Ürün Kodu: 77657

Marka : LETS

Product State: A0

Lets L-5512 Parmak Boyası 12 Renk

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 25 ml kapasiteli 12 plastik kap
  • Sağlığa zararlı madde içermez
  • Canlı renkler
  • Yüksek kalite
  • Güvenli kullanım

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

 

Letss L-5512 Parmak Boyası Özellikleri 
MarkaLetss L-5512
Kapasitesi25 ml
MateryalPlastik
Adet sayısı12
RenkCanlı renkler
Sağlıklı bir ürün mü?Evet

 

 

Çocukların en yakın arkadaşı olan Letss L-5512 parmak boyası ile gün artık çok daha güzel geçecek. Mutlu çocuklar mutlu aileler demektir. Siz de çocuğunuzun mutluluğu için oldukça sağlıklı olan parmak boyasını gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Ürün, adet olarak 12’li paket şeklinde satışa sunulmaktadır. Renk özellikleri bakımından da zengin bir içeriğe sahiptir. Sağlıklı bir ürün olduğu için çocuklarınıza gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Dayanıklı ve marka bir ürün olduğu için de uzun süreli sağlıklı kullanıma uygundur.

 

Letss L-5512 Parmak Boyası Dayanıklı ve Kaliteli midir?

 

Canlı renk çeşitliliğine sahip olduğundan dolayı çocukların oldukça ilgi alanına giren Letss L-5512 parmak boyası dayanıklı ve kaliteli ürün içeriğine sahiptir. Başarılı ürün özellikleri sayesinde de oldukça çok tercih edilen bir materyaldir. Çocuklar için oyun arkadaşı olan parmak boyası, eğlencenin merkezi niteliğinde olan bir üründür. Asla görmeden almamanız gerekmektedir. Gördüğünüz zamanda almadan geçmeyeceğiniz nitelikle bir üründür. Sizlerin de e-ticarete güvenmeme konusunda da önyargılarınız olabilir. Fakat avansas.com sayesinde güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Letss L-5512 Parmak Boyası Çocuklar İçin Kullanması Kolay Bir Ürün müdür?

 

Laboratuvarlardan sağlıklı taramadan geçirilerek seri üretime sunulan parmak boyalarını, gönül rahatlığıyla çocuklarınıza alabilirsiniz. Başarılı ve kaliteli ürün özelliklerindeki ham maddeleri içeriğinde barındırmasından dolayı, uzun ömürlü kullanım avantajı sağlamaktadır. Küçük yaştaki çocukların kendilerini de özgürce ifade etmelerini sağlayan resim, parmak boyaları ile artık daha hür bir hal almaktadır. Özgüvenli çocuklar parmak boyaları ile sağlanmaktadır. Letss L-5512 parmak boyaları çocuklardaki yaratıcılığın geliştirilmesi yönünde bir aktivite olarak yerini almaktadır.

 

Letss L-5512 Parmak Boyası Çocukların Eğitimine Faydalı mıdır?

 

Çocukların özgür dünyalarının en kolay bir şekilde yansıtılması Letss L-5512 parmak boyaları sayesinde mümkün kılınmaktadır. Oldukça beklentilerin üstünde olan bu parmak boyaları sayesinde sizin de özgüvenli çocuklarınız olacak ve başarı beraberinde gelecektir. Küçük yaştaki çocukların adla engellenmemesi gerekir. Özgür bir oyun alanları olmalıdır ki ileri zamanlarda başarılı bir birey olabilsinler. Siz de çocuğunuza o özgür alanı yaratmak isterseniz, Letss L-5512 parmak boyalarını satın alabilirsiniz. Sağlıklı bireyler için özgür bir şekilde çocuklarınıza oyun alanını yaratmalısınız.

 

Letss L-5512 Parmak Boyası Sağlıklı Bir Ürün müdür?

 

Resim, küçük yaşlardaki her çocuğun mutlaka uğraş alanına girmesi gereken bir aktivite olmaktadır. Küçük yaşlardaki çocuklar resim ile kendi özgüvenlerini geliştirebilirler. Sağlıklı bir ürün özelliği olmasından dolayı da Letss L-5512 parmak boyasını güvenle satın alabilirsiniz. Parmak boyaları sayesinde de çocuklar özgür dünyalarını dışarıya kolayca yansıtabilecekler. Bu ise ileri zamanlarda da özgüvenli ve başarılı bireyler olmalarına yarar sağlayacak. Sosyal aktivite yönünden zengin bir içerik ürünü olan parmak boya sayesinde, teknolojinin olumsuz etkilerinden çocuklarınızı koruyabilirsiniz. Parmak boyaları sayesinde çocuklarınız renkleri kolayca öğrenebilecek. Bu şekilde de öğrenmenin eğlenceli olduğun bilincini çocuklarınızın algılarına yükleyebileceksiniz. Parmak boyaları sayesinde renkleri öğrenirken aynı zamanda da renkleri karıştırarak sonucu kolaylıkla görmelerinim sağlamış olacaksınız. Bu sayede çocuklarınızın farklı bakış açılarıyla düşünmelerine ön ayak olmuş olacaksınız. Parmak boyaları sayesinde çocuklarınızın; görme, duyma, dokunma, koku gibi duyularının da gelişimine oldukça fayda sağlayacaktır. Sağlıklı ve bir o kadar da öğretici özellikleri içerisinde barındıran bu ürüne, her anne baba mutlaka sahip olmalı. Hemen avansas.com sitesine gelerek kolay ve güvenilir alışverişin keyfini çıkarmalısınız.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Lets L-5512 Parmak Boyası 12 Renk
Birim Fiyat = 1,94 TL
23,28 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.