşterilerimize sunduğumuz elektrik ve uzatma kabloları ile siz de enerji ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. Özellikle iş yerleri için önemli olan uzatma kabloları, elektronik aletlerin prizden uzak kalması halinde çalıştırılmasında etkilidir. Ek olarak birden fazla cihazın da çalışmasına imkan vererek kalabalık ortamlarda şarj olanağı sağlamaktadır.

Elektrik kabloları ise genel olarak hayatımızın günlük rutininde yer alan gereçlerdir. İç veya dış mekanlardaki elektrikten yararlanmak için elektrik kabloları kullanılmaktadır. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, televizyon ve buzdolabı gibi eşyalar için gerekli olan bu kablolar, hayatımızı kolaylaştırmakta ve gerekli konforu sağlamaktadır. Çeşitli teknik kabloların tedariğini gerçekleştiren Avansas ile pek çok markanın ürün yelpazesine erişebilir ve avantajlı fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz.

Avansas’ta Bulunan Teknik Kablolar Hangi Amaçlarla Kullanılır?

Avansas’ta bulunan teknik kablolar ile günlük bağlantı ihtiyaçlarınızı karşılayabilir ve elektronik cihazlarınızın rahat çalışmasını sağlayabilirsiniz. Bu anlamda kategorilerimizde bulunan ürünler; yazıcı kablosu, ethernet adaptörü, şarj kablosu, 4’lü USB girişleri ve HDMI kabloları şeklinde olmaktadır.

Avansas’ta Kaçlı Priz Modelleri Bulunur?

Fiş prize takıldığında elektrik akımı kablo vasıtasıyla başlamakta ve enerji vermektedir. Avansas’ta bulunan priz çeşitleri ise 3’lü ve 4’lü prizlerdir. Bazı cihazlar elektrik enerjisini depolarken bazıları anlık olarak kullanmaktadır. Televizyonun fişini çekince kapanması ve telefonun şarj edilerek çalışması bu durum için birer örnektir. Çeşitli elektrik priz modelleri ve anahtar priz markaları için kategorilerimizi inceleyebilirsiniz.

3'lü Priz

3’lü prizler sıklıkla tercih edilmekle beraber, elektrik enerjisinden sağlanacak faydayı 3 katına çıkarmaktadır. Bu sayede hem kullanılabilen cihaz sayısını artırmakta hem de işlevsellik açısından kolaylık sağlamaktadır. 1 fiş yerine 3 tane fişin aynı anda elektrik enerjisi kullanmasına imkan veren bu ürünlerin, duvara monte edilebilen modelleri de mevcuttur.

Ayrıca uzatma kablosu şeklinde 3’lü priz seçenekleri de müşterilere sunulmaktadır. 3’lü priz fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak için kategorilerimizi incelemeniz yeterli olacaktır.

4'lü Priz

3’lü priz ile aynı çalışma biçimine sahip olan bu ürünler, adından da anlaşılacağı üzere 4 tane fişin eş zamanlı olarak elektrik çekmesini sağlamaktadır. Kalabalık ortamlarda daha çok ihtiyaç duyulan 4’lü priz, aynı anda kullanılması gereken cihazlar için büyük bir kolaylıktır.

Pil Çeşitleri Nelerdir?

Elektrik enerjisi kaynağı olarak görülen piller, günlük hayatta oldukça sık karşımıza çıkmaktadır. Ses sistemleri ve televizyon gereçleri, pillerin en çok kullanıldığı alanlardır. Bu anlamda kullanım alanına göre çeşitleri bulunan bu ürünler; kalem pil, ince kalem pil, tekli 9 volt pil ve şarjlı pil olarak ayrılmaktadır. Bazı aletler için ise küçük piller gerekmektedir.

Kalem Pil

Kalem piller farklı boyutlara ve yapılara sahiptir. Ayrıca gerilimleri de kendi aralarında farklılık gösteren bu ürünler, elektronik cihazlarda kullanılmaktadır. Oldukça popüler olan kalem piller, AA pil olarak adlandırılmaktadır. Yani bir kumandanın üzerinde AA ibaresi varsa kalem pil kullanmanız gerekecektir. Kalem pil çeşitleri, oyuncak ve duvar saati gibi pek çok cihazla uyumlu olup genelde 1,5 V gerilime sahiptir. Boyutu ise 49-51 mm arasındadır.

İnce Kalem Pil

Kalem pillerin bir diğer versiyonu olan ince kalem piller ise AAA pil olarak bilinir. Silindir bir yapısı bulunan bu kuru pil çeşidi, düşük elektrik akımı gerektiren cihazlarda sıklıkla kullanılmaktadır. Dijital kamera ve mp3 çalar gibi boyutu küçük eşyalara uygun olan ince kalem pil, tek kullanımlık olabileceği gibi şarj edilebilir özellikte de olabilmektedir.

