Ürün Kodu: 52496

Marka : Monopol

Product State: A0

Monopol Istampa Mürekkebi 30 ml Siyah

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Yüksek kalite
  • Uygun fiyat avantajı

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir? 

Monopol Istampa Mürekkebi Özelliklerir
MarkaMonopol
TürIstampa mürekkebi
RenkSiyah
Miktar30 ml
Adet1
KaliteYüksek kalite
Kuruma HızıHızlı
Kullanım alanlarıDamga, mühür ıstampaları; Kaşeler; Etiket makinesi kartuşları.

Monopol ıstampa mürekkebimühür, damga ve kaşeleriniz ile kullanmanız için üretilmiştir. Siyah renkte olup, paket içerisinde 1 adet ürün yer almaktadır. Paket içerisindeki şişede 30 ml siyah ıstampa mürekkebi bulunmaktadır. İş yerlerinde, okullarda, kamu kurumlarında ya da kişiye özel damga ve mühürler için kullanıma uygundur. Yüksek kalitede olan bu mürekkep, hızlı bir şekilde kurur ve dağılmaz. Kâğıda kolay tutunur ve bulaşma yapmaz. Yüksek örtücülük sunar. Doğru şekilde muhafaza edildiği takdirde bozulmadan kullanılabilir. Şişe yapısı ergonomiktir. Kolay bir kullanım sağlar.

 Monopol Istampa Mürekkebi Kaliteli midir? 

Renk doygunluğu, akışkanlığı ve homojenliği göz önünde bulundurulduğunda yüksek kalitede olduğu açıkça anlaşılır. Zamanla soluklaşmaz ve renk kaybetmez. Dayanıklıdır. Örtücülüğü yüksek ve daima ilk kullanımdaki kadar belirgindir. Rahatsız edici bir kokusu bulunmaz. Damga ve mühürlerinizi ilk günkü gibi belirgin bir renkle kullanabilirsiniz. Kullanıldığında kâğıt üzerinde kolayca tutunur ve dağılmaz.

 Monopol Istampa Mürekkebinin Rengi Kalıcı mıdır? 

Oldukça kalıcıdır. Ne kadar zaman geçerse geçsin kaybolmayacaktır. Rengi belirgin ve örtücüdür. Zamanla rengi solmaz. Okullarda, resmi kurumlarda ve değerli evraklarda güvenle kullanılabilir.  Homojen renk dağılımı sayesinde dalgalanmalara yer vermez. Kullandığınız damga, mühür ya da kaşenin açık ve okunaklı olmasına yardımcı olacaktır. Resmi işler dışında kişiye özgü mühür, damga ve kaşelerde de keyifle tercih edebilirsiniz.

 Monopol Siyah Istampa Mürekkebi Kullanışlı mıdır? 

Monopol ıstampa mürekkebi özellikleridikkate alındığında bir hayli kullanışlıdır. Resmi kurumlarda evrakların mühürlenmesinde ya da kaşelenmesinde kullanılabilir. Damgalar ve kişisel mühürler için de doğru bir tercih olacaktır. Kurumsal evrak ve dosyalarda kaşe ya da damgaya sıkça ihtiyaç duyulmaktadır. Bu ihtiyaç karşılanırken kullanılan mürekkebin kalitesi, kalıcılığı ve pratik olması işlerin yolunda gitmesi için oldukça önemlidir. Monopol ıstampa mürekkebi homojen renk dağılımına ve tortusuz bir yapıya sahiptir. Hızlı bir şekilde kuruyarak işlerinizde pratiklik sağlar. Kullanım sonrası bulaşma yapmaz. Dokunduğunuzda yapışkan bir his bırakmaz. Kullanımı kolaydır. Ürünün kapağını kontrollü bir şekilde açarak kullanacağınız ürüne aktarabilirsiniz. Muhafaza ederken soğuk alanlarda bulundurmamaya özen gösteriniz. Kurumaması ve dökülmemesi için kapağını kapalı tutmanız uzun süre rahatlıkla kullanmanıza imkân sağlar.

 Monopol Siyah Istampa Mürekkebi Uygun Fiyatlı mıdır? 

Monopol ıstampa mürekkebi fiyatı, ürünün sahip olduğu özelliklere göre oldukça uygundur. Örtücülüğü, kıvamı ve kalıcılığı bir mürekkepte aranan özellikleri tümüyle karşılar. Uygun bir şekilde muhafaza edildiğinde bozulmadan uzun süreler kullanılabilir. Okulda, evde, kamu kurumlarında, iş yerlerinde ve daha pek çok alanda kullanılmaya uygundur. Marketlerde ve satış yapılan diğer alanlarda kullanılan etiket makinesi kartuşları için de güvenle tercih edilebilir. Paketi çok yer kaplamaz ve kolayca saklanabilir. Şişesi güvenlidir. Kapağı kapalı olduğu sürece akmaz ve bulaşmaz. Mühür veya damga ıstampanızın mürekkebini tazeleyerek daha kalıcı izler bırakabilirsiniz. Kaşenizin belirgin ve okunaklı olmasını sağlayabilirsiniz. Soluk ve belirgin olmayan bir damga, işlerin aksamasına neden olabilir. Hatta aynı işin tekrar tekrar yapılmasını mecbur kılabilir. Mürekkebinizin kaliteli ve renginin görünür olması işlerinizde güven ve kolaylık sağlayacaktır. Monopol siyah ıstampa mürekkebini avantajlı fiyatıyla avansas.com’dan güvenle temin edebilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgemizde iseniz siparişiniz, 1 iş gününde teslim edilir.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Monopol Istampa Mürekkebi 30 ml Siyah
6,68 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.