Medikal Kağıtlar

Toplam 0 sonuç

Medikal Kağıt - EKG Kağıdı - Ultrason Kağıdı

Sağlık kuruluşlarında yapılan çeşitli tetkikler için özel olarak üretilmiş olan kağıtlar kullanılır. Bazen tetkik sonucu bazen de tetkikin yapılması esnasında alınan veriler medikal kağıt üzerine çıktı alınarak elde edilir. Tüm sağlık kuruluşlarında kullanıma uygun olan kağıt çeşitleri medikal kağıtlar kategorimizde kullanımınıza sunulmaktadır.

En çok tercih edilen medikal kağıtlardan biri EKG kağıdı olmaktadır. EKG çekimi sırasında medikal cihazlar ile kalp ritminin ölçülmesi için çeşitli grafiksel çizimlere gerekir. Bu çizim için özel olarak üretilmiş olan ultrason kağıtları EKG cihazları ile uyumlu bir formda olmalıdır. Sitemiz içerisinde kullanımınıza sunduğumuz tüm EKG kağıtları farklı markalarda ve farklı modellerde EKG cihazları ile uyumludur.

Pratik Kullanım Sunan EKG Kağıdı Çeşitleri Avansas.com’da

Rulo formunda katlanmış olan EKG kağıtları kaliteli ve ideal kalınlıktadır. Tetkik esnasında elde edilen veriler kolaylıkla cihaz tarafından kağıt üzerine aktarılır. Mürekkep dağılmadan kağıt üzerinde kalıcılığını koruduğundan alınan çıktı uzun süre muhafaza edilebilmektedir. Paket içerisinden çıkarılan kağıt kolaylıkla EKG cihazına takılabilir ve hemen kullanılabilir.

Kaliteli ve Kullanıma Hazır Medikal Kağıt Çeşitleri

Medikal kağıtlar kategorimiz içerisinde Z formunda katlanmış olan ürün çeşitleri de yer almaktadır. Kullanılan cihazın modeline uygun olarak farklı ölçülerde kesilmiş ve hazırlanmış medikal kağıtları ürün çeşitlerimiz arasına ekledik. Kullandığınız cihaz modeline uygun olan tüm ölçülerde hazırlanmış medikal kağıtlara sitemizden sadece tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Birçok farklı medikal cihaz içerisinde kullanılan medikal kağıtlar ile sağlık değerlerinizi yazdırabilirsiniz. EKG, NST ve EKO cihazlarında kullanılmaktadır. Açılımı elektrokardiyografi olan EKG cihazı kalpte meydana gelen elektriksel faaliyetlerin kaydedilmesini sağlar. NST ise Nonstres Test açılımına sahip olup bebeğin kalp atışı ve genel hareketlerinin uyumluluğunu inceler ve kayıt eder. Ekokardiyografi açılımına sahip olan EKO ise insan kulağının duyabileceği ses düzeyinin çok üzerinde ses dalgalarını kalbe göndererek ondan geri dönen dalgaların resmedildiği bir cihazdır.

Medikal malzeme ihtiyacını hem hızlı hem de kolay bir şekilde karşılamanızı sağlayan Avansas.com uygun fiyat politikasını bu kategoride de geçerli kılmıştır. En uygun fiyatlar eşliğinde tüm medikal kağıt ihtiyacını sadece saniyeler içerisinde sipariş vererek sitemiz üzerinden karşılayabilirsiniz. İstanbul içerisinde 50 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücreti ücretsiz. Siparişlerinizi 1 iş günü içerisinde adresinize teslim ediyoruz.