Ürün Kodu: 62223

Marka : Pınar

Product State: A0

Pınar Yağlı Süt 500 ml 12'li Paket

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 500 ml tam yağlı süt
  • Pınar uzmanlığı ve doğallığı
  • Katkısız
  • 12'li paket

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Pınar Yağlı Süt 500 ml 12'li Paket Özellikleri
MarkaPınar
Adet12
Hacim500ml
Koruma MetoduUHT
Süt ÇeşidiYağlı Süt

Pınar yağlı süt, kolayca süt içebilmeniz için özel olarak paketlenmiştir. Tamamen sağlıklı koşullarda yetiştirilen ineklerden elde edilen süt, tazeliğini uzun süre korur. UHT teknolojisiyle çok kısa sürelerde yüksek sıcaklıklara çıkarılan süt, içindeki tüm mikroorganizmalardan arınır. Özel iç kaplamalı ambalajlara konulan süt, tüm besin değerini koruyarak sofranıza ulaşır. Paketi tamamen sızdırmaz olduğundan, sütün bozulmasını engeller. Hava geçirme ihtimalini en aza indirme amacıyla kapaksız bir yapıda tasarlanmıştır. Sütünüzü açmak istediğinizde üst kısmında bulunan katlantıyı açıp, kesme işareti görünen yerden keserek istediğiniz bardağa aktarabilirsiniz. Ağız yapısı olası sıçramaları önleyici şekilde tasarlanmıştır. Sütünüzden bir damla bile kaybetmeden afiyetle tüketebilirsiniz.

Sütün içindeki yağ oranı azaltılmamıştır. Bu sayede sütünüzdeki tüm yararlı içeriği vücudunuza almış olursunuz. Ayrıca süt, yağdan ayrışmak için ek bir süreçten geçmediği için az işlenmiş bir ürün statüsüne girer. UHT teknolojisi sayesinde çok uzun süreler bozulmadan saklanabileceği için gönül rahatlığıyla muhafaza edebilirsiniz. 500 ml hacme sahiptir. Kutuyu açtığınızda tamamını kullanmasanız bile çok yüksek hacimli olmadığı için saklama konusunda endişe duymanıza gerek kalmaz. İçme alışkanlıkları göz önünde bulundurularak hacmi belirlenmiştir. Ayrıca paket boyutları ve sağlamlığı sayesinde iş yerinize, pikniğe veya herhangi bir yere giderken rahatça yanınızda taşıyabilirsiniz.

Pınar Yağlı Süt Çocuk Gelişimine Yararlı mıdır? 

Pınar yağlı süt, laboratuvarlarda tüm koşullar göz önünde bulundurularak incelenmektedir. Bu sayede çocuğunuz süt içerken, sütle birlikte vücuduna hiçbir zararlı etken almaz. UHT teknolojisi, sütte bulunabilecek tüm mikroorganizmalara etki ederek sağlıklı bir içerik sunar. Ayrıca sütün içeriğindeki kalsiyum, çocuk gelişiminde önemli bir rol oynar. Pediatristlerin de tavsiye ettiği gibi düzenli süt tüketimi çocukların kemik gelişimini en iyi şekilde desteklemektedir.

Sütün içeriğinde doğal olarak bulunan yağ, çocuğunuzun ihtiyaç duyduğu sağlıklı yağ ihtiyacını karşılar. Bu sağlıklı yağlar sütün tazeliğini koruyacak şekilde saklandığı için zararlı ya da yapay bileşen içermemektedir. Hem sizin tüketiminiz, hem de çocuğunuzun tüketimi için son derece uygundur.

Pınar Yağlı Süt Uzun Ömürlü müdür? 

Pınar yağlı süt, raf ömrünün uzunluğunu sağlayacak en yeni teknolojilerle üretilmiştir. Lezzetinden ve içerik kalitesinden ödün vermeden uzun süre saklayabilirsiniz. Paketi, sütü dış ortamdan tamamen koruyacak şekilde geliştirilmiştir. Bu sayede sütünüz dış ortamdan gelebilecek tozdan, ısıdan ve güneş ışığından korunmaktadır. Katkı maddesi içermediği için sütünüzü daha uzun süre muhafaza edersiniz. Ürünler, raf ömrü kalitesinin korunması için sürekli olarak test edilir.

 Pınar Yağlı Süt Tamamen Doğal mıdır? 

Pınar yağlı süt yorumları okunduğunda anlaşılacağı üzere, ürün tamamen yerli üreticilerin elde ettiği sütten üretilir. Doğal süt içeriğini bozmadan paketlenir. Yerli üretici, süt kalitesinin korunması için belli aralıklarla kontrol edilmektedir. İneklerin beslenmesi ve bakımı gibi konulara oldukça dikkat edilmektedir. Süt, içeriğinin en üst düzeyde tutulması için sürekli olarak denetlenir.

 Pınar Yağlı Süt Uygun Fiyatlı mıdır? 

Pınar yağlı süt fiyatı kendi ürün grubunda tüketicinin ulaşabildiği en uygun seçenekler arasındadır. Tamamen yerli üretimden gelen süt sayesinde fiyat uygun tutulur. Ürün, fiyatını en uygun şekilde korurken, içerdiği kaliteden ödün vermez. Böylece güvenle her yaştan kişinin tüketimine uygundur. Eğer hızlı teslimat bölgemizde iseniz, siparişiniz 1 iş gününde teslim edilir.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Pınar Yağlı Süt 500 ml 12'li Paket
Birim Fiyat = 5,96 TL
71,46 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.