Ofis Çalışma Grupları

Toplam 7 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Özellikle ofis çalışanları, günlerinin çok büyük ve aynı zamanda da en verimli kısmını aynı alanda geçirir. İnsanlar, konfor alanı olan evlerinin dekorasyonunda her detayı önemserler. Benzer şekilde ofis alanlarında da özenli davranmak çalışanlar için önem arz eder. Tüm gün vakit geçirilen ofis alanlarının dekore ediliş biçimi üretken ve organize olabilmek için oldukça etkilidir.

Ofis dekorasyonu, birçok kişiye hitap etmesi ve ergonomik olması gereken bir konudur. Bu bağlamda diğer iç mekanlara kıyasla daha detaylı ve zor bir süreç olabilir. Kullanımı pratik olan doğru ofis aksesuarlarına sahip olmak, gün içerisindeki rutin işleri kolaylaştırır. Üstelik motivasyonunuzu da doğrudan belirler.

Doğru ebatlarda seçilmiş ofis mobilyaları ve doğru kullanım ile gününüzü geçirdiğiniz alanı olduğundan daha geniş bir hale dönüştürebilir ve böylece daha verimli çalışabilirsiniz. Avansas güvencesiyle üretilen ofis çalışma masaları ve bölmeli ofis çalışma grupları ile çok daha düzenli çalışıp daha çok üretebilirsiniz.

Ofis Çalışma Grupları Nelerdir?

Ofis çalışma grupları, çalışanlara kendi özel alanını sunan ve insanların günü üretken geçirebilmeleri için onlara gerekli rahatlığı sağlayan mobilyalardır. Tek başınıza çalıştığınız ofisinize profesyonel bir görünüm getirmek ve pratiklik kazanmak için bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda kalabalık çalışılan alanlarda düzenli bir görünüm elde etmek, yerden tasarruf sağlamak ve böylece daha ferah bir ortama sahip olmak için ofis çalışma grupları tercih edilebilir.

Çalışma grupları genellikle bir çalışma masası, ofis sandalyesi ve kesondan meydana gelir. Ofise profesyonel ve şık bir görünüm kazandıran bu mobilyalar, aynı zamanda fonksiyonellikleri sayesinde de verimli bir şekilde çalışmayı kolaylaştırır. Günümüzde hemen hemen her işte bilgisayar kullanılmaktadır.

Bundan ötürü tercih edeceğiniz ofis grup çalışma masaları monitörünüzün ve diğer eşyaların rahatlıkla sığabileceği bir büyüklükte olmalıdır. Bu şekilde tüm eşyalarınızı kendi alanınızda muhafaza edebilir ve ortalıkta gereksiz kalabalık oluşmasına engel olabilirsiniz.

Diğer bir yandan ikili, üçlü ya da dörtlü olarak tercih edebileceğiniz Workstation çalışma grupları herkese gerekli olan özel alanı sağlayacaktır. Öte yandan bu gruplar, alanı verimli kullanmak için çok doğru bir tercihtir. Masaların arasında bulunan seperatörler sayesinde kendinize ait bir alana sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda bu çalışma grupları, ekip çalışması yapmak için de oldukça uygundur.

Ofis Çalışma Grupları Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Ofis çalışma gruplarını kullanmanın en büyük avantajlarından biri, konforlu bir şekilde çalışma imkanıdır. Geniş bir masa ve bel desteği olan rahat bir sandalye ile çalışmak, uzun süren mesaileri kolaylaştırmaya ve kendinizi işinize daha çok vermenize yardımcı olur. Ayrıca geniş bir masaya sahip olmak işlerinizi daha düzenli bir şekilde halletmenize ve gün içerisinde karışıklık yaşamamanıza da yardımcı olur.

Ellerinizin rahatlıkla hareket edebileceği bir alana sahip olmanız, yaptığınız işi bölünmeden daha hızlı bir şekilde bitirmenizi sağlayacaktır. Böylece daha kısa süre içerisinde daha çok işi tamamlayabilirsiniz. Kompakt bir düzene sahip olan çalışma gruplarında, hemen yanınızda bulunan çekmeceli dolapta ihtiyaç duyduğunuz tüm malzemeleri rahatlıkla muhafaza edebilirsiniz.

Toplu çalışılan ortamlarda size özel olan mobilyalar sayesinde gizli tutmak istediğiniz eşyalarınızı kolaylıkla saklayabilirsiniz. Büyük ofis dolapları ve kütüphaneler de tüm çalışanların ortak olarak paylaşabileceği bir saklama alanı sağlayarak tüm ofisin çok daha düzenli bir görünüme sahip olmasına yardımcı olur.

Ofis Grup Çalışma Masaları İş Verimliliğini Artırır mı?

Günün büyük bir kısmını geçirdiğiniz ofisinizin konforlu ve zevkli döşenmiş olmasının motivasyonunuz üzerindeki etkisi çok büyüktür. Eşyalarınızın düzenli bir şekilde muhafaza edildiği bir alanda çalışmak fonksiyonel olduğu kadar iş verimliliğini de doğrudan etkiler. Rahat bir grup çalışma masasına sahip olmak, dış etkenlerin sebep olabileceği dikkat dağınıklığını azaltarak işinize daha çok konsantre olabilmenize yardımcı olur.

