3 Taksit
Ürün Kodu: 79853
Ürün Barkodu: 4714218190625

Marka : Kw-trio

Product State: A7

Kw-Trio 3034 A4 Sürgülü Giyotin Kağıt Kesme Makinesi

Product State: A7
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 10 sayfa kesme kapasitesi
  • Dairesel bıçak ile hatasız kesim
  • Kolay ve pratik kullanım
  • Sağlam ve dayanıklı yapı
  • 2 yıl garanti

Ürün Hakkında

Kw-Trio 3034 A4 Sürgülü Giyotin Kağıt Kesme Makinesi

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?

 

Genel Bilgiler
Kesme Kapasitesi 10 sayfa
Bıçak tipi Dairesel
Kesim Uzunluğu 318 mm
Boyut 320 x 157 mm
Ağırlık 2 kg

 

Kağıt keserken düzgün ve doğru ölçüde kesim yapmak her zaman çok kolay olmayabilir. Bu tür durumlarda kağıt kesme makineleri oldukça kullanışlı olurlar. Kw-Trio 3034 A4 sürgülü giyotin kağıt kesme makinesi aynı anda 10 yaprak kağıdı kesebileceğiniz, oldukça kullanışlı ürünlerdendir. Ürün milimetrik ölçülerle oldukça düzgün bir kesim imkanı oluşturur. 2 kg ağırlığındaki ürün ergonomik tasarımıyla rahatlıkla saklanabilir. Aynı anda birçok A4 kağıdını aynı boyutta kesmek istediğiniz zamanlarda oldukça kullanışlı olan ürünü güvenle tercih edebilirsiniz.

Kw-Trio 3034 A4 Sürgülü Giyotin Kağıt Kesme Makinesi Kaliteli midir?

Kağıt kesme makineleri ile ilgili en önemli özelliklerden biri kalitesidir. Ürünün kaliteli parçalardan üretilmiş olması oldukça büyük bir öneme sahiptir. Kalitesiz bıçaklar kağıtların kesilememesi ve düzgün bir kesim sağlanmamasına yol açar. Diğer aksamların kalitesindeki eksiklik de ürünün hem güvenlik açısından riskli olmasına hem de kullanım süresinin oldukça kısalmasına sebep olur. 

Kw-Trio 3034 A4 sürgülü giyotin kağıt kesme makinesi son derece kaliteli bıçakları sayesinde kağıt kesme işlemini çok kolay hale getirir. Ürünün bıçakları uzun yıllar kullanım sonunda dahi ilk günkü keskinliğini korur. Keskinliğini kaybetmeyen bıçaklar bu özellikleri sayesinde kağıtları son derece düzgün bir şekilde keser.

Kw-Trio 3034 A4 Sürgülü Giyotin Kağıt Kesme Makinesi Kullanışlı mıdır?

Kağıt kesme makineleri günlük hayatı kolaylaştırmak amacıyla üretilen aletlerdir. Bu sebeple bu aletlerin kullanımının kolay ve pratik olması büyük önem taşır. Ürünün kullanışsız olması, zor bir kullanıma sahip olması amacının yerine getirilmesini engeller. Kw-trio 3034 A4 sürgülü giyotin kağıt kesme makinesi birbirinden kullanışlı işlevsel özellikler ile kullanıcının öne plana alarak tasarlanır. Ürünün tüm özellikleri kullanıcısının sorunlarını çözmeye yöneliktir. Ürünün dairesel bıçağı çok düzgün bir kesim sağlar. Ayrıca sahip olduğu şeffaf cetvelde milimetrik ölçümler yapabilmenize yardımcı olur. Aynı anda 10 yaprağın kesilebiliyor olması her kağıdı aynı ölçüde kesebilmek açısından çok yararlıdır.

Kw-Trio 3034 A4 Sürgülü Giyotin Kağıt Kesme Makinesi Dayanıklı mıdır?

Kağıt kesme makinesi gibi sıklıkla kullanılan ürünlerin dayanıklı bir yapıya sahip olması çok önemlidir. Çok uzun süre kullanılabilmesi amaçlanan ürünün sağlam ve dayanıklı bir yapıya sahip olması kullanım ömrünün de uzamasını sağlar. Ayrıca bu tür bir özellik ürünü farklı yerlere taşırken zarar görmesini engeller. Kw-trio 3034 A4 sürgülü giyotin kağıt kesme makinesi son derece dayanıklı materyallerden üretilir. Sağlam yapısı dolayısıyla çok uzun süre zarar görmeden kullanılabilir. Ürünün dış etkenlere karşı dayanıklılığı dolayısıyla yer değişimi yapılırken zarar görmesi engellenmiş olur. Böylece ürün sorun yaşamadan kullanabilmeye devam eder.

Kw-Trio 3034 A4 Sürgülü Giyotin Kağıt Kesme Makinesi Doğru Ölçüm Yapar mı?

Kağıt kesme makineleri ile ilgili en önemli özelliklerden biri de kağıtları ölçülü bir şekilde kesmenize yardımcı olmalarıdır. Kağıdın doğru şekilde ölçülebilir olması oldukça kullanışlı bir özellik olur. Kw-Trio sürgülü giyotin kağıt kesme makinesi sahip olduğu milimetrik ölçekli kesim pedi sayesinde en ufak detayına kadar uygun ölçekte kağıtlar kesebilmenize yardımcı olur. Ürünün sahip olduğu şeffaf cetvel ise işlemleri rahat bir şekilde görerek yapmanızı sağlar. Uygun fiyatıyla uzun süre kullanılabilen ürün uzun vadede bütçeniz üzerinde oldukça faydalı olur. 

Siz de ürünü avansas.com’a özel avantajlarla birlikte güvenle sipariş edebilirsiniz. Hızlı teslimat bölgesindeyseniz 1 iş günü içerisinde siparişinize ulaşabilirsiniz.

Teslimat


500 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

2 Taksit 3 Taksit
İş Bankası 566,93 TL 377,95 TL
Akbank 566,93 TL 377,95 TL
HalkBank 566,93 TL 377,95 TL
Yapı Kredi 566,93 TL 377,95 TL
Finansbank 566,93 TL 377,95 TL
Garanti 566,93 TL 377,95 TL
Kw-Trio 3034 A4 Sürgülü Giyotin Kağıt Kesme Makinesi
1.133,86 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.