Ürün Kodu: 64369

Marka : Pensan

Product State: A0

Pensan 1010 Tükenmez Kalem 1 mm 10'lu Paket Karışık Renklerde

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 10'lu paket (6 mavi 2 kırmızı 2 siyah)
  • Paslanmaz çelik uç
  • Plastik kırılmaz gövde
  • Dayanıklı özel mürekkep
  • 1 mm uç kalınlığı

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Rahat, pratik ve hızlı bir not alma deneyimi için Pensan kalitesinde bir tükenmez kalem tercih etmeniz doğru olacaktır. Pensan tükenmez kalem; paslanmaz çelik ucu, plastik kırılmaz gövdesi ve dayanıklı özel mürekkebiyle tam da istediğiniz gibi bir üründür.

Paket içeriği10 kalem (6 mavi, 2 kırmızı, 2 siyah) 
MalzemePaslanmaz çelik uç
Plastik kırılmaz gövde 
Uç kalınlığı1 milimetre 
ÖzellikKesintisiz çizgi 
Uzun kullanım ömrü

Pensan tükenmez kalemin 1 milimetrelik ucu paslanmaz çelik malzemesi sebebiyle kalın ve dayanıklıdır. Kaliteli kalem ucu için özel olarak geliştirilmiş mürekkebi yazma sırasında kaygan ve yumuşak bir deneyim sunar. Her türlü kağıtla uyum içindedir, kağıda zarar vermez. Pensan tükenmez kalemin mürekkebi akmaz, dağılmaz ve kağıdı kirletmez.

Kalemin ucunda mürekkep birikmesi olmayacağı için donma da olmaz. Böylece uzun süre bekleyen kaleme ihtiyacınız olduğunda kalemin yazmaması gibi bir durum meydana gelmemektedir. Mürekkep haznesi ve mürekkebi kalem ucuna taşıyan bölme güçlü ve hassas olduğu için kalem akıtma yapmaz.

Tükenmez kalemin güçlü ve dayanıklı plastik gövdesi elinize uyum sağlayacak şekilde geliştirilmiştir. Ergonomik yapısı parmağınızı ve elinizi rahatsız etmez. Yazı yazarken eliniz yorulmaz.

Oldukça dayanıklı olan Pensan tükenmez kalem uzun ömürlüdür. Dayanıklı gövdesi çanta ve ceplerdeki zorlamalara karşı dayanıklıdır. Uzun yıllar her ihtiyacınız olduğunda aklınızdakileri kağıda dökmenize yardımcı olur.

Pensan 1 mm Tükenmez Kalem Kaliteli Midir?

Kaliteli bir tükenmez kalem acil durumlarda sahibini zor durumda bırakmaz. Donma ya da akma yapmadan kolaylıkla yazar, kağıdı kirletmez. Pensan 1 mm tükenmez kalem tam olarak bu faktörleri karşılamaktadır.

Kaliteli aksamı ve mürekkebi sebebiyle kalemin ucunda mürekkep donmaz. Böylece her ihtiyaç duyduğunuzda ilk defa kullanıyormuş gibi güzel bir yazma deneyimi yaşarsınız. Mürekkep haznesinin kalitesi sebebiyle Pensan tükenmez kalem mürekkep akıtmaz, kağıdı ya da elinizi kirletmez.

Pensan kalitesindeki tükenmez kalemler güçlü ve dayanıklı gövdesi ve çelik ucu sayesinde her ortamda kullanılabilir, çantada ve cepte rahatlıkla taşınabilir.

Köşeli tasarım ile tutuş kolaylığı sağlayan Pensan tükenmez kalem elinizi yormaz, kağıdı zorlamaz ve kaygan bir hissiyat verir. Ayrıca farklı renklerdeki tasarımı ve kendine has rengiyle her ortamda dikkat çeker, kolay kolay kaybolmaz.

Kalem aradığınız her an dikkatinizi çeker ve vakit kaybetmeden aklınızdakileri yazabilirsiniz. Mürekkebi kurumadığı için ve ucunda donma olmadığı için her seferinde kolaylıkla yazı yazabilirsiniz. Kesintisiz bir yazma deneyimi sunar. Kullanmak için kalemi sallamanız ya da ucunu nemlendirmeniz gerekmez.

Pensan 1 mm Tükenmez Kalem Kağıt Tarafından Kolayca Emilir Mi?

Pensan’ın parlak yağ bazlı kaliteli mürekkebi ve paslanmaz çelik kalem ucu kaygan, yumuşak ve eli yormayan bir yazma deneyimi sunar. Kalemin kaliteli mürekkebi kağıt tarafından hemen emilir. Bu yüzden kağıttaki mürekkebin kurumasını beklemek zorunda kalmazsınız. Ayrıca mürekkep, kağıdın kalitesine de bağlı olarak, arka yüze geçmez. Pensan tükenmez kalem yazarken kesiklik yapmaz. Her vuruşta aynı oranda mürekkep kullandığı için, yazmama gibi bir sorun olmaz ve yazıcıdan çıktı alınmış gibi kaliteli bir görüntü oluşturur.

Pensan tükenmez kalem kağıtla temas eder etmez emildiği için kuru ve kalıcı bir yazı deneyimi sunsa da mürekkebini ekonomik olarak harcar. Yani kısa sürede tükenmez ve uzun zaman dayanır.

Pensan 1 mm Tükenmez Kalemde Akma Sorunu Yaşanır Mı?

Pensan tükenmez kalemin çelik ucu, dayanıklı gövdesi ve kaliteli iç aksamı mürekkebi gerektiği kadar damlatır. Tam istediğiniz gibi bir yazma deneyimi yaşamanız için Pensan kalem akma, donma ya da kesik yazma gibi problemler yaşatmaz.

Her ihtiyaç duyduğunuzda aklınızdakileri hızlı ve kalıcı bir şekilde kağıda dökebilirsiniz. Bunu yaparken elinize ya da defterinize mürekkep bulaşmaz. Tükenmez kalemde akma sorunu yaşanmadığı için mürekkebi uzun süre dayanır. Kaleme ihtiyaç duyduğunuz her an ihtiyacınıza cevap verir.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Pensan 1010 Tükenmez Kalem 1 mm 10'lu Paket Karışık Renklerde
Birim Fiyat = 1,80 TL
17,97 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.