Ürün Kodu: 78994

Marka : Lamy

Product State: A0

Lamy Al-Star 27-M Özel Üretim Dolma Kalem Bronz

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Özel üretim bronz renk
  • Alüminyum gövde
  • Özel tasarım tutuş bölgesi
  • Mavi mürekkep kartuşu
  • Sağlam ve dayanıklı yapı

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
MarkaLamy Al-Star 2019 Özel Üretim Dolma Kalem
GörüntüAlüminyum gövde
GörüntüEsnek Eşsiz Metal Klips
Uç kalınlığıMedium (M)
RenkBronze
KartuşLamy T10 mavi mürekkep kartuşu
KullanımZ24 piston ile modifiye edilerek mürekkep ile
KullanımÖzel tasarım tutuş bölgesi

Dolma kalem, bir yazma aracı olarak tanımlanabilir. Geçmiş tarihi anımsatan, yazmaya büyük bir estetiklik katan bir araçtır. Dolma kalemin genel hatları olarak bilinen üç parçası bulunmaktadır. Bunlar; uç, ucu tutan bir gövde ve mürekkebin muhafaza edildiği bölümdür. Dolma kalemin uç kısmının kalınlık boyutlarının çeşitleri bulunmaktadır. Lamy Al-Star 27-M özel üretim dolma kalem bronz ise medium (orta) boyutta bir kalemdir. Bu boyut yazı yazmak için ideal bir boyuttur. Herkesin kullanabileceği düzeyde kolaylık sağlamaktadır. Kullanıcıya yazım rahatlığı ve yumuşak yazmayı sağlar. Lamy Al-Star 27-M Özel Üretim Dolma Kalem Bronz renk olması kullanıcının zevkine hitap edecek tondadır. Mavi mürekkebin kağıda ilk işlediği andan itibaren göze hitap eden düzeydedir. Damak kısmı, Z24 piston ile modifiye edilerek mürekkep ile kullanılan kısımdır. Bu sayede yazma işlemi gerçekleşir. Daha sonra ise gövde kısmı gelmektedir. Bu kısım göze en çok çarpan kısımdır. Lamy Al-Star 27-M özel üretim dolma kalem bronz modeli ile görüntüsü son derece göze hitap etmektedir. 

Lamy Al-Star 27-M Özel Üretim Dolma Kalem Bronz Dayanıklı mıdır?

Lamy Al-Star 27-M özel üretim dolma kalem özellikleri arasında yer alanesnek eşsiz metal klips özelliği sayesinde kullanıcıya rahat bir kullanım sağlamaktadır. Özel tasarım tutuş bölgesi ile ele oturmasını ve ergonomik olmasını sağlamıştır. Bu ürünün her parçası büyük bir işçilikle hazırlamıştır. Bu sebeple her ayrıntısı çok özeldir. Bu sayede ürün son derece dayanıklıdır ve uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. Ürünün ebadı da son derece ele yatkındır.

Lamy Al-Star 27-M Özel Üretim Dolma Kalem Bronz Renk Tonu İstenilen Düzeyde midir?

Lamy Al-Star 27-M Özel Üretim Dolma Kalem Bronz mavi rengin tonu kalemden çıktığı andan itibaren kağıda nüfuz ettiği ilk anından son anına kadar en göze çarpıcı tonuyla sergilenmektedir. Kullanıcının en memnun olduğu noktalardan birisidir. Bu ürünün her parçası özel tasarım olması ile orijinal renk tonları göz önüne sermektedir.

Lamy Al-Star 27-M Özel Üretim Dolma Kalem Bronz Herhangi Bir Parçasında Bozulma Olur mu?

Lamy Al-Star 27-M Özel Üretim Dolma Kalem Bronz her parçası özel tasarım olduğu için büyük bir titizlikle hazırlanmış ve genel kontrol testleri yapılarak piyasaya sunulmuştur. Bu sebeple her parçası uzun yıllar kullanılabilir olması için hazırlanmıştır. Bu çalışmaların sonucunda mürekkep akıtması veya el boyaması gibi sorunlarla karşılaşamazsınız. Lamy Al-Star 27-M Özel Üretim Dolma Kalem Bronz özellikleri üstün performans kalitesinde olmasından kaynaklı herhangi bir bozulma akıtma gibi sorunlar teşkil etmez. 

Lamy Al-Star 27-M Özel Üretim Dolma Kalem Bronz Fiyat Alıcıya Hitap Ediyor mu?

Dolma kalem, uzun ömür kullanılan hatta bir hatıra olarak ardınızda bırakabileceğiniz en özel araçlardan biridir ve yıllandıkça güzelleşir. Bu sebeple orijinal ürün, özel tasarım, işçiliği üstün düzeyde olan bir ürün tercih etmek çok önemlidir. Bunun kaynağı ise iyi bir marka tercih etmekten geçer. Lamy Al-Star 27-M Özel Üretim Dolma Kalem Bronz ürün, son derece kalite standartlarına uygun ve belirtilen her özelliğe sahiptir ve oldukça tercih edilen bir üründür. Lamy Al-Star 27-M Özel Üretim Dolma Kalem Bronz fiyat bazından bakıldığında ise diğer fiyatlarla karşılaştırıldığında alıcıya hitap etmektedir. Bu ürün hem ergonomik hem de ekonomik olarak ihtiyacı karşılamaktadır. Siz de bu özel dolma kalemi avansas.com üzerinden hızlı bir şekilde sipariş edebilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilecektir.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Lamy Al-Star 27-M Özel Üretim Dolma Kalem Bronz
321,37 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.