Ofis Dolabı

Toplam 4 sonuç

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Ofis Dolapları ve Keson Modelleri

İnsanlar ilk çağdan beri sürekli hayatlarını kolaylaştırmanın arayışı içerisindeler. Günümüzde dolabın tarihçesi ilk çağlarda yontma taş devrine kadar dayanır. İnsanlar kesici ve sivri aletler yapmayı öğrendiklerinde hayatlarını kolaylaştıracak çanaklar yaptıktan sonra yiyeceklerini saklamak için büyük tahtaları oyup şimdiki dolaplar kadar işlevsel olmasa da kabaca dolap işlevini görebilecek aletler yapmışlardır.

Ofisinizde veya işyerinizde kullandığınız dolaplar hayatımızı nasıl mı kolaylaştırıyor?

Ofis hayatının olmazsa olmaz en temel ofis mobilyalardan olan dolaplar neredeyse firmanın kurulma aşamasında düşünülen malzemelerin en başında gelir. Nedeni ise dolapların genelde evrak veya klasörlerin saklanması veya konulması olarak düşünebiliriz. Şık tasarımları ile mobilya modelleri ofislere ayrı bir hava katması ve belgelerin kilitli mekanizmaları sayesinde güvende durması da iş hayatımızı kolaylaştıran faktörlerdendir.

Gündelik hayatınızın neredeyse her alanında karşınıza çıkan büro mobilyaları farklı dolap çeşitleri iş hayatının da değişilmez ve vazgeçilmez bir parçası olmaya devam ediyor.

Keson

Ofisinizde masalarımızın hemen yanı başında bulunan kesonlar önemli ve aciliyeti olan belgelere ulaşmamız açısından büyük rol oynamaktadır. Çoğunlukla kilitli mekanizmaları ile belge ve bilgileri güvende tutabilmemiz için tasarlanmıştır.

Şık ve taşınabilir olmaları ile ofis dekorasyon açısından işyerlerinin vazgeçilmezleri arasında yerini almaktadır. Kullanışlı çekmeceleri ile ofisinizde şahsi eşyalarınızı bile içerisine güvenle koymanıza yarar. Ofisinizde yiyecek ve içeceklerin saklanmasında da kullanılabilir.

Keson, çekmeceleri sayesinde evraklarınızı saklayabileceğiniz ve mesai bitiminde evraklarınızı kilitleyerek evinize gidebilmeniz için aradığınız üründür. Yanınıza sadece anahtarlarınızı almanız yeterli olacaktır.

İşyerinizde masanızın yeri değiştiğinde kesonunuzu kolaylıkla taşıyıp yeni yerine götürebilirsiniz. Böylelikle tek tek evraklarınızı veya şahsi eşyalarınızı taşımanıza gerek kalmaz.