Ürün Kodu: 67399

Marka : Özerden

Product State: A0

Laptop Sevk Ambalajı 14" 45 cm x 48 cm 5'li Paket

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 45 cm x 48 cm ebatlarında
  • Pompa ile şişirilir
  • Pratik ve kolay kullanım
  • 5'li paket

Ürün Hakkında

Laptop Sevk Ambalajı 14" 45 cm x 48 cm 5'li Paket

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


Genel Bilgiler
Boy 48 cm
Genişlik 45 cm
Kullanım Öncesi Hazırlık Pompa ile şişirilir
Ürün Adedi 5 adet
Renk Şeffaf
Ofis Kullanımına Uygun

 

Laptopların bir yerden başka bir yere taşınması gibi durumlarda fiziksel dış etkenlerden korunarak sevki gerçekleşmesi oldukça önemlidir. Bu sevk işlemini yüksek koruyucu ambalajlar içerisinde gerçekleştirmek taşınan laptopun zarar görmesinin önemli bir ölçüde önüne geçmektedir. Laptop sevk ambalajının özellikleri yüksek koruyucu ve dayanıklı olması adına geliştirilmiştir. Boyu 48 cm, genişliği ise 45 cm’dir. Bundan dolayı da içerisindeki laptopu konforlu ve içerisinde boşluk kalmayacak şekilde muhafaza etmektedir. Öncelikle pompa ile şişirilerek kullanıma hazır hale getirilmektedir. Ürün kutusu içerisinde 5 adet laptop sevk ambalajı çıkmaktadır. Bu da uzun sürede pek çok kez kullanım için uygun şartları sağlayan bir niteliktir. Şeffaf bir renge sahip olması sayesinde ambalajın havası indirilmeden kullanılır vaziyetteyken de içerisindeki laptop net bir şekilde seçilebilmektedir. Laptop kullanımının oldukça sık olduğu ofisler için de herhangi bir sevk işlemi için kullanıma uygun bir üründür.

Laptop Sevk Ambalajı Kullanım Alanları Geniş midir?

Elektronik ürünlerin taşınmasının, kullanım ömrünü oldukça etkilemesi açısından öneminin iyice arttığı günümüzde, laptop sevk ambalajının kullanım alanları oldukça geniştir. Diz üstü bilgisayarların kullanılmasının kişilere sağladığı önemli bir avantaj da kullanım ve taşınması sırasında rahat ve pratik olmasıdır. Aynı zamanda dizüstü bilgisayarlar muhafaza edilmek amacıyla konumlandırıldıkları yerlerde de sahip olduğu özellikler gereği kullanıcısının çalışma alanını en verimli şekilde kullanmasını sağlamaktadır. Dizüstü bilgisayarlar tüm bu kullanma, saklama veya taşıma durumlarında bir sevk ambalajı içerisinde korunduğu takdirde karşılaşılabilecek darbelere, düşmelere ve/veya zedelenmelere karşı daha dayanıklı olurlar. Sonuç olarak da sıklıkla tercih edilen dizüstü bilgisayarların kullanımı, belli durumlarda korunması için laptop sevk ambalaj kullanımını da artırmaktadır.

Laptop Sevk Ambalajı Kullanımı Güvenli midir?

Laptop sevk ambalajının öncelikli kullanım amacı dizüstü bilgisayarların taşınma ve saklama işlemleri sırasında güvenliğini sağlamaktır. Ambalaj dış faktörlere karşı dayanıklı sert plastikten üretilmiştir. Dolayısıyla kullanım öncesi içerisi pompa yardımıyla hava ile doldurulan kanalları kolay kolay yapısını ve işlevini yitirmeyecektir. Dizüstü bilgisayarını taşırken veya saklarken daha güvenli bir şekilde muhafaza etmek isteyen kişiler, güvenlik açısından hiçbir tereddütleri olmadan tercihlerini laptop sevk ambalajından yana kullanabilirler.

Laptop Sevk Ambalajı Pratik ve Kullanışlı mıdır?

Hızlanan ve yoğunlaşan hayat şartlarıyla birlikte insanlar gün içerisinde yaptıkları işlemlerin daha pratik bir şekilde gerçekleşmesini ve bunun için de daha kullanışlı ürünler kullanmayı istemektedirler. Pek çok açıdan kullanışlı bir ürün olan laptop sevk ambalajının kullanımı oldukça pratiktir. Aynı zamanda da artık diz üstü bilgisayarlar kişilerin pek çok işini hallettiği ve zaruri bir ihtiyacı haline gelen bir araçtır. Sevk ambalajları da bu araçların zarar görmesine engel olarak, kişilerin yeni bir bilgisayar için gireceği zaman ve para kaybının da önüne geçmektedir. Dolayısıyla kişilerin hayatlarına kullanışlı bir ürün katarak pek çok masraftan kurtulup hayatlarını pratikleştirmesini sağlamaktadır.

Laptop Sevk Ambalajı Uzun Ömürlü müdür?

Dizüstü bilgisayarını güvenle muhafaza etmek isteyenler için, bir kutunun içerisinde 5 adet laptop sevk ambalajının bulunması uzun süreli kullanımlarda oldukça kullanışlı bir çözümdür. Aynı zamanda da dayanıklı plastik bir materyalden yapıldığı için de kullanıcısının uzun soluklu memnuniyetini kazanabilmektedir. avansas.com ile  laptop sevk ambalajı fiyatlarını inceleyip sipariş oluşturabilirsiniz. Üstelik eğer hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde size teslim edilecektir.

Teslimat


400 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Laptop Sevk Ambalajı 14" 45 cm x 48 cm 5'li Paket
Birim Fiyat = 26,85 TL
134,25 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.