Ürün Kodu: 76232

Marka : Autokit

Product State: A0

Magic Dose FA1-803 Air Freshener Membrane Yedekli Oto Kokusu Happy Citrus

Product State: A0
  • Dekoratif oto kokusu
  • Ergonomik ve şık tasarım
  • Yeni yedek kartuşlu model
  • Kolay kullanım

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Oto kokusu, arabaların içerisine takılan ve güzel kokmasını sağlayan kokulardır. Oto kokuları özellikle firmaların genelde promosyon olarak da dağıttığı reklam amaçlı ürünlerdir. Araç içlerinde kullanılan bu etkileyici kokular evlerde, odalarda da rahatlıkla kullanılmaktadır. Magic Dose oto kokusunun ürün özellikleri aşağıdaki tabloda verilmiştir.

ÜRÜN ADIYedekli Oto Kokusu
ÜRÜN MODELİMagic Dose FA1-803 Air Freshener Membrane Happy Citrus
AÇIK - KAPALI KULLANIMVar
RENKSarı
YEDEK KARTUŞVar
PAKET İÇERİĞİ1 Adet
GARANTİ SÜRESİ24 Ay

 

Magic Dose oto kokusu narenciye meyvelerinin karışımından oluşan, arabanın içine ferah ve güzel bir koku bırakan üründür. Magic Dose oto kokusunun birçok alternatifi bulunmaktadır. Arabalarda aynaya asılan, torpido üzerine koyulan, sprey şeklinde olanları da mevcuttur. Magic Dose FA1-803 Air Freshener Membrane Happy Citrus yedekli oto kokusu arabanın kaloriferine yerleştirilerek kullanılan bir kokudur. Kaloriferin içinden gelen havanın etkisi ile sıcakta ya da soğukta, diğer oto kokularından daha hızlı bir şekilde kokusu ortama dağılmaktadır.

Magic Dose Oto Kokusu Kötü Kokulara Karşı Etkili Midir?

Magic Dose oto kokusu narenciye meyvelerinin ferahlığını ortama dağıtarak aracın içinin güzel kokmasında oldukça etkilidir. Genelde arabaların içi kötü kokmasa da kendine has bir kokusu bulunmaktadır. Bunun dışında arabaların içinin kötü kokmasının sebepleri arasında şunlar da bulunmaktadır:

  • Arabanın belirli noktalarına sıvı ve sulu içecek ya da gıdaların dökülmesi,
  • Hava filtresinin içinin tıkanması, dolması, küf tutması,
  • Döşemelerin ve paspasların yıkandıktan sonra kurumadan serilmesi kötü kokulara neden olmaktadır.

Bu nedenleri ortadan kaldırdığınızda kötü kokuların da arabanızı terk etmiş olduğunu göreceksiniz. Kötü kokuların önlenmesi konusunda araba içinin temizliği kadar içinin güzel kokması da oldukça önemlidir. Magic Dose oto kokusu araba içindeki kötü kokulara karşı oldukça etkilidir.

Magic Dose Oto Kokusu Dekoratif Midir?

Magic Dose oto kokusu görüntü olarak oldukça şık bir görünüme sahiptir. Farklı koku içeriklerine sahip çeşitli ürünleri ile aracınızın içinde dekoratif bir görünüm sağlamaktadır. Ergonomik ve şık tasarımı ile dekoratif oto kokusu çok yer kaplamaz ve sizi asla rahatsız etmez.

Magic Dose Oto Kokusunun Kullanımı Kolay Mıdır?

Magic Dose oto kokusunun kullanımı çok kolaydır. Ambalajının içinde çıkan klipsi ürünün üzerine takarak aracınızın klimasında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Taktığınız andan itibaren Magic Dose oto kokusunun ferah ve güzel kokusu ortama yayılmaya başlayacaktır. 

Ayrıca ürünün arkasında bulunan gri aparatı kolay bir şekilde döndürerek açık ya da kapalı konuma getirebilirsiniz. Böylece oto kokunuzu daha uzun süre kullanabilirsiniz. Kullanımı rahat ve kolay, görüntüsü ergonomik ve şık olan oto kokusunu arabanızın kaloriferine takarak kullanabilirsiniz.

Magic Dose Oto Kokusunun Yedek Kartuşu Var Mıdır?

Magic Dose oto kokusunun yedek kartuşu paketin içerisinde mevcuttur. Yedek kartuşlu oto kokularının içerisinde bir adet fazladan oto kokusu bulunmaktadır. Fakat yedek kartuşlar tek başına satılmamaktadır. Bu her ürün için geçerli değildir. Farklı marka ve ürünlerin yedek kartuşları ayrı olarak da satılmaktadır. Fakat Magic Dose oto kokusunun yedek kartuşu ayrı satılmamaktadır. 

Magic Dose FA1-803 Air Freshener Membrane Happy Citrus yedekli oto kokusunu Avansas’tan sipariş edebilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgesinde bulunuyorsanız aldığınız ürünler 1 iş gününde profesyonel sevkiyat ekibimiz ile adresinize teslim edilmektedir. Magic Dose oto kokusu aracınızın içinin güzel kokmasını sağlayacak ve ferah bir koku bırakacaktır. Açık ya da kapalı olarak kullanabileceğiniz oto kokusu ürününü Avansas’ı ziyaret ederek siparişinizi verebilirsiniz.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Magic Dose FA1-803 Air Freshener Membrane Yedekli Oto Kokusu Happy Citrus
14,90 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.