Bizi Arayın
444 20 22

Avansaslı olmanın Faydaları

Ürün Çeşitliliği
Avansas.com; Kırtasiye Malzemeleri, Kağıt Ürünleri, Kartuş&Toner, Temizlik, Gıda ve Mutfak, Teknoloji, Mobilya ve Hırdavat’tan oluşan 7 ana ürün kategorisinde halihazırda 5500’den fazla ürünü müşterilerine ulaştırmaktadır.
Stoklu Çalışma
Artık işyerinde ürün depolama devri kapandı! Çünkü Avansas.com, İstanbul’daki 12000 metrekarelik dev deposunda 5500’den fazla ürünü her zaman stoklu ve satışa hazır halde tutar.
1 İş Gününde Teslimat
“Siparişlerimiz nerede kaldı, ne zaman elimize geçecek” diye endişelenmenize artık gerek yok. Kendi araçlarıyla ve güler yüzlü ekibiyle hizmet veren Avansas.com, tüm siparişlerinizi eksiksiz olarak bir sonraki iş günü kapınıza kadar teslim ediyor.
Kolay İade
Satın aldığınız üründen herhangi bir nedenden dolayı memnun kalmazsanız Avansas.com, size değişim imkanı da sunuyor. Değişimi tercih etmezseniz ürünlerinizi kolaylıkla iade edebiliyorsunuz.
Rekabetçi Fiyatlar
Avansas.com, sahip olduğu yüksek satınalma gücü sayesinde en kaliteli ürünleri en rekabetçi fiyatlara sunarak müşterilerine önemli maliyet avantajları sunar. Avansas.com sayesinde kaliteye daha fazla ödemenize gerek kalmaz.