Ramazan Kolileri

Toplam 0 sonuç

Manevi duyguların yoğun olarak hissedildiği Ramazan ayı, sabrın, şükrün ve paylaşmanın yüksek seviyede yaşandığı bir dönemdir. Ramazan ayının en keyifli zamanlarından olan iftar vakitleri ise özellikle geniş ve yoğun misafir ağırlayan ailelerde ayrı bir heyecan kaynağıdır. Özlemle beklenen mükellef iftar sofralarının hazırlanmasına imkan tanıyan kapsamlı ve bütçe dostu Ramazan kolisi seçenekleri Avansas’ta.

2020 Ramazan Ayı Ne Zaman Başlıyor?

Ramazan ayını da içerisinde bulunduran 3 Aylar, 25 Şubat 2020 tarihinde başlamış bulunuyor. 23 Mayıs 2020 itibariyle Ramazan ayıyla da son bulacak. 3 ayların başlaması ile genellikle Ramazan hazırlıkları da hızlanır. Bu dönemin son ayı olan Ramazan ayı, bu yıl 24 Nisan günü başlıyor. Bu kapsamda ilk sahur, 23 Nisan'ı 24 Nisan’a bağlayan gece yapılacak.

Sahur ve iftar vakitlerinde sofraları şenlendirecek olan malzemelerin yer aldığı alışveriş listelerinin içeriği ile örtüşen Ramazan gıda erzak kolisi seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Ramazan ayında gerek ihtiyacı olan ailelere yardım etmek maksadıyla, gerekse haftalık veya aylık Ramazan hazırlığı kapsamında tercih edilen Ramazan kumanyası seçenekleri, Avansas farkıyla sizlerle buluşuyor.

Bunun yanında uygun bir Ramazan paketini, çalışanlarınıza bir Ramazan hediyesi olarak da göndermeyi tercih edebilirsiniz.

Ramazan Kolisi İçinde Neler Var?

Ramazan kolisi içerikleri, çoğunlukla uzun süre bozulmadan saklanabilecek temel besin maddelerinden oluşur. Avansas ramazan kolisi ise Tat, Tukaş, Ülker, Yayla, Orkide, Marmarabirlik, Irmak, Torku, Eriş Un, Doğuş ve Bizim gibi güvenilir markaların kaliteli yağ, un, şeker, bakliyat, salça, reçel, tuz ve zeytin gibi Ramazan’da en fazla tüketilen gıda maddelerini içeriyor.

Avansas’ın sunduğu ramazan kolisi seçenekleri:

Ayrıca temel gıda malzemeleriyle birlikte temizlik ürünleri de satın almak istiyorsanız Temel İhtiyaç Paketlerini inceleyebilirsiniz.

Ramazan Kolisi Siparişi Ne Zaman Verilmeli, Kaç Günde Ulaşır?

Ramazan kolileri ihtiyaç sahiplerine ve çalışanlarınıza mutlu ve huzurlu bir Ramazan ayı geçirmeleri için Ramazan ayı başlamadan verilmeli. Vereceğiniz Ramazan kolisi siparişleri İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ illerinde kendi araçlarımız ve sevkiyat ekibimizle 1 iş gününde ulaşır. Diğer iller için de ertesi gün yetkili kargo firmasına vererek siparişlerinizi teslim ediyoruz.

Ramazan Kolisi Satın Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Ramazan kolisi satın alırken;

  • Güvenilir markaların kaliteli ürünlerinden oluşmuş olmasına dikkat edilmeli.
  • Ürün çeşitliliği Ramazan’da en çok tüketilen yağ, un, şeker, bakliyat, salça, reçel, tuz ve zeytin gibi gıda maddelerini içermeli.
  • Satın alırken gramajlarına ve ürünler ulaştığında ürünlerin son kullanma tarihlerine dikkat edilmeli.
  • Kargo ve teslimat sürecinin hızlı, hijyenik ve güvenli olmasına dikkat edilmeli. Ayrıca ürünlerin taşındığı kolinin de ürünlere zarar vermeyecek dayanıklılığa sahip olmasına dikkat edilmelidir.

Ramazan Paketi Uygun Fiyatlarla Avansas’ta

Mevsimine uygun olarak hazırlanan, güvenilir marka ve Ramazan’da en çok tüketilen temel gıda ürünlerinden oluşan Ramazan gıda erzak kolileri, en uygun fiyatlarla Avansas’ta. 1 iş gününde hijyenik ve güvenli teslimat ve bedava kargo avantajıyla hemen sipariş verin, Ramazan ayının bereketi sofranıza gelsin!