Ürün Kodu: 70417

Marka : Leitz

Product State: A0

Leitz Wow Delgeç 10 Sayfa Metalik Mavi

Product State: A0
  • Delme kapasitesi: 10 sayfa
  • Ölçüleri (GxYxD): 67 mm x 71 mm x 100 mm
  • 225 gram ağırlık
  • Kavrama boşluğu sayesinde elde delme sırasında artan ergonomi

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Leitz Wow Delgeç 10 Sayfa Metalik Mavi Özellikleri
Ağırlık225 gr
Ölçüler67mm x 71mm x 100mm
Delme Kapasitesi10 sayfa
RenkMetalik Mavi
Garanti10 yıl

Leitz Wow delgeç özellikleri göz önüne alındığında anlaşılacağı üzere ürün, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Ürün oldukça hafiftir; 225 gram ağırlığıyla kullanım esnasında elinize yük bindirmez, yorulmaya sebep olmaz. Ağırlık yapmadığı için istediğiniz her yere giderken kolaylıkla çantanızda taşıyabilirsiniz. Küçük ebadı sayesinde eliniz ile kolayca kavrayabilir ve kullanabilirsiniz. Masanızın üzerinde fazladan yer kaplamaz ve gereksiz kalabalık oluşturmaz.10 sayfalık delme kapasitesi ile üst üste koyduğunuz 10 adet kâğıdı tek seferde zahmetsizce delebilirsiniz. Masaüstünüzde modern bir görünüm yakalamak için küçük yardımcınız Leitz Wow delgeç, metalik mavi rengiyle hizmetinizde.

Leitz Wow Delgeç Kullanımı Kolay mıdır?

Leitz Wow delgeç oldukça ergonomiktir. Kullanıcıların kolaylıkla kullanabilmesi için oldukça hafif şekilde tasarlanmıştır. 10 sayfa yaprağa kadar kalınlığı zahmetsizce, hiçbir bozunma olmadan delebilir. Ergonomik kavrama yeri sayesinde ürünü kullanırken kolayca kavrayabilir ve fazla güç gerektirmeden delme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Ayar çubuğu sayesinde kâğıdı ve delgeçi düzgünce hizalayabilirsiniz. Bu sayede kâğıtları üst üste koyarak gerçekleştirdiğiniz delme işlemini simetrik bir şekilde yapabilirsiniz. Üründe, kâğıdı delme işlemini gerçekleştirmek için pimler bulunur. Bu pimler keskindir ve kâğıtlarınızı daha kolay delmenizi sağlar. Hizalama işlemini gerçekleştirip kâğıdınızı delmek için uygun gördüğünüz yeri belirleyiniz. Delgeçin yukarı doğru meyilli kısmında, üzerinde parmakların kolay geçmesini sağlayacak bir boşluk bulunmaktadır. Bu boşluktan parmaklarınızı geçirin ve (ürünün diğer yüzeyi avuç içinize denk gelmelidir) avuç içiniz ile parmaklarınızı birbirine bastırarak kâğıdı keskin pimler yardımıyla delin. Kâğıdınız delindikten sonra küçük kâğıt parçalar ürünün alt kısmındaki plastik haznede toplanır. Toplanan gereksiz kâğıt parçaları hazneden kolaylıkla boşaltılır. Böylece ürün bir sonraki kullanıma hazır hale gelir.

 Leitz Wow Delgeç Uzun Ömürlü müdür?

Leitz Wow delgeç dayanıklı malzemeden yapılmış olup uzun yıllar masaüstü araç gereçleriniz arasında yerini koruyacaktır. Kapasitesi miktarında kâğıdın kullanılması, ürünün ömrünü uzatmaya yardımcı olacaktır. Atık kâğıtların biriktiği hazneyi nazikçe açarak biriken ürünleri boşaltıp hazneyi sonraki kullanımlara hazır hale getirebilirsiniz. Leitz Wow delgeç GS güvenlik testinden başarıyla geçmiştir.

 Leitz Wow Delgeç Uygun Fiyatlı mıdır?

Leitz Wow delgeç fiyatı, ürünün uzun yıllar kullanılabilir olması sebebiyle gayet uygundur. Masaüstündeki küçük yardımcılarınızdan biri olan Leitz Wow delgeç sayesinde evraklarınızı telli dosyalarınıza geçirmek için küçük delikler açmak son derece kolaydır. Üzerinde açtığınız iki küçük delik sayesinde evraklarınızı telli dosyalarınıza artık kolayca yerleştirebilirsiniz.

Leitz Wow Delgeç Dayanıklı mıdır? 

Ofiste, evde, okulda kısacası evraklarla işiniz olan her yerde ihtiyacınız olan bu küçük yardımcınız Leitz Wow delgeç, oldukça etkili bir kullanım sunar. Kaliteli malzemeden üretilmiş ürün çarpmalara ve düşmelere karşı dayanıklıdır. Kâğıdı hizaladıktan sonra simetrik bir şekilde kesilmesi için iki küçük keskin pimi bulunmaktadır. Bu pimler 10 adete kadar kâğıdı kolaylıkla delebilecek keskinlikte ve dayanıklılıkta olduğundan herhangi bir kırılma meydana gelmez. Bu sayede siz değerli kullanıcıların masaüstündeki en önemli yardımcılarından biri olan ürün, sizi kolay kolay yarı yolda bırakmaz. 67x71x100 mm boyutlarıyla ister çantanızda, ister kalem kutunuzda, ister masanızın üzerinde ister çekmecenizde, kısacası kolaylıkla ulaşabileceğiniz her yerde muhafaza edebilirsiniz.

Ayrıca ürünü sipariş vermeniz durumunda, eğer hızlı teslimat bölgemizde bulunuyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Leitz Wow Delgeç 10 Sayfa Metalik Mavi
84,50 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.