Ürün Kodu: 71953

Marka : Pal Systems

Product State: A0

Pal Systems 7 W 3000K Gün Işığı LED Ampul

Product State: A0
  • Işık rengi: Gün ışığı (Sarı renk)
  • Renk sıcaklığı: 3000 K
  • Lamba gücü: 7 W
  • 2 yıl garantili
  • DUY: E27

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Pal systems 7 W 3000K Gün Işığı LED Ampul Özellikleri
MarkaPal Systems
TürLED ampul
Işık RengiSarı ışık
Lamba Gücü7 W
Garanti Süresi2 yıl
DUYE27
Renk Sıcaklığı3000 K
Lümen665 LM
Gerilim220- 240 V
Ömür25.000 saat

Pal Systems LED Ampul sarı ışık renge sahip ışık kalitesi yüksek bir ampuldür. 7 W lamba gücüne sahiptir. Gerilimi 220- 240 V, renk sıcaklığı 3000 K olan ürün, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Pek çok fonksiyonu ile tüketicilerin beğenisini kazanan ürün, kalitesi sayesinde uzun süre kullanabilirsiniz.

Pal Systems LED Ampul Doğa Dostu mudur?

Pal System LED ampul doğayı düşünerek en hassas şekilde dizayn edilmiştir. Çevreye en az zararı vermeyi ilke edinerek üretilmiştir. Standart ampullere göre %90’a varan enerji tasarrufu sağlar. Karbon salınımının da zararlarının farkında olan Pal Systems en az karbon salınımı yaparak doğayı koruyor. Yapay ışık kullanmak bir mecburiyet olduğu için doğaya en az zararı veren ampulleri kullanmak tüketiciler tarafından dikkat edilmesi gereken bir konudur. Sizde hem doğayı korumak hemde kendiniz için en iyi aydınlatmayı sağlamak için Pal Systems LED ampul tercih edebilirsiniz.

Pal Systems LED Ampul Uzun Süre Kullanılabilir mi?

Pal systems LED ampul yüksek verimlilik sağlayan nitelikli bir üründür. 7 W lamba gücü ile sizlere yeterli parlaklığı sağlar. Ampulunun camından, kullanılan ışık gücünden, teline kadar nitelikli bir üründür. Bu niteliğini ışık gücüne ve kullanım süresine yansır. Ayrıca standart ampullere oranla %90’a kadar varan güç tasarrufu sayesinde kullanım süresini olduğundan daha fazla uzatır. Toplam 25.000 saat kullanılabilen ürün, sizlerin daha uzun süre kullanabilmeniz için özel olarak üretilmiştir.

Pal Systems LED Ampul Işık Parlaklığı Yeterli midir?

Pal Systems LED Ampul sarı renk ışığa sahiptir. Diğer ampul modellerine kıyasla yeterli parlaklığa sahiptir. Bu parlaklık sayesinde pek sık karşılaşılan sorunlardan biri olan yoğun ışıktan göz kamaşması veya ağrıması yaşanmaz. Kullandığınız ortam sanki gündüzmüş gibi parlak ve aydınlık olur. Ayrıca gün ışığı tonu ile sizlere yapaylıktan uzak doğal bir parlaklık sağlar. Ayrıca gerçek ve doğal renksel geriverime sahiptir.

Pal Systems LED Ampul Uzun Ömürlü müdür?

Pal Systems LED ampul 7 W lamba gücü, 25.000 saatlik ömrü ve 3000 K renk sıcaklığı ile tüketicilerin uzun müddet kullanmalarını sağlar. Doğru kullandığınız takdirde uzun yıllar evinizin, ofisinizin veya firmanızın aydınlatmasında rahatça kullanabilirsiniz. 2 yıl gibi uzun bir zaman dilimini kapsayan garanti süresi ile müşterilerin güvenini kazanıyor. Siz de eğer bu ergonomik ve dayanıklı ürünü kullanmak istiyorsanız avansas.com sitemizden kolay bir biçimde alışveriş yapabilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgemizde bulunuyorsanız, 1 iş günü içinde teslim edebiliriz.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Pal Systems 7 W 3000K Gün Işığı LED Ampul
16,90 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.