Hakkımızda Sayfası

Kargo Bedava!

Geçici süreyle tüm siparişlerinizde
kargo bedava!

Reklam
Filmlerimiz!

Tüm reklam filmlerimiz için tıklayın.

Basında Biz!

Avansas hakkında basında
çıkan haberler için tıklayın.

Sizin İçin Hazır!

İhtiyacınız olan 5000’den fazla ürün 12.000 m2’lik depomuzda sizin için hazır!

Avansas.com, 2009 yılında Merter'de küçük bir depoda, 18 çalışan ve 300 ürün çeşidiyle kurulmuştur ve Avantajlı Satın Alma Sistemi olan Avansas, kurulduğu günden bugüne tedarikçilerine ve müşterilerine daima en iyisini sunmak için çalışır.

1 iş gününde teslimat!

%99.4 başarı oranıyla tam zamanında ve eksiksiz olarak kendi araçlarımızla 1 iş gününde teslimat!*

Avansas.com, web sitesinde listelediği tüm ürünleri deposunda daima stoklu olarak tutar ve bu sayede birlikte çalıştığı 200'den fazla tedarikçinin kendisine sağladığı avantajları müşterilerine yansıtarak satışını gerçekleştirdiği ürünleri her zaman rekabetçi fiyatlarla sunar ve zamanında teslim eder.

300.000 işyeri
Avansas’a güveniyor!

Ofis kırtasiye malzemeleri, kağıt ürünleri, kartuş-toner, temizlik, gıda-mutfak, teknoloji, mobilya ve hırdavat, baskı çözümleri gibi 8 ana kategoride en iyi hizmeti sunmak için çalışır.

Kendi araçları ile hızlı gönderim yapmasından ötürü yakıttan ve zamandan tasarruf sağlanmasına imkan vererek işletmelerin maliyetlerini gözle görülür bir şekilde düşürmektedir.

Avansas Baskı Çözümleri

Sektöründe bir ilk olan Avansas Baskı Çözümleri kartviztten kaşeye kurumsal baskılarınız için en hızlı çözümünüz.

Vereceğiniz baskı siparişlerinde 1 adet seçimi yaparak numune siparişi verebilir, baskı ve malzeme kalitesini kontrol edebilirsiniz. Baskı çözümleri kategorimiz için tıklayın.

400’den fazla
Avansas markalı

ürün ile kaliteden ödün
vermeden tasarrruf edin!

Alışverişe Başla
Avansas ertesi iş günü tüm ihtyaçları ertesi iş günü kendi araçlarıyla mağazalarımıza kadar teslim ediyor. Avansas.com sayesinde hem maliyetlerimiz azaldı, hem de daha verimli bir şekilde çalışmaya başladık.
Abdullah Kiğılı

Avansas’ı Tercih Edenler

300.000 firma Avansas’ı tercih ediyor!