3 Taksit
Ürün Kodu: 2081CO

Marka : Ofisbazaar

Product State: A0

Ofisbazaar Home Modern Metal Çalışma Masası Siyah- Masa Lambası Hediyeli

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Masa Ölçüleri : 50x100x70 cm
  • Masa Lambası Ölçüleri: 48x 30 cm
  • Çalışma masası & Masa lambası
  • 2 yıl garanti

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Çalışma masası evlerde, ofislerde ve bürolarda kullanılan ahşap ya da metalden yapılmış mobilya türüdür. Üzerinde yazı yazdığımız, kitap okuduğumuz veya bilgisayarda işlerimizi yaptığımız düz mobilyalardır. Çalışma masalarının çeşitli özellikleri bulunmaktadır. Bunlar çekmeceli, raflı ve bölmeli modellerdir. Bazı çalışma masalarının ise dümdüz ve sade bir görünümü olmaktadır. Bize kolaylık sağlayan bu masalar, çalışma alanlarının vazgeçilmez birer parçasıdır.

Home Modern siyah çalışma masası 18 mm 1. sınıf suntalam malzemeden üretilmiştir. 50 cm genişliği ile fazla alan kaplamayan siyah çalışma masası kullanım alanlarınıza farklı bir hava katmaktadır. Ayrıca boyutu ve sağlamlığı ile kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Oldukça modern ve kullanışlı bir tasarıma sahip olan siyah çalışma masası, rahat kullanım imkânı sunmaktadır.

Görünümü itibariyle modern bir tasarıma sahip olan metal siyah çalışma masası kullanım stili açısından çalışma alanlarınıza şıklık katmaktadır. Metal siyah ayakları ve ahşap masa görünümü ile modern çalışma masası rolündedir. Siyah çalışma masasının ürün özellikleri aşağıdaki tabloda verilmiştir.

ÜRÜN ADI Avansas Home Modern
ÜRÜN MODELİ Home Modern Metal Çalışma Masası Siyah
MASA GENİŞLİK 50 cm
MASA YÜKSEKLİK 70 cm
MASA DERİNLİK 100 cm
ÜRÜN MALZEMESİ Birinci Sınıf Suntalam Malzeme
ÜRÜN RENGİ Siyah
GARANTİ SÜRESİ 2 Yıl

 

Siyah bilgisayar masası olarak da kullanılabilen bu mobilya türü, sağlamlığı açısından en çok tercih edilen çalışma masalarındandır. İster evinizde ister ofisinizde siyah çalışma masasını rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Home Modern Siyah Çalışma Masasının Malzemeleri Kaliteli Midir?

Home Modern siyah çalışma masasının malzemeleri kaliteli ve sağlam ürünlerden yapılmaktadır. Ayaklarının dengesiz ya da malzemelerinin kalitesiz olma gibi bir durumu bulunmamaktadır. Çevreye ve sağlığa duyarlı malzemelerden üretilen siyah çalışma masası TSE onaylı olup E1 kalitesi içermektedir. 

Kullanıcı hatası dışında sizlere herhangi bir sorun çıkarmayacak olan siyah çalışma masası hem görüntü hem de kullanım rahatlığı açısından kolay kullanım imkânı sunmaktadır. Kaliteli malzemelerden üretilmiş olan siyah çalışma masasının 2 yıl garanti süresi vardır. Uzun yıllar boyunca rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünün kalite konusunda kendinden ödün vermeyen bir prensibi vardır.

Home Modern Siyah Çalışma Masasının Aksamları Sağlam Mıdır? Uzun Süre Dayanır Mı?

Home Modern siyah çalışma masasının aksamları da kaliteli malzemeden üretilmektedir. Oldukça sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilen bu siyah çalışma masası fonksiyonel kullanımı ile uzun süre dayanıklılığını korumaktadır. Home Modern siyah çalışma masasının aksamları antibakteriyel olup kanserojen madde içermemektedir. Evinizde ve ofisinizde kullanım kolaylığı sağlayan metal çalışma masası görünüm açısından da çalışma alanınıza hava katmaktadır. Siyah çalışma masasının aksamları uzun süre dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretilmiştir.

