Özel Fiyat
Ürün Kodu: 57818

Marka : Sinbo

Product State: A0

Sinbo SCM-2951 Elektrikli Cezve

Product State: A0
  • Güç: 1000 W
  • Tek tuşla kullanım
  • Kablo Uzunluğu: 110 cm
  • Kapasite: 0.4 lt

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir? 

Ürün Özellikleri Nelerdir?
Ürün :Türk kahvesi makinesi
Kapasite:0.4 lt
Kullanım:Tek tuşla kullanım
Wat :1000 w
Max kişi sayısı :5 kişilik
Ofis Kullanım :Uygun

Sinbo elektrikli cezve ile pratik bir biçimde Türk kahvesi yapabilirsiniz. 5 kişilik kahve kapasitesine sahip olan ürün ofis kullanımı için uygundur. Kolay temizlenebilir yapısı ile kahve keyfinizi yarım bırakmaz. Tek tuşla açılıp kapanma özelliği sayesinde hızlı kullanım sağlar. 110 cm kablosu ile her yere kolay uzanarak rahat bir kullanım sağlar. Küçük boyutlara sahip olan cezve saklama alanı açısından da size yardımcı olur. Karmaşık düzen iş hayatınızda büyük engeller sebep olarak işinizde yavaşlamanıza neden olur.

Sinbo Elektrikli Cezve Hızlı Kullanım Sunar mı?

Sinbo elektrikli cezve ile kahve hazırlamak çok kolay hızlı ısınan rezistansı sayesinde kahveyi saniyeler içinde pişirerek servise hazır hale getirir. Pratik olan ürünü ofis ortamında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Ofis arkadaşlarınıza saniyeler içinde lezzetli bir şekilde kahve sunumu yaparak ofis ortamını keyifli hale getirebilirsiniz. Sürekli aynı işe odaklanmak iş hayatını sıkıcı hale getirerek motivasyon düşüklüğüne sebep olmaktadır. Türk kahvesi stresi azaltarak tekrar işe dönmeniz sağlar.

Sinbo Elektrikli Cezve Güçlü müdür? 

Sinbo elektrikli cezve ile pratik bir şekilde kahve hazırlayabilirsiniz. Hızlı ısınan özelliği sayesinde zaman kaybetmeden kahveyi servis etmenizi sağlar. 1000 w güce sahip olan ürün yüksek performans göstererek işinizi kolaylaştırır. Yoğun tempoda çalışan biriyseniz enerjinizi yüksek tutmalısınız. Türk kahvesi enerjinizi yüksek tutmanıza yardımcı olur. Sinbo elektrikli cezve ile hızlı bir şekilde Türk kahvesi hazırlayarak öğle aralarınızın keyifli geçmesini sağlayabilirsiniz. Keyifli geçen molalar işe daha rahat odaklanmanız sağlayarak yüksek performans almanızı sağlar. Stresli çalışma ortamları sağlığı olumsuz yönde etkiler .

Sinbo Elektrikli Cezve Dayanıklı  mıdır?

Sinbo elektrikli cezvenin gövde kısmı sert plastik kullanılarak üretiliyor. Görünmez rezistansı direkt suyla temas etmediği için uzun süreli kullanım imkanı sunuyor. Kompakt yapısı ile masanın üzerinde fazla yer kaplamayan ürün her an elinizin altında durarak günün her saati sıcak kahve içmenize olanak sağlar. Molanıza eşlik ederek moralinizi yüksek tutmanıza yardımcı olur. Kafanızı dağıtmak için kahve içebilirsiniz kafein kafanızı dağıtarak ruh durumunuzu düzeltir.

Sinbo Elektrikli Cezve Su Isıtıcı Olarak Kullanılır mı? 

Sinbo elektrikli cezveyi su ısıtıcısı olarak da kullanabilirsiniz. İçinde bulunan özel akımlı kablolar sayesinde suyu anında ısıtarak kullanıma hazır bir hale getirir. Ofis ortamında çok amaçlı mutfak ürünlerini tercih ederek zaman tasarrufu yapabilirsiniz. Personel sayısının yoğun olduğu ofislerde kahve servisi yapmak zor olabiliyor. Sinbo elektrikli cezve ile anında su ısıtarak pratik bir şekilde kahve yapabilirsiniz. Personelin yoğun olduğu ofislerde mesai bitimine kadar kahve servisi durmadan devam eder. Bu yüzden hızlı ve pratik olmak çok önemlidir. Sinbo bu konuda oldukça başarılı bir markadır. Kahve Türk kültürünün vazgeçilmez bir parçası olmasıyla birlikte nerede olursa olsun mutlaka içilir. Ofis ortamında sık tercih edilmesinin sebebi sert yapıya sahip olmasıdır. Sert içimli kahveler çalışırken stresi yok ederek rahat bir çalışma ortamı sunar, uykunun gelmesini önleyerek verimliliğinizi arttırır. Sinbo elektrikli cezve avantajlı fiyatı ile şimdi www.avansas.com da. Hızlı teslimat bölgesindeyseniz kargonuz 1 iş günü içinde teslim edilir.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Sinbo SCM-2951 Elektrikli Cezve
45,39 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.