Tekli 9 Volt Pil

Tekli 9 volt pil dediğimiz ürünler, günlük kullanıma uygun olmakla beraber diğer pillere nazaran % 40 daha fazla ömre sahiptir. Güvenli bir şekilde kullanılabilen bu ürünler, kare pil olarak da adlandırılmaktadır. Düşük enerji ihtiyacı duyan aletlerin çalıştırılmasında etkilidir.

Genel olarak radyolarda kullanılan tekli 9 volt pil, teknolojinin gelişmesiyle birlikte küçük ev aletleri için de uyumlu hale gelmiştir. Yüksek performans ve uzun ömür özellikleriyle bilinen bu piller, alkalin olarak üretilmektedir.

Şarjlı Pil

Şarjlı piller adından da anlaşılacağı üzere şarj edilebilen pil türleridir. Bu anlamda tek kullanımlık olmazlar ve klasik pillerden daha yüksek performans sağlarlar. Diğerlerine göre biraz daha pahalı olan şarjlı piller, sürekli doldurulabildiği için uzun vadede tasarruf etmenize yardımcı olan ürünlerdir. Bu pillerin şarj edilebilmesi için uygun bir şarj aleti edinmeniz yeterli olacaktır.

Avansas’ın Sattığı Pil Markaları Nelerdir?

Avansas olarak sunduğumuz pil markaları; Duracell, Panasonic ve BatteryTech şeklinde olmaktadır. Siz de çeşitli kategorilerimizdeki pil fiyatlarını inceleyebilir ve ihtiyacınıza yönelik olarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Duracell

Geniş bir ürün yelpazesi bulunan Duracell, en güvenilir pil markaları arasında yer almaktadır. Çok amaçlı alkalin pillerden oluşan Duracell piller; AA, AAA, C, D ve 9V şeklinde farklı modellere sahiptir. Kullanılmayan Duracell piller 10 yıla kadar dolu kalabilmekte ve yüksek ürün kalitesi sunmaktadır. Uzun ömürlü pil denince akla gelen ilk markalardan olan Duracell ile motorlu oyuncaklar, kumandalar ve oyun konsolları gibi cihazlar rahatlıkla çalıştırılabilmektedir.

Duracell Pil Ne Kadar Dayanıklı?

Hayatın her alanında karşımıza çıkabilen ve elektronik cihazları çalıştırmak için gerekli olan piller, yaygın bir kullanıma sahiptir. Uzun süre dayanıklı olması amacıyla üretilen Duracell piller, müşteriler için kusursuz bir deneyim sunmaktadır. Kullanım süresi olarak uzun ömürlü bir yapıya sahip olan bu pillerin, kullan-at modellerinden başka pil türleri de bulunmaktadır.

Ekstra dayanıklı ve tekrar kullanılabilen pil modelleri ile Duracell, yüksek performans ürünü olarak tercih edilmektedir. Piyasadaki pillerin çoğu hiç kullanılmasa bile zamanla ölmektedir. Fakat Duracell pil, kullanılmasa dahi 10 yıl boyunca yeni gibi kalır. Bu anlamda istediğiniz gibi stok yapma imkanınız vardır.

Avansas’ta Satılan Duracell Pil Çeşitleri Nelerdir?

Avansas tarafından müşterilere sunulan Duracell pil çeşitleri; AA kalem pil, AAA ince kalem pil, tekli 9 volt pil, şarj edilebilir pil, ultra kalem pil ve lityum pil şeklinde olmaktadır.

Panasonic

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Panasonic, yenilikçi ve fonksiyonel özellikleriyle ön plana çıkmaktadır. Ev, ofis ve kamusal mekanlar için farklı kullanım alanları olan bu markaya ait pillerde, manganez ve lityum gibi çeşitli nitelikler bulunmaktadır. Voltaj açısından 1.5 V, 12.0 V, 3.0 V ve 6.0 V gibi seçeneklere sahiptir.

BatteryTech

Pek çok elektrikli üründe yüksek performans sağlayan BatteryTech piller, kalem pil ve ince pil olarak satılmaktadır. Güvenli kullanım imkanı sağlayan bu ürünler; 2’li, 4’lü, 10’lu ya da 24’lü paketler halinde satılabilmektedir.

Pil ve Kablo Fiyatları Ne Kadardır?

Farklı bütçe aralıklarına sahip olan pil ve kablo fiyatları, sahip oldukları markaya göre değişkenlik göstermektedir. Popüler markaların ürünleri daha pahalı olmakla beraber, burada önemli olan ürün kalitesidir. Her bütçeye uygun fiyat teklifi ile müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Avansas, güvenli bir alışveriş hizmeti vermektedir. Siz de kategorilerimizde yer alan ürünleri detaylı olarak inceleyebilir ve rakip tanımayan fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.