Ürün Kodu: 71355

Marka : Printpen

Product State: A0

Printpen Brother TN-2280 (450,2220) Yüksek Kapasite Toner (2.6K)

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 2600 sayfa baskı kapasitesi
  • Yüksek performanslı baskı kalitesi
  • Uygun fiyat avantajı
  • Yüksek kaliteli baskı

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
MarkaBrother 
Kapasite 2600 sayfa
Yoğunluk5%
RenkSiyah
ModelTN 2280
BoyutStandart 

PrintPen Brother siyah toner özellikleri ile ev ve iş yerlerinde kullanım için son derece uygundur. Kullanıcılara pratik bir şekilde depolanması gereken belgeleri baskı yaparak muhafaza etmede kolaylık sağlar. Tonerlerin içine 30’dan farklı kimyasal ürün girmektedir. Bunun birincil sebepleri tonerin kağıda daha iyi yapışması ve çıktının istenen parlaklığa ulaşmasıdır. 

İçerisinde bulunan bu bileşenler ile tonerin toz halindeki mürekkebi, yazıcı, fotokopi makinası veya faks makinasında kağıda yapılması için belli bir ısıya gelerek işlem gerçekleştirilir. Tonerin içerisinde bulunan kimyasallar sebebiyle direkt olarak solunmasında kaçınılmalıdır. Tonerin kullanımı da kolaydır. Kendinizde bu işlemi rahatlıkla yapabilirsiniz. 

PrintPen Brother Siyah Toner Muadil Olarak Tercih Edilir mi?

Üretici firma dışında başka bir firmanın üretimi sonucu çıkan ürüne muadil ürün denir.  Bu ürünler orijinal ürünlere alternatif olarak üretilmektedir. Toner tercihi yaparken orijinal ürünler çoğu zaman maliyetli hatta bir yazıcı fiyatında olabilir. Bu noktada alıcı muadil ürün tercih etmek istiyor. Muadil ürünlerin orijinal ürünlerden hemen hemen hiçbir farkı yoktur. Muadil ürünler piyasada orijinal ürünlerle eşdeğer olarak bilinmektedir. Kullanıcı hem ekonomik hem de ergonomik olarak toneri muadil olarak tercih etmektedir. 

Orijinal ürün gibi görünüme, özelliklere sahiptir. Son dönemlerde ürünün kalitesinden dolayı birçok kesim bu yöne doğru yönelmiştir. Bu noktada rekabet baş göstermektedir. fakat Printpen Brother muadil siyah toner farkını ortaya koymuştur. Özelliklerinin eksiksiz, özenli ve uygun fiyatlı olması sebebiyle en sık tercih edilenler arasındadır.

PrintPen Brother Siyah Toner Her Yazıcı İçin Uyumlu mudur?

PrintPenBrother siyah toner uyumlu olduğu yazıcılarla sorunsuz bir şekilde çalışabilmektedir. Uzun ömürlü olmasıyla da dikkat çeken bu ürün, kullanıcıya çeşitli cihazlarda kullanım olanağı tanır. PrintPen Brother siyah toner birçok Brother yazıcı tipiyle uyumlu halde üretilmiştir. Yani toner yazıcıyla bir bütünleşme içerisine girmesi ve bir takım halinde çalışması için üretilmiştir. Tonerin uyumlu cihazlarla kullanımı son derece önemlidir. Aksi takdirde istenilen verim alınamaz. Bu durum zaman zaman yazıcıya zarar dahi verebilir.

PrintPen Brother Siyah Toner Baskı Kapasitesi ve Sayfa Verimi Ne Kadardır?

Toner miktarı genellikle sayfa verimi olarak adlandırılır. PrintPen Brother Siyah toner sayfa basım kapasiteleri tıpkı orijinal ürün gibi memnuniyet sağlar. Bu noktada kullanıcı baskı yapacağı zaman istediği sonuçları elde eder. Baskı kalitesi olarak 2600 sayfa verime sahip demektir. Genellikle A3-A4 kağıtları kullanılır. İlk kullanımdan son kullanıma kadar gerek renk verme gerekse performans açısından çok kullanışlıdır. Toner tercih edilirken bakılması gereken en önemli özelliklerden biri de baskı kapasitesinin ne kadar olduğu ve alıcının ne kadar ihtiyacı olduğudur. 

PrintPen Brother Siyah Toner Ekonomik midir?

Yüksek performansı ile dikkat çeken PrintPen Brother siyah toner modelleri, baskı kalitesine göre fiyat bazında da oldukça avantajlıdır. PrintPen siyah toner, içinde bulunan kimyasallar ile bir bütün halinde çalışabilmesi için tasarlanmıştır. Bu tonerler büyük bir titizlikle, incelikle teker teker incelenerek piyasaya sunulmuştur. Baskı kalitesinde keskin ve dikkat çekici düzeyde sonuçlar elde etmek istiyor iseniz PrintPen Brother TN-2280 Siyah Toner ‘i tercih edebilirsiniz. PrintPen Brother Siyah toner fiyat performansı bazından bakıldığında genel olarak uygun görülmekte ve tercih edilmektedir.  Diğer ürünlere göre uygun olması kalite standardından ödün verdiği anlamına gelmemektedir. Birçok talep olmasının yanında müşteri memnuniyeti de gözler önüne serilir. Böylelikle kullanıcıya son derece ekonomik gelmektedir. 

Siz de oldukça kullanışlı bu ürüne sahip olmak için hemen Avansas’ı ziyaret edebilir, hızlı teslimat bölgesindeyseniz ürününüzü 1 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz.

Teslimat


200 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Printpen Brother TN-2280 (450,2220) Yüksek Kapasite Toner (2.6K)
181,60 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


850.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.