Hijyeni elden bırakmayın!

İhtiyacına Göre
Boyut Seçimi

Karton bardak seçimi yaparken içeceğinizin türüne bardak boyutunu seçebilirsiniz. Böylelikle sıvı miktarınıza uygun ve rahat şekilde içeceğinizi tüketebilirsiniz.
Bardak boyutları hakkında bilgi ve kıyaslama için tıklayınız.

Ekonomik ve
Pratik

Karton bardaklar yer tasarrufu sağlayan yapısı ile depolama alanlarını fazla işgal etmez. Fiyatları cam bardaklara oranla çok düşüktür. Kartondan yapılmış olması insanların deterjan ve sudan tasarruf etmesini de sağlamaktadır.

Kalite Güvencesi ve
Sızdırmazlık

Karton bardaklar gıda kodeksine uygun şekilde; sıcak, soğuk sıvıya dayanıklılık ve sızdırmazlık testinden geçerek kaliteli ürün güvencesine uygunluğu kanıtlanmaktadır..

Kişiselleştirilebilir
Tasarım Çeşitliliği

İsterseniz hazır karton bardaklardan çeşitlerinden bir tanesini seçebilirsiniz, isterseniz de Baskı Çözümleri kategorimizden kendi tasarımınız yada logonuzla karton bardağınızı kişiselleştirebilirsiniz.
Baskı Çözümleri kategorisi için tıklayınız.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcılar Hakkında

Daha çok ev ortamında kullanımı tercih edilmekle birlikte, yüksek çözünürlüklü olmaları nedeniyle fotoğrafçılık sektöründe de yaygın olarak kullanılırlar. Normal kâğıtlar dışında aydınger, asetat ve genelde kendi üretici firmaları tarafından üretilip pazarlanan özel kâğıtlara “yüksek kalitede” baskı yapabilir. Sessiz çalışan bu yazıcılar sarf malzeme olarak mürekkepli kartuş kullanırlar. Mürekkep püskürtmeli yazıcılar ile hem siyah/beyaz hem de renkli çıktı alınabilir.

Mürekkep Püskürtmeli Yazıcıların Avantajları

Sessiz çalışırlar
Baskı hızı yüksektir
Yazı ve grafik baskı kalitesi yüksektir.

Boyutları Hakkında