Ürün Kodu: 77544

Marka : Tanex

Product State: A0

Tanex Eco Termal Barkod Terazi Etiketi 58 mm x 40 mm 4 Rulo

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • 1 ruloda 600 adet x 4 = 2400 etiket
  • Masura çapı 40 mm
  • Ürün etiketleme uygulamalarına uygundur
  • Polar olmayan yüzeylere iyi yapışır
  • Çizilme ve lekeye karşı dirençlidir

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
Etiket Ebadı58 mm x 40 mm
Masura Çapı40 mm 
Barkod Etiket Sayısı2400 adet
Raf ömrü2 yıl
1 Rulosundaki Adet600
RenkBeyaz
ŞekilRulo
Çizilme ve Lekelere Karşı DayanıklılıkUygun
Etiket ÇeşidiTermal
Gıda Ürünü EtiketlemesiUygun
Lojistik Etiketleme UygulamalarıUygun
Polar Olmayan Yüzeylerde YapışmaUygun
Plastikleştirilen PVC EtiketlemeUygun değil

Tanex Eco termal barkod terazi etiketi 55 mm x 40 mm 4 Rulo ebatlarına sahip, 2400 adet etiket sayısına sahip bir üründür. Hastanelerde, kırtasiyelerde, gıda ürünü üretimi yapılan yerlerde ve daha birçok işletmeye ait yerde kullanıma uygundur. Ürünün kullanım amacı öncelikle fiyatı öğrenilmek istenen ürünlerin belirginleştirilmesidir. Belirlenmiş ürünlerin üzerine baskı yapılarak ürün hakkında bilgi edinilmesi sağlanır. Rulo halindeki ürün, alışveriş merkezlerinde, gıda sektörlerinde fiyatları gösterme ve sunma amacıyla kullanılmaktadır. Barkod yazıcısı üzerine barkod kodları eklenir. Ürün beyaz renge sahip termal yapıdadır, yani ısıya duyarlıdır. Bir rulosunda 600 adet etiket vardır. Barkod etiket sayısı 2400 adettir. Çizilme ve lekelere karşı uygun bir üretime sahip olan ürün, yapıştığı yüzeyde sabit kalır. Masura çapı 40 mm’dir. 

Tanex Eco Termal Barkod Etiketi Kaliteli midir?

Tanex Eco termal barkod etiketi birçok sektörde kullanılmaktadır. Etiket barkodları, ürünlerin kolaylıkla ait olduğu yerlerin bulunmasını sağlamaktadır.Barkod etiketi, kaliteli yapısından dolayı yapıştığı yüzeylerden ayrılmaz ve ihtiyacınız olan sürede kullanmanızı sağlar. Kaliteli ve termal bir yapıya sahip olan rulo etiketler, kullanım olarak ısıya duyarlı yapıdadır.  Sıklıkla barkod tüketimi gerçekleştirmek zorunda kalan bir defalık kullanılan alanlarda daha fazla tercih edilmektedir. Bu kullanım sıklığı ise onun dayanıklı olmasını zorunlu kılar. Aksi halde yapıştığı yerden kolay çıkmadığı zaman, üretici için zorluk çıkartabilir. 

Kırtasiyeler barkod kullanımı ile ürünlerin fiyatlarını belirleyebilir ve kolaylıkla satışa sunabilir. Kısa süreli kullanım gerektirir bunun sebebi ise termal yapısının ısıyla temasından uzak tutulması gerektiği ve sudan nemden kolay etkilenmesidir. Bu ortamlarda barkodlar kullanılıp yapıştırılabilir. Daha sonrasında kolaylıkla çıkartılıp yerine yeni bir barkod koyulabilir.

Tanex Eco Termal Barkod Etiketi Baskı Maliyeti Fazla mıdır?

Tanex Eco termal barkod etiketi orijinal bir yapıya sahiptir. Bunun sebebi ürünün baskısının ısı ile gerçekleşmesidir. Baskı maliyeti ribon kullanımı olmadığı için diğer barkod etiketi çeşitlerine göre düşüktür. Bu üretimlerinizde durağanlığı engeller. İhtiyacınız olan barkodu en çabuk zamanda ve en düşük maliyetle üretmenizi sağlar.

Kargo şirketleri bilgileri girerken ve sistemden görmek için barkod etiketi kullanırken bunun sürekli ve hızlı yapılmasını amaçlarlar. Bunun maliyet açısından yük getirmemesi için Tanex Eco termal kullanılmalıdır. Taner Exo markası kaliteli ve dayanıklı ürünler üreten bir markadır. 

Tanex Eco Termal Barkod Etiketi Termal Olmasının Avantajları Nelerdir?

Ürün satın alındıktan sonra, doğrudan rulosu yazıcıya yerleştirilir. Daha sonra üzerine istenilen etiket baskısı basılmaya başlanır. Termal yapıdaki etiketler fiyat açısından bütçenizi sarsmaz. Kazancınızı arttırmanıza yardımcı olur. Baskı maliyeti emsallerinden daha düşüktür. Ürün akıtma yapmaz, uzun bir raf ömrü sağlanması için dikkat edilmesi gerekenler vardır. Bunlar yapay ışıktan uzak tutmak ve diğer hava ve suya bağlı faktörlerden etiketi korumaktır.

Tanex Eco Termal Barkod Etiketi Fiyatları Uygun mudur?

Ribon kullanımı barkod etiketlerinin maliyetini arttırmaktadır. Ribon kullanımın olmayan barkod etiketleri, maliyette azalma sağlar. Kazancınızı arttırmak istiyorsanız, uygun fiyatlı barkod etiketleri tercih edebilirsiniz. İçerisinde barındırdığı 2400 adet etiket ile hızlı kullanım alanı yaratır. Tanex Eco termal barkod etiketi fiyatı emsallerine oranla oldukça uygundur ve marka güvenilirliği sayesinde hiçbir tereddüte yer vermeden satın alınabilir.

Ürünü uygun fiyata satın alabilmek ve aynı zamanda zaman kaybı, satıcı baskısı yaşamamak adına sizler de avansas.com üzerinden siparişinizi verebilirsiniz. Eğer hızlı teslimat bölgesinde yer alıyorsanız, siparişiniz 1 iş günü içerisinde sizlere teslim edilir.

Teslimat


500 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Tanex Eco Termal Barkod Terazi Etiketi 58 mm x 40 mm 4 Rulo
Birim Fiyat = 73,28 TL
293,12 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.