Gün içerisinde kullandığınız tüm malzemelerin, dosyaların ve diğer önemli eşyalarınızın sürekli olarak elinizin altında olması size zaman kazandırırken motivasyonunuzu kaybetmenize de engel olur. Siz de ofis hayatınızdaki verimliliği artırmak ve odaklı bir şekilde çalışmak için ofis çalışma gruplarını ve ofis grup çalışma masalarını tercih edebilirsiniz.

Ofis Çalışma Takımı Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Ofis çalışma takımı satın alırken mutlaka detaylı olarak bilgi alınması ve ihtiyaçlar doğrultusunda karar verilmesi gerekir. Sizin ve çalışma arkadaşlarınız rahatlığı için doğru mobilya seçiminin önemi büyüktür. Dikkat edilmesi gereken ilk adımlardan bir tanesi, tüm gün oturacağınız ofis koltuğunun ne kadar rahat olduğudur. Çünkü tüm gün oturarak çalışan kişilerde duruşa bağlı bazı ağrılar ve rahatsızlıklar oluşabilmektedir. Sağlık açısından özellikle bel desteği olan ve ayarlanabilen koltukların tercih edilmesi tavsiye edilir.

Tüm gün bilgisayar kullanacaksanız çalışma koltuğunuz ile bilgisayarınız arasındaki mesafenin doğru olması önemlidir. Eğer bacaklarınızın rahat etmesi için gerekli mesafe yoksa konforlu bir şekilde çalışamazsınız ve verimliliğiniz düşebilir.

Ayrıca tercih edilecek ofis masasının yeterli genişliğe sahip olması gerekir. Bilgisayarınız ve diğer kişisel eşyalarınızın rahatlıkla sığarken size hareket kabiliyeti sağlayabilecek büyüklükte bir masa tercih etmeniz önerilir. Ofis ortamında genellikle birçok dosya, belge ve ofis eşyası ortalıkta durarak istenmeyen bir kalabalık oluşturur.

Buna engel olabilmek adına geniş bir ofis dolabı hayat kurtarıcı olabilir. Ek olarak, birçok çalışma takımına dahil olan kesonlar vardır ve kilitli yapıları sayesinde size özel eşyalarınızı güvenle muhafaza edebileceğiniz bir alan sağlarlar.

Ofis mobilyası satın alırken dikkat edilmesi gereken çok sayıda parametre vardır. Konfor ve ergonomi bağlamının dışında mobilyaların nitelik ve nicelikleri de önem taşır. Bir çalışma grubu satın almadan önce belirlemeniz gereken birtakım unsurlar şunlardır:

 • Çalışma alanının büyüklüğü
 • Ofiste çalışan kişi sayısı
 • Teknolojik araç gereç ve cihazların sayısı
 • Arşivleme alanı ihtiyacı
 • Ortam koşulları

Ofis mobilyalarının boyutları, renkleri, malzemeleri ve kalitesi oldukça çeşitlidir. Kullanım alanı, maruz kalınan dış etkenler, dayanım gücü, öngörülen kullanım ömrü gibi unsurlar doğrultusunda bir tercih yapmak hem konfor hem de bütçe açısından önem taşır. Yaygın olarak kullanılan bazı mobilya malzemeleri şunlardır:

 • Teak
 • Akçaağaç
 • Karaağaç
 • Gürgen
 • Meşe
 • OSB
 • Laminant

En Kaliteli Ofis Çalışma Grupları Nereden Satın Alınır?

Ofisinizde verimliliğin artması, fonksiyonel bir dizayna sahip olmak ve böylece rahatlıkla çalışmak için kaliteli bir ofis çalışma grubuna sahip olmanın önemi büyüktür. Kaliteli malzemelerden yapılan ergonomik tasarımları tercih ediyorsanız Avansas’a güvenebilirsiniz. Avansas kalitesi ile üretilen ofis çalışma grupları, sizlere 24 ay garanti sunar ve herhangi bir sorun yaşamanız durumunda rahatlıkla garantiden yararlanabilirsiniz.

Ofis Çalışma Grupları Fiyatları Ne Kadardır?

Ofis çalışma grupları fiyatları, tercih edeceğiniz modele ve ürün kapsamına göre değişiklik gösterir. Ayrıca seçmiş olduğunuz grubun hangi ağaçtan yapılmış olduğu, çalışma sandalyelerinin modeli ya da kendine özel kesonunun olup olmadığı da fiyatı değiştirebilen özellikler arasındadır.

Avansas, en kaliteli materyallerden yapılmış çalışma gruplarını sizler için bir araya getirir. Yüksek kaliteli ürünleri en uygun fiyata satın almak ve 24 aya varan garanti fırsatlarından yararlanmak için Avansas’ı güvenle tercih edebilirsiniz. Beğendiğiniz modeli istediğiniz saniyeler içerisinde sipariş edebilir ve hızlı teslimat ile istediğiniz adresten teslim alabilirsiniz. TOBB Güven Damgası sahibi Avansas, çalışma hayatınızda her zaman yanınızdadır.

Avansas, en kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla kullanıcılara ulaştırmaktadır. Müşteri memnuniyetini odak alan bir çalışma prensibine sahip olması sebebiyle sıkça tercih edilen bir platformdur. Hem sipariş ve ödeme aşamasında hem de teslimat sonrasında güvenliğinizi korur. Memnun kalmadığınız ürünlerde değişim ve iade işlemlerini hızlıca gerçekleştirir. Avansas’ı gönül rahatlığıyla tercih edebilir, bütün ihtiyaçlarınıza kolayca ulaşabilirsiniz.