Home Modern Siyah Çalışma Masası Çabuk Çizilip Deforme Olur Mu?

Home Modern siyah çalışma masası kaliteli ve sağlam malzemelerden yapıldığı için çabuk çizilme ve kaplama sorunları yaşanmamaktadır. En çok tercih edilen ürünler arasındaki siyah çalışma masası kullanıcı hatası olmadığı sürece sizlere herhangi bir sorun çıkarmayacaktır. 

Malzemelerinin kalitesiz olması bir ürünü zan altında bırakabilir. Çizilmesi, ayaklarının dengesiz olması, kaplama sorunları yaşanması ve aksamlarının bozulması ürünün kalitesiz olması ile ilgilidir. Fakat Home Modern siyah çalışma masasında bu tür sorunlar yaşanmamaktadır. Ayrıca malzeme ve aksamlarının kalitesi ile kullanıcılarına konforlu bir hizmet sunmaktadır.

Home Modern siyah çalışma masasını Avansas’tan sipariş edebilirsiniz. Bölgeniz hızlı teslimat alanına giriyorsa aldığınız ürünlerin hepsi 1 iş gününde adresinize teslim edilmektedir.

 

Hediye Ürün

 

Vedemo Yürüyen Adam Dekoratif Ahşap Lüks Abajur

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
Marka Vedemo
Yükseklik 48 cm
Genişlik 30 cm
Tip Masaüstü

 

Not: Ürünün markası Avansas’ta “Ofisbazaar” olarak görünürken rakip sitelerde ve üreticinin sitesinde “Vedemo” olarak görünüyor.

Aydınlatma ürünleri arasında en çok dikkat çekenler abajur modelleridir. Abajurlar, düşük ve yumuşak ışık yayma konusunda fonksiyonel olan bir aydınlatma ürünüdür. Bulunduğu noktada ya da yakın çevresinde bölgesel aydınlatma yapmakla görevlidir. En önemli niteliği ise dekoratif bir tamamlayıcı olmasıdır. Vedemo Yürüyen Adam dekoratif ahşap lüks abajur, bölgesel aydınlatma ihtiyacını karşılarken dekoratif tamamlayıcılık konusunda da oldukça etkilidir.

Abajur tercih edilirken ilk kriter, ne kadar dekoratif olduğudur. Dolayısıyla aydınlatma özelliğinden çok dekoratif özelliği ile ön plana çıkar. Dekoratif hedefler doğrultusunda da çeşitli model ve tipte üretilir. Vedemo Yürüyen Adam dekoratif ahşap lüks abajur, masaüstü bir modeldir. Yüksekliği 48 cm, genişliği ise 30 cm olan bu abajur, ideal boyutları ile her odaya, her ortama ve her dekorasyon planlamasına uyumludur.

Vedemo Yürüyen Adam Dekoratif Ahşap Lüks Abajur Dayanıklı mıdır?

Abajurlara evlerde her ne kadar dekoratif obje olarak yer verilse de elektronik bir ürün olduğu için dayanıklılığına da dikkat edilir. Hem elektrik donanımı hem de dekoratif gövdesi dayanıklı olmalıdır. Vedemo Yürüyen Adam dekoratif abajurun gövdesi, ahşap malzemeden imal edilmiştir.

Ürünün gövdesinde ve düz durmasını sağlayan zemin parçasında kullanılan ahşap, oldukça dayanıklıdır ve uzun ömürlüdür. Sert darbelere maruz kalmadığı sürece kırılmaz, deforme olmaz ve rengi solmaz. Bağlantı noktalarındaki metaller sürekli bir sürtünmeye maruz kalsalar bile işlevlerini yitirmezler. Sahip olduğu duy ve kablo yüksek kaliteli malzemeden üretilmiş olup siperliği lüks ve ısıya dayanıklı kumaştandır.

Vedemo Yürüyen Adam Dekoratif Ahşap Lüks Abajur Fonksiyonel midir?

