Ürün Kodu: 59343

Marka : Lexmark

Product State: A7

Lexmark E260A11E Siyah Toner

Product State: A7
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
 • Siyah renk
 • 24 ay garantili
 • Kaliteli baskı
 • 3.500 sayfa baskı kapasiteli

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Yazıcı, verimli ve üretken bir iş hayatı için olmazsa olmaz araçlardandır. İşletmelerde, ofislerde ve çeşitli iş alanlarında yoğun olarak kullanılır. Yoğun iş temposu içinde herhangi bir aksaklık yaşamamak ve acil durumlarda kötü sürprizlerle karşılaşmamak için yazıcıya iyi bakmak gerekir. Yazıcıyı korumanın yolu, doğru toneri kullanmaktan geçer.

RenkSiyah
Baskı Kapasitesi3500 sayfa 
Uyumlu Modeller Lexmark E460dn
Lexmark E460dw
Lexmark E360dn
Lexmark E360d
Lexmark E260dn
Lexmark E260d
Lexmark E260
Lexmark E462dtn
Depolama Isısı-20 ile -40 derece arasındadır
Depolama Nemi%10-90 Bağıl nem oranı
Çalışma Isısı Aralığı10 ile -32,5 derece aralığındadır
Garanti Süresi2 yıl
Model NumarasıE260A11E

Profesyonel kalitede belgeler üretmek için Lexmark yazıcılarınızda yine Lexmark marka toner kullanmanız önemlidir. Diğer markaları kullandığınızda bu hem baskı performansına etki eder hem de yazıcı arızası yaşanabilir. Bu, yazıcının ömrünü kısaltacağı için tavsiye edilmez. Yazıcınızı daha uzun süre kullanmak için, yazıcınız için üretilen toneri kullanmanız gerekir. Bu, daha kaliteli baskılar yapmak, iş verimliliğini artırmak ve maliyetleri düşürmek için gereklidir.

Ofislerin en önemli giderlerinden biri baskı giderleridir. Baskı maliyetini düşürmek için orijinal ve kaliteli bir toner kullanılması gerekir. Çünkü orijinal toner, üstün kalitede ve stabil seviyede baskı performansı sunacağı için, baskı tekrarı gerektirmez. Leke, kesinti, gölgelenme, bulanıklık, cansızlık gibi sorunlar sebebiyle yeniden çıktı almanız gerekmez. Bu durumda, kağıt israfını önlerken bütçenizi de korumuş olursunuz.

Lexmark marka siyah toner, dayanıklı yapısı sebebiyle, -20 ile -40 derece arasında güvenle saklanabilir. %10’dan %90’ kadar olan bağıl nem koşullarında depolanabilir. Yazıcının içinde, 10 dereceden -32,5 dereceye kadar tam performansla çalışabilir.

Lexmark markasının kaliteli tonerlerine, Avansas’ın her cebe uygun fiyatlandırması sebebiyle, cazip ücretlerle sahip olabilirsiniz.

Lexmark E260A11E Siyah Toner Kaç Sayfaya Kadar Baskı Yapar?

Lexmark toner, 3500 sayfaya kadar yüksek kalitede baskı yapar. Her sayfada aynı kalitede baskı yapan Lexmark toner, tüm çalışanlarınızın verimliliğini arttırır.

Yapılan testlerde, Lexmark yazıcıların, ISO/IEC 19752 standartlarına göre, standart sayfa boyutlarında, 3500 sayfaya kadar baskı yapabildiği ortaya konulmuştur. Bu, kalabalık işletmeler için bile yeterli bir kapasitedir. Yüksek kapasitesi sebebiyle Lexmark sizi asla yarı yolda bırakmaz. Uzun süre boyunca üstün performans ile baskı yapar. Stabil baskı kalitesi sebebiyle hiçbir çıktıda yeniden baskı alma ihtiyacı hissettirmez. Bu da hem cebinize hem de çevreye iyi gelir.

Lexmark E260A11E Siyah Tonerin Baskı Kalitesi Nasıldır?

Kullanılan yazıcıdan maksimum baskı performansını almak için, mutlaka o yazıcı için üretilen toneri kullanmak gerekir. Orijinal ve kaliteli bir toner, son derece tatmin edici çıktılar alınmasını sağlar.

Lexmark toner, ilk sayfadan son sayfaya kadar yüksek kalitede baskı yapar. Her sayfada parlak, canlı ve kesintisiz bir siyah renk verir. Farklı tonlarda oluşturulmuş çizimleri, grafikleri, resimleri ve metinleri başarıyla basar. Baskı kalitesi her sayfada aynı olduğu için yeniden çıktı alma ihtiyacı duymazsınız. Kesinti, lekelenme, gölge, cansızlık, siliklik gibi sorunlar yaşatmayan Lexmark siyah toner, dayanıklı, uzun ömürlü ve kaliteli olduğu kadar uygun fiyatlıdır.

Lexmark E260A11E Siyah Tonerin Garanti Süresi Ne Kadardır? 

Lexmark siyah toner, 2 yıl garantilidir. Bu, tonerin üretimden kaynaklanan bir kusura sahip olmadığını, eğer varsa kullanıcının bu sebeple asla mağdur edilmeyeceğini garanti eder. Lexmark tonerler, sağlam ve dayanıklı ürünlerdir. Doğru kullanılırsa, garanti dışında da kolay kolay sorun çıkarmazlar. Bu yüzden, kalabalık işletmelerde kullanmak için çok uygun ürünlerdir. Akıtma yapmazlar, yazıcıya zarar vermezler.

Lexmark E260A11E Siyah Toner İle Uyumlu Yazıcı Modelleri Hangileridir?

Lexmark siyah toner, markası Lexmark olan birçok yazıcıyla uyumludur. Bu yazıcılar şunlardır:

 • Lexmark E460dn
 • Lexmark E460dw
 • Lexmark E360dn
 • Lexmark E360d
 • Lexmark E260dn
 • Lexmark E260d
 • Lexmark E260
 • Lexmark E462dtn

Teslimat


400 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Lexmark E260A11E Siyah Toner
1.849,00 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.