Ürün Kodu: 68515

Marka : Serve

Product State: A0

Serve SV-6036 Kartvizitlik 360'lı

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Şık sunum
  • Sayfa ekleme özelliği 
  • Kolay kullanım
  • Alfabetik ayraç
  • 360 adet kart kapasitesi

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

RenkSiyah
Sayfa kart kapasitesi4 adet kartvizit
Toplam kart kapasitesi360 adet kartvizit
Sayfa ekleme özelliğiVar
SpiralVar
Alfabetik ayraçVar

Serve 360’lı kartvizitlik ofis ürünlerinizde düzen oluşturma amacıyla kullanacağınız kurtarıcı ürünlerden bir tanesidir. Şık bir sunum oluşturması ve kolay bir kullanım sunmasıyla tercih edilebilir oran bu ürün, siyah rengiyle klasikliği de kendine katar.

Serve 360’lı Kartvizitlik Ofis İçin Gerekli midir?

İş hayatında ve ofis düzeni içerisinde ihtiyacımız olan çok çeşitli ürünler ve farklı hizmetler vardır. İş sektörünüze bağlı olarak iletişim halinde olduğunuz birçok firma ve kuruş olabilir. Bu firma ve kuruluşlardan ürün veya hizmet alıyor olabilirsiniz. Düzenli olarak ve belirli aralıklarla sürekli iletişime geçmeniz gereken firmalar olabilir. Tüm bunlar ve bunlara benzeyen durumlarda başvuracağınız iletişim bilgileri kartvizitlerde mevcuttur. Birçok kartvizit elinizin altında karışıklığa sebep olabilir ve bu karışıklık kurumsal düzeninize ayak uyduramaz. Hem bir düzensizlik hakim olur ve dağınık bir görüntü oluşturur hem de ihtiyacınız olan durumlarda aradığınız kartı bulmanız zorlaşır ve size vakit kaybettirir. Aynı zamanda düzen içinde olmayan kartvizitlerin kaybolma ihtimali de vardır ve bu kaybı ihtiyacınız olduğu anda fark etmeniz de sorun teşkil eder. Bu gibi durumların önüne geçebilmek, düzenli bir kullanım sağlamak amacıyla Serve 360’lı kartvizitlik, ofisinizde mutlaka bulundurmanız gereken ürünler içinde yer almaktadır.

Serve 360’lı Kartvizitlik Ürününün Kapasitesi Yeterli midir?

Serve 360’lı kartvizitlik içerisine 360 adet kart koyabilme imkanınız vardır. 360 kart kapasitesi aslında oldukça yeterlidir. İş tipinize ve muhafaza etmeniz gereken kartvizit sayısının çokluğuna bağlı olarak daha fazla alana ihtiyaç duyabilirsiniz. Ürünün spiralli olması büyük bir avantaj sağlayarak sayfa eklemenize olanak tanır. Bu spirallere yeni sayfa ekleyerek kartvizit kapasitesini artırmanız mümkündür. İhtiyacınız olduğu takdirde ihtiyacınız olan kadar sayfa eklemesi yapabilir bu sayede tek bir dosya içerisinde ihtiyaç duyacağınız tüm kartvizitleri düzen içinde muhafaza edebilirsiniz. Yeni bir kartvizitlik almanıza gerek kalmaz, yalnızca sayfa ekleyerek yer hacmini genişletebilirsiniz.

Serve 360’lı Kartvizitlik Alfabetik Ayraca Sahip midir?

Serve 360’lı kartvizitlik özellikleri arasında alfabetik ayraç eklemesi bulunur. Alfabetik ayraç dosyanızda büyük bir kullanım kolaylığı sağlar. Alfabetik ayraca sahip olmadan düzensiz sıralanan kartlar içinde aradığınızı bulmak zor olacaktır.  Düzenli ve eşit aralıklarla eklenmiş alfabetik kartlar sayesinde ihtiyaç duyduğunuz kartvizitleri kategorize edebilirsiniz. İsterseniz firma ismine göre isterseniz de kişi ismine göre alfabetik sıralama yapabilirsiniz. Bu sıralama sayesinde aradığınız kartviziti bulmanız daha kolay olur. Size zaman kazandırır aynı zamanda düzenli bir kullanım oluşturur.

Serve 360’lı Kartvizitlik Kullanışlı mıdır?

Serve 360’lı kartvizitlik kullanımı oldukça kullanışlı ve kolaydır. Her bir sayfasında 4 adet kartvizit yerleştirme kapasitesi mevcuttur. Bu sayede kartvizitler birbirine sıkışık olarak konumlanmaz. Geniş bir alanda düzenli olarak muhafaza edilir. Bir kartvizite ihtiyacınız olduğu zaman göz yoran bir kalabalığın içinde kart aramak zorunda kalmazsınız. Tüm sayfalardaki kullanım alanları dolduktan sonra iç içe birden fazla kart koymanız, aradığınız kartı görememenize sebep olabilir. Bunun yerine sayfa ekleme özelliği sayesinde alanı genişleterek kullanmaya devam edebilirsiniz. Spiralli olması sayesinde tüm sayfalar 180 derece açılır, görüş alanınız sınırlanmaz. Alfabetik sıralama sayesinde kategorize etmeniz daha kolay hale gelir. Avansas güvencesiyle satışa sunulan Serve 360’lı kartvizitlik fiyatları, tüm bu özellikleri karşılayan bir ürüne göre uygun fiyata sahiptir. Eğer hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Serve SV-6036 Kartvizitlik 360'lı
78,41 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.