Abajur seçiminde spesifik bir dekorasyon planı dikkate alındığında, planın değişmesiyle birlikte seçilen abajur görsel kalitesini yitirebilir. Dolayısıyla her zaman fonksiyonel bir abajura ihtiyaç vardır. Vedemo Yürüyen Adam dekoratif ahşap lüks abajur, her dekorasyon planına uyumluluk sağlayabilecek bir fonksiyonelliğe sahiptir. Ahşap olması tamamlayıcı bir fonksiyonda olmasını sağlarken ahşabın doğal rengi, hem sıcak hem de soğuk renklerle bütünleşebilen kahverenginin tonlarını içerir.

Vedemo Yürüyen Adam dekoratif ahşap lüks abajurun en önemli fonksiyonel özelliği de hareketli mekanizmaya sahip olmasıdır. Mekanizması sayesinde çeşitli pozisyonlarda durabilen bu dekoratif abajur, çevresindeki objelere göre şekillendirilebilir.

Vedemo Yürüyen Adam Dekoratif Ahşap Lüks Abajurun Kullanımı Nasıldır?

Basit ve pratik bir kullanıma sahip olan Vedemo Yürüyen Adam dekoratif ahşap lüks abajur, hem iş yerlerinde hem de evlerde rahatlıkla kullanılabilir. Kullanım amacı dekorasyon olduğu takdirde ortamın genişliği fark etmeksizin uyum sağlayabilir. Aydınlatma amacı ile kullanıldığında ise aydınlatılmak istenen bölgeye göre konumlandırılabilir.

İsteğe göre farklı renkte ampuller takılabilir. Daha güçlü ışık vermesi için beyaz, daha yumuşak bir hava katması için de sarı renkli ampul önerilir. Koyu renkli siperliği sayesinde ışığı doğrudan vermez ve gözlerin yorulmasına sebep olmaz. Düz bir ahşap plaka üzerine oturtulmuş özgün tasarımı sayesinde masa ve sehpaların üzerinde sabit durur, sallanma ve dengesizlik gibi problemler yaratmaz.

Vedemo Yürüyen Adam Dekoratif Ahşap Lüks Abajur Şık mıdır?

Abajurlar genellikle baş köşede oldukları için şık olmalıdırlar. Bu doğrultuda abajurlara şıklık kazandırmak adına plastik, cam, metal, taş gibi farklı malzemeler de kullanılır. Fakat şıklık hedeflendiğinde ahşap ürünler daha yaygın bir şekilde kullanılır. Vedemo Yürüyen Adam dekoratif lüks abajur da şıklığını ahşap gövdesinden alır. Bu şıklık; özgün tasarım, lüks siperlik ve hareketli mekanizma ile tamamlanır.

Vedemo Yürüyen Adam Dekoratif Ahşap Lüks Abajur Çabuk Bozulur mu?

Abajurların çabuk bozulmasına sebep olan en önemli etken, aşırı ısınmadır. Vedemo Yürüyen Adam dekoratif ahşap lüks abajurun elektrik aksamı ve üzerindeki duy, fazla ısınma problemi yaratmayacak şekilde dizayn edilmiştir. Uygun ampuller ve doğru elektrik gücü kullanıldığında çabuk bozulması söz konusu olmaz.

Vedemo Yürüyen Adam Dekoratif Ahşap Lüks Abajur Ayarlanabilir mi?

Vedemo Yürüyen Adam dekoratif ahşap lüks abajurun hareketli mekanizmasında 10 adet bağlantı noktası vardır. Bu bağlantı noktaları sayesinde çok sayıda farklı şekilde ayarlanabilir ve kullanılacak ortama göre ayarlanabilir. Yürüme pozisyonunda olabildiği gibi dik duruş pozisyonuna da getirilebilir.

Avansas’tan Alışveriş Yapmak Güvenli midir?

İş yerlerine toptan ve perakende satış yapan Avansas, ürün çeşitliliği bakımından oldukça zengindir. Avansas; ofis, kırtasiye, temizlik, mutfak, teknoloji, mobilya ve daha pek çok kategorideki binlerce ürünü TOBB Güven Damgası ve güvenli ödeme yöntemleri ile satışa sunar. Şartsız ve koşulsuz iade hakkı tanıması da satıştaki ürünlerin güvenilir olduğunu gösteren bir uygulamadır.

Teslimat


200 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Ofisbazaar Home Modern Metal Çalışma Masası Siyah- Masa Lambası Hediyeli
499,00 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


850.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

6500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.