Panasonic Şerit

Toplam 1 sonuç

 

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Panasonic Şerit

Teknolojik ürünler konusunda dünya çapında ölçeklenebilir bir üne sahip olan Panasonic, tüm ürünlerinde olduğu gibi nokta vuruşlu yazıcı modelleri ve yazıcı şeritleri konusunda da müşterilerine birçok seçenek sunuyor. Panasonic yazıcıları uzun yıllar verimli bir şekilde kullanmak içinse orijinal Panasonic şeritleri tercih etmek gerekiyor.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte lazer ya da mürekkep püskürtmeli gibi farklı özelliklerde yazıcılar üretilip, kullanılmaya başlanmış olsa da nokta vuruşlu yazıcılar muhasebe büroları, bilet gişeleri, devlet daireleri, hastahaneler ve benzeri tarzda sürekli olarak yoğun şekilde basılı belgelere ihtiyaç duyulan yerlerde maliyet açısından büyük avantaj sağladığı için hala tercih ediliyor.

Nokta vuruşlu yazıcıların sorunsuz biçimde çalışması için gereken ekipmanlar arasında yer alan yazıcı şeritleri, baskının kağıda eksiksiz şekilde aktarılmasını sağlıyor. Bu yüzden baskıda problemlerle karşılaşmamak adına kullanıldığı yazıcılarla tamamen uyumlu olması gerekiyor.

Nokta vuruşlu Panasonic yazıcılardan üst düzeyde yararlanabilmek için şart olan Panasonic şerit, uzun süreli kullanım ömrü sunuyor. Yazıcı şeritleri konusunda dikkat edilmesi gereken diğer bir detay ise; şeritlere dolum yapılamadığı için baskılar soluk çıkmaya başladığı anda şeritlerin yenisi ile değiştirilmesi gerekliliği.

Yazıcı şeritlerinin yenisi ile değiştirilmesine dair sıkıntılarla karşılaşmamak için dağıtım ağı gelişmiş ve bilinirliği yüksek olan yazıcı markalarını tercih etmekte fayda var. Dünya çapında ün yapmış teknoloji markalarından olan Panasonic müşterilerine yazıcı modelleri konusunda olduğu kadar şerit gibi tamamlayıcı ekipmanlar konusunda da pek çok seçenek sunuyor.

Panasonic şerit kategorisi altında yer alan şerit modellerine göz atabilir, Türkiye'nin ilk ve en büyük kırtasiye ve ofis malzemeleri sitesi olan Avansas.com aracılığıyla dilediğiniz ürünü kolayca sepetinize ekleyip, sipariş verebilir ve tüm detaylarıyla sipariş durumunuzu kontrol edebilirsiniz.