Ürün Kodu: 203KUY

Marka : Lipton

Product State: A0

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay 100'lü + Knorr Sebzeli Et Çeşnili Çabuk Noodle ve Knorr 3 Peynirli Çabuk Makarna Hediyeli

Product State: A0
  • 100'lü Lipton Earl Grey
  • Knorr 3 Peynirli Çabuk Makarna Hediyeli
  • Knorr Sebzeli Et Çeşnili Çabuk Noodle Hediyeli
  • Demlik poşet çay
  • Avantajlı paket

Ürün Hakkında

Ürün özellikleri nelerdir?

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay Özellikleri
Ürün TürüSiyah Çay
BiçimDemlik Poşet Çay
AromaBergamot
Paket İçi Ürün Adedi100
Hazırlanma Süresi15-20 dakika

Yoğun iş temposunda, küçük bir molada veya kahvaltıda hazırlanan bir bardak Lipton Earl Grey demlik poşet çay özellikleri ile ön plana çıkar. Doğu Karadeniz tarlalarında yetişen taze çay yaprakları özenle toplanır ve çay yapraklarına Lipton uzmanlığıyla en iyi tat ve aroma kazandırılır. Daha sonra kurutulan, parçalanan ve ısı uygulanarak son halini alan siyah çay bergamotun özel tat ve aroması ile harmanlanarak tüketime sunulur.

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay Lezzetli midir?

Toplanan taze çay yapraklarının kurutulmasından paketlenmesine kadar geçen sürede içerisinde bulunan aromatik tat ve kokular korunarak en lezzetli haliyle tüketiciye sunulur. Bergamot aroması ile birleştirilen siyah çay lezzeti Lipton tutkunlarına eşsiz bir deneyim yaşatır. Kullanımı oldukça pratik olan poşet çay, lezzetiyle özel anlara değer katar. Çay bitkisinin en aromatik kısımları toplanarak siyah çaya işlenir. Bergamot ile harmanlanmış siyah çay lezzeti içilen her bardakta kendini hissettirir. Lipton uzmanları siyah çay tadını canlandırıcı bergamot aroması ile özel olarak harmanlamıştır. Poşet çay, demlendikten hemen sonra beklenilen birkaç dakika içinde tüketime hazır hale gelir. Avantajlı paketiyle uzun çay saatlerinin vazgeçilmezidir. Bir poşet ile 3 bardak çay demlenebilir. 100'lü paket olması nedeniyle kalabalık ortamlar için rahatlıkla tercih edilebilir. Uygun fiyatlı demlik poşet çayın yanında Knorr 3 peynirli çabuk makarna ve Knorr sebzeli et çeşnili çabuk noodle hediyesi bulunur. Böylelikle sıklıkla deneyimlediğiniz çay lezzetinin yanında Knorr'un makarna ve noodle çeşidinin tadına bakabilirsiniz.

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay Kullanımı Kolay mıdır?

Taze çayın enfes kokusu ve kendine özgü tadı korunarak küçük ambalajlar halinde paketlenmiştir. Lipton Earl Grey demlik poşet çay kullanımı oldukça pratiktir. Demliğe konulan her bir poşet çay için 2 çay bardağı kaynamış içme suyu eklenir ve demlemeye bırakılır. 15-20 dakika sonra tüketime hazır hale gelir fakat yoğun çay tadını deneyimlemek isteyenler çayın daha uzun süre demlenmesini bekleyerek bu tadı elde edebilir. İyi demlendiğinde çay rengi tam ve berrak olur. Ülkemizin bereketli tarlalarında yetişen çayın uç kısımları kullanılarak geleneksel çay lezzeti korunur ve bergamotun muhteşem kokusuyla birleştirilir. Earl Grey, geleneksel İngiliz çayı tadını sunar. Bünyesinde bergamot aroma ve kokusunun canlandırıcı etkisini, limonun ekşiliğini ve siyah çayın lezzetini bir arada bulundurur. Gün içinde, kendiniz için ayırdığınız o küçük molalarda çay sizin için en iyi arkadaştır. Sevdiklerinizle birlikte kurduğunuz sıcak sohbetlerinize eşlik eder. Bir bardak sıcak çay ile dengeli bergamot aromasının keyfini çıkarabilirsiniz.

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay Ekonomik midir?

Bir paket içerisinde 100 adet demlik poşet çay bulunur ve uzun süre boyunca zevkle tüketilebilir. Uygun fiyatlı olması nedeniyle oldukça ekonomiktir. Bir demlik poşetten 3 bardak çay elde edilir. Bir bardak sıcak çay sizlere Lipton kalitesini sunar. Günün temposuna çay saatini ekleyerek bu deneyimi yaşayabilirsiniz. Her bir çay poşeti, içerisindeki kurutulmuş çay yapraklarının yoğun rengini ve zengin lezzetini suya kolay ve hızlı bırakacak şekilde tasarlanmıştır. Çay poşetleri, çayın uzun süre aynı kalitede muhafaza edilmesini sağlar.

Sizler de Lipton Earl Grey demlik poşet çay fiyatları için sitemizi ziyaret edebilir, mükemmel tat ve aromaya sahip demlik poşet çayları avansas.com üzerinden sipariş edebilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay 100'lü + Knorr Sebzeli Et Çeşnili Çabuk Noodle ve Knorr 3 Peynirli Çabuk Makarna Hediyeli
34,58 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.