Toplam 22 sonuç

Koli Kalemleri

Koli kalemi ismiyle anılan kalemler, isminden de anlaşılacağı üzere koli işaretlemede kullanılırlar. Kolilerin düzenini sağlamaya yararken aynı zamanda sadece karton yüzeylerde değil, cam, plastik gibi mürekkebin tutunması zor olan yüzeylerde de oldukça etkililerdir. Böylece yazdığınız yazı defalarca suya maruz kalsa da uyguladığınız zemin üzerinde kalıcı olarak işlenir.

Edding, marker kalem sektöründe dünyanın en yaygın ve güçlü markalarından biridir. Koli kalemi çeşitleri arasında Edding 3000, en yaygın kullanılan marker kalemlerdendir. Çabuk kuruyan yapısıyla etrafa bulaşmaz, suya ve güneş ışığına karşı dayanıklıdır. Koku bırakmaz ve aynı zamanda aşınmaya karşı dayanıklıdır. Kapağını açtığınızda kullanıma hazırdır. Birçok koli kalemi kullan at yapıda olmasına karşın Edding markörler tekrar doldurulabilir yapıdalardır. Edding marker kalemler 6 hafta boyunca kapakları açık kalsa da yeniden kullanılabilirler.

Edding’in yanı sıra Avansas, birçok kırtasiye ürününde olduğu gibi marker kalem sektöründe de kendi alternatifini yaratarak kalitesiyle ön plana çıkan bir markadır. Kesik ve yuvarlak uç biçimlerine sahip olan ve çoklu paketler halinde satılan koli kalemi çeşitlerinin fiyatlarını müşterileri için uygun bir hale getirir. Çeşitli renklerde bulunabilen Avansas permanent koli kalemleri, suya dayanıklıdır ve dünya standartlarına uygun fabrikalarda üretilirler.

Dikkat Edilmesi Gerekenler

Koli kalemi modelleri, markadan markaya farklılıklar göstermektedir. Uçlarına göre kategorilere ayrılan koli kalemleri, kesik uçlu ve yuvarlak uçlu olmak üzere ikiye ayrılır. Kesik uçlu olanlar ile hem kalın hem ince yazılar yazabilirken yuvarlak uçlular ile standart kalınlıkta yazılar yazabilirsiniz. Standart kalem kalınlığı 1,5 mm ile 3 mm arasında değişkenlik göstermektedir. Alacağınız kalemin kalın veya ince yazmasını istiyorsanız bu özellikleri göz önünde bulundurarak bir tercih yapabilirsiniz.

Koli kalemleri arasında aynı zamanda flipchart kalemleri de bulunur. Flipchart kalemleri ince dokulu flipchart kâğıtlara yazmaya elverişli, arka sayfaya kolaylıkla geçmeyen bir tür mürekkep yapısına sahiplerdir. Bu kalemler sayesinde yazdığınız her sözcük okunabilir, çizdiğiniz her tablo anlaşılabilir olur.

Koli kalemi çeşitleri ve fiyatlarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Koli Kalemleri kategorisinde ihtiyacınızı karşılayacak ürünlere ofis ve kırtasiye malzemeleri alışveriş sitesi Avansas.com üzerinden online ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bedava kargo ve 1 iş gününde teslimat avantajıyla siparişlerinizi hemen verebilirsiniz. En popüler ürünleri uygun fiyatlarla satın alın!