Ofis Mobilyaları

Ofis Mobilyaları

Ofis için gerekli olan birbirinden şık ve ergonomik ofis mobilyaları, Avansas.com farkıyla kısa sürede kullanıcısına ulaşıyor. Kaliteli materyallerden yapılan konforlu ofis mobilyaları, iş yerinizde motivasyonu artırıyor. Kitaplık, çalışma masası, ofis dolabı, kesonlar ve ofis koltukları gibi ürünler, dayanıklı yapılarıyla öne çıkıyor.

Değişik kapak ve çekmece sayısına sahip olan ofis dolapları ve kesonlar, kilitlenebilen çekmeceleriyle de önemli eşyalarınızı güven altına alıyor. Şık dizayn ve kolay taşınabilir tekerlekli yapısıyla sunulan ürünler, farklı renkleriyle ofis dekorasyonunuzu tamamlıyor.

Ofis kitaplıkları, farklı raf sayıları ve farklı genişlikleriyle dosyalarınızı, kitaplarınızı rahatça yerleştirmenize yardımcı oluyor. İş yeriniz için gerekli olan boyutlardaki ofis kitaplığı modellerini seçebilirsiniz.

Ofis masaları, fonksiyonel kullanım imkanlarıyla öne çıkarken, toplantı masası veya çalışma masası olarak değişik dizaynlarla sunuluyor. Bilgisayarınızı, dosyalarınızı veya diğer ofis aksesuarlarınızı üzerine yerleştireceğiniz şık ve rahat ofis masalarını inceleyerek size en uygun olan ürünü tercih edebilirsiniz.

Ofis koltuğu ve sandalyesi, çalışma koltuğu, yönetici koltuğu veya makam koltuğu arıyorsanız Mezura, Adore, Rapido ve diğer markaların ürünlerini inceleyebilir; iş yerinize gelen ziyaretçiler için üretilen misafir sandalyesi çeşitlerini görebilirsiniz.

Ofis tipi askılıklar arasından, masif, ceviz veya metal malzeme tercihinizi yapabilirsiniz.

İş yerinizdeki çalışma ortamınızı konforlu hâle getirmek için ofis çalışma grupları modellerini inceleyebilirsiniz. Çalışma masası grubu veya çalışma masası takımı olarak sunulan ürünlerden satın alarak iş yeri çalışma temposuna ivme kazandırabilirsiniz.