Ürün Kodu: 67425

Marka : Sarff

Product State: A7

Sarff Delux Plastik Spiral 12 mm Siyah 100'lü Kutu

Product State: A7
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Plastik spiral
  • 100'lü paket
  • 12 mm genişlik
  • Siyah renk
  • 40 - 60 yaprak ciltleme kapasitesi

Ürün Hakkında

Sarff Delux Plastik Spiral 12 mm Siyah 100'lü Kutu

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?


Genel Bilgiler
Renk Siyah
Ciltleme Kapasitesi 40 - 60 yaprak
Paket 100'lü
Genişlik 12 mm
Marka Sarff
Spiral Maddesi Plastik
Ofis Kullanımı Uygun

 

Siyah renkte üretilen plastik spiral belgelerinizin uzun süre bir arada kalmasını sağlamaktadır. Tıpkı bir kitap veya defter gibi birleşmesini sağlayan ve sayfaları bir arada tutan spiral sayesinde düzenli bir dosya elde edebilirsiniz. Kablolarınızı düzenlemek için de kullanabileceğiniz plastik spiral size birden fazla kullanım amacı sunmaktadır. Ofiste, kırtasiyede, okulda yani kısaca belge oluşturduğunuz her alanda spiral kullanabilirsiniz. Paketin içinde 100 adet bulunmaktadır. Kırk sayfadan daha az veya kırk sayfa kâğıt belgesini tutma özelliğine sahiptir. En fazla 60 yaprağa kadar bir arada tutma imkânı vardır. Plastik olduğu için esnek bir yapıya sahiptir ve kâğıtlar arasında geçiş yaparken zorlanmazsınız. Ofiste, kırtasiyede ya da evde kısacası her yerde spirale ihtiyaç duyulabilir.

Sarff Siyah Plastik Spiral Nasıl Kullanılır?

Bazen araştırılan bir ödev ya da ofisle alakalı gereken belgeler bir kitap kalınlığında olabiliyor. Bir de bunları saklamak gerekiyorsa o zaman kalınlıklarından dolayı bir arada tutmak zorlaşır. Üstten zımbalandığı zaman sayfa kalınlığından dolayı tutmayabilir ya da zamanla açılabilir. Bu yüzden spiral sayesinde tıpkı bir defter haline getirdiğiniz belgelerinizi güvenli bir şekilde daha uzun süre saklayabilirsiniz. Toplu halde olan belgelerinizi dilerseniz üstten dilerseniz alttan delme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Eşit ve dengeli bir şekilde delinen kısma kâğıtları yerinden kıpırdatmadan plastik spirali döndürerek geçirin. Eğer plastik spiral kâğıdınıza çok uzun gelirse bir makas yardımıyla fazla kalan ucunu kesebilirsiniz. Eğer kesmek istemezseniz de ucunu içe kıvırarak daha sağlam olmasını sağlayabilirsiniz.

Sarff Siyah Plastik Spiral Avantajları Nelerdir?

En önemli avantajlarından bir tanesi zımbanın zorluğunu yaşatmamasıdır. Zımba, bazı kalın dosyaları bir araya getirme konusunda başarılı olamaz. Böyle zamanlarda pratik bir yöntem olan spiral işlemi için tel gerekir. Sadece bir arada tutmak için değil, aynı zamanda sunumlarda da spiral kullanılabilir. Bu sayede daha derli toplu bir sunum elde edebilirsiniz. 12 mm kalınlığa sahip olan Sarff plastik spiral ne çok kalın ne de çok incedir. Bu yönden dilediğiniz kalınlıktaki dosyalarınızı bir arada tutabilirsiniz. 40 ile 60 sayfa yaprak ciltleme kapasitesi sayesinde kalın dosyalarınızı da gönül rahatlığıyla ciltleyebilirsiniz. Altmış sayfaya kadar olan dosyalarınızı bir arada tutacaktır. Sadece dosyalarınızı bir arada tutmak için değil aynı zamanda farklı şekilde de değerlendirebileceğiniz spiraller birden fazla kullanım alanına sahiptir. Örneğin, çabuk kopan kabloların uç kısmına koymak bunu biraz da olsa erteleyebilir. Sadece kabloların kopmaması için değil düzenlemek amaçlı da plastik spiral kullanabilirsiniz.

Sarff Siyah Plastik Spiral Sağlam mıdır?

Belgeleri bir arada tutmak istediğiniz zaman öncelikli olarak bir araya getireceğiniz malzemenin sağlam olmasını istersiniz. Emek verip sayfalara döktüğünüz dokümanların kaybolmasını, yırtılmasını ya da birbirlerine karışmasını istemezsiniz. Sarff plastik spiralin yorumları okunduğunda anlaşılacağı üzere, ne çok kalın ne çok ince olduğu için ideal sayfa sayısı kadar birleştirme yapar. Plastik yapısı sayesinde de kolayca sayfalar arasından geçirebilirsiniz. Dışarıdan herhangi bir kaba kuvvet ya da kesme işlemi uygulanmadığı sürece sağlam bir şekilde belgelerinizi bir arada tutabilirsiniz.

Sarff plastik spiral fiyatı oldukça uygundur ve avansas.com’un avantajlarından faydalanarak hızlıca sipariş oluşturabilirsiniz. Hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde kargonuz tarafınıza ulaştırılmaktadır.

Teslimat


{0} TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Sarff Delux Plastik Spiral 12 mm Siyah 100'lü Kutu
194,10 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.