Ürün Kodu: 201LVG

Marka : Lipton

Product State: A0

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay 100'lü (12'li Sırma Su Hediyeli)

Product State: A0
  • Lipton demlik poşet çay 100'lü
  • Sırma su 0,33 lt 12'li paket
  • Uygun fiyat avantajı

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
Adet100 adet poşet çay, 12 adet Sırma su
Hacim0,33 lt. (Sırma su)
MateryalPoşet Çay
RenkSiyah
Çay TürüDemlik poşet çay
Ofis ve Evde KullanımıUygun
Ağırlık320 mg
Saklama KoşullarıSerin ve kuru ortamlar

Lipton Earl Grey demlik poşet çay, ev ve işyerlerinde kolay çay demleme ve pratik içim için uygun olan 100 adetlik pakette poşet çaylar bulunur. Early  Grey poşet çayın özelliği güne başlarken erkenden içilmesi ve yorgunluk hissetmeden dinç bir şekilde günü geçirmeyi sağlamasıdır. Bergamot otlarının lezzeti ile çayınız daha güzel bir kokuya sahip olur. Ayrıca günlük rutininizin herhangi bir parçasına da eşlik edebilecek olan Lipton Early poşet çay, taze bir tat sunacaktır. Sohbetlerinizde, iş yerinde işinizi yaparken veya ders çalışırken pratik olarak kaynar suyu bardağa boşaltıp bir adet poşet çayı koyup beklemeniz demlenmesi için yeterli olacaktır. Ağırlığı toplam 320 mg’dır. Bir poşet çaydan 3 bardak çay elde edersiniz.

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çayın Diğer Siyah Çaylardan Farkı nedir?

Dökme siyah çaylar bekletildiklerinde bozulma, tazeliğini kaybetme durumlarıyla karşılaşılır Oysaki Lipton Early Grey içerisinde bulunduğu ve muhafaza edildiği poşet çaylarda uzun süre tazeliğini hiç kaybetmeden kullanıma açık olur. Erken saatlerde çay demlemekle uğraşmak, uzun süre beklemek oldukça vakit kaybettiren ve işlerinizden sizi alıkoyan bir şeydir. Oysa poşet çay kullandığınız zaman bu kadar bekleme zahmetine gerek kalmaz, siz sadece suyun kaynamasını beklersiniz. 

Demlik poşet çaylar daha çabuk aroma vermesi ve suyla nüfuz etmesi sayesinde kolaylık sağlamıştır. Tasarlanışından kaynaklı içerisindeki çay yaprakları daha küçüktür. Çay yapraklarının küçüklüğü demleme hızını arttıracaktır. Ayrıca farklı aromalar da katılabilecektir. Ayrıca dökme çaylara oranla 1 saat boyunca taze biçimde tüketilebiliyor. Çayın tazeliği her daim kalıyor. Dökme normal siyah çaylardan farkı, içerisinde bergamot otunun hoş aroması ile güzel bir koku etrafa yayabilmesidir. İçtiğiniz çaydan keyif almanızı sağlar. Sadece tek bir siyah çay içmek yerine farklı tatlar denemiş ve damak zevkinize göre çay içmiş olmanın konforunu yaşarsınız. Daha uzun süre demlediğinizde daha fazla tadını alabilirsiniz. Her bir demlik poşet çaydan 3 bardak çay çıkacaktır. Bu da sizin için devamlı poşet çay koymak yerine bir kerede demleyerek çay ihtiyacınızı giderecektir. Siyah çayı tek başına içmekten zevk almayan veya sıkılanlar için, içerisindeki farkı aromalar daha güzel bir tat ve farklılık yaratacaktır. 

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay Hijyenik ve Sağlıklı mıdır?

Lipton Earl Grey demlik poşet çay hijyenik bir ürün olmakla birlikte, poşet çay halinde satılması onun el değmeden ve poşetin içerisinde tozdan, mikroptan uzak tutularak saklanmasını da sağlar. Bu sayede sağlığa uygundur. Sağlık açısından normal siyah çaylarda herkese açık bir alanda tutulması ve içerisine toz, mikrop gelebilmesi durumlarından dolayı tercih edilmemesi gerekir. Muhafaza edildiği alanın seri ve kuru olması önemlidir. Bu sayede kullanacağınız süreyi, raf ömrünü arttırmış olursunuz. 

Ürün, bergamot otlarının aromasıyla harmanlanmıştır. İçerken hoş bir koku hissederek çaydan daha çok zevk alabilirsiniz. Dökme siyahların sağlıksız ortamlarından ve poşetin içerisinde muhafaza edilen çayınızı demledikten 20 dakika sonra içebilirsiniz.

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay PH Dengesi Uygun mudur?

Tüketilen siyah çayların PH değeri oldukça önemlidir. Gerek tazeliği gerekse lezzeti açısından PH değeri 7-8 arasında olmalıdır. Lipton Early Grey demlik çay PH değeri sağlığa uygun 7-8 aralığında ve Doğu Karadeniz’de toplanan çaylardan gelen yapraklardan oluşmaktadır. Bu çay yapraklarının güzel kokusu her demlediğinizde etrafa yayılacaktır.

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay Fiyatı Uygun mudur?

Lipton Earl Grey demlik poşet çay fiyatı emsallerine ve poşet çayda satılmayan ürünlere göre çok daha ucuzdur. Hem hijyenik ortamda çay demlemiş hem de uygun fiyata çay satın almış olabilirsiniz. Dostlarınız, aileniz ile bir arada içebileceğiniz bu poşet çaylar, süreden tasarruf ederek ve uzun bir süre tazeliğini koruyarak içim sağlayacaktır. 

Bu taze ve demlik poşet çayları hemen içmek istiyorsanız, marketlere gidip aramakla eğil toplu olarak avansas.com üzerinden siparişinizi verebilir, ayrıca ürünün yanında ürünü kaynatmak için kullanacağınız suyu ücretsiz hediye olarak satın alabilirsiniz. 100’lü paketinin yanında 12’li Sırma su hediye. Üstelik bu suyun PH değeri sağlığa uygun ve çayla birlikte kullanımı ideal. Eğer hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Lipton Earl Grey Demlik Poşet Çay 100'lü (12'li Sırma Su Hediyeli)
117,75 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.