Toplam 4 sonuç

Powerbank Taşınabilir Şarj Cihazı

Elektronik cihazlarınızın enerji ihtiyacını, dilediğiniz her zaman karşılamanızı amaçlayan taşınabilir şarj cihazları, günlük yaşamın vazgeçilmez ögelerinden biri haline gelmiştir. Ofiste, evde, dışarıda ya da ihtiyaç duyduğunuz her an telefonunuzu, tabletinizi ya da farklı elektronik cihazlarınızı birçok kez şarj etmenizi sağlayan powerbank modellerini kategoride inceleyebilir, farklı tasarımlar ve pil gücü seçenekleri arasından seçim yaparak sipariş verebilirsiniz.

Romoss, Greentechj, Codegen ve TP-LINK gibi elektronik şarj cihazı üretiminde söz sahibi olan markaların modelleri, farklı kullanım amaçlarına göre üretilmiştir. İş ya da kişisel telefonunuz için özel tasarlanmış powerbank taşınabilir şarj cihazı 2600 mAh kapasitesine sahipse acil şarj ihtiyacınızı dengeli bir biçimde karşılayacaktır. Kullanımdan sonra kolay bir şekilde yeniden doldurabileceğiniz powerbank modelinizi, çantanızda, çekmecenizde ya da arabanızda bulundurarak, her zaman iletişim halinde kalabilirsiniz.

Mobil cihazların ve özellikle akıllı cep telefonlarının en önemli sorunlarından biri olan hızlı batarya tüketimine pratik ve gerçekçi bir çözüm sunan powerbank modelleri sayesinde cihazınızı dilediğiniz her an şarj edebilir ve enerji ihtiyacını karşılayabilirsiniz. 5200 mAh değerine sahip bir powerbank ile 1715 mAh pil gücüne sahip bir Iphone 6s modelini en az üç kere şarj edebilir, telefonunuzun tüm özelliklerinden kesintisiz bir şekilde yararlanmaya devam edebilirsiniz.

Çağımızın gerektirdiği hızlı ve etkin iş yönetimi, haberleşme ya da bilgi aktarımı yapma gibi süreçlerde yaşanması muhtemel aksaklıkların pratik bir şekilde önüne geçen taşınabilir powerbank cihazları, farklı mAh değerlerine sahiptir. Kullanımınıza ya da ihtiyacınıza göre 2600 mAh ile 10000 mAh değerine sahip modeller arasından seçiminizi yapabilir cihazınızı bir ya da birden fazla kez şarj edebilirsiniz. iPhone, Blackberry, LG, Nokia, HTC ya da Samsung gibi farklı markalar ile uyumlu olan taşınabilir powerbank modelleri, ürün ile birlikte gelen farklı girişlere sahip güç şarj kablosu seçenekleri ile tek bir cihaz ile tüm cihazları şarj etme imkanı da sunar.

Cep telefonu, tablet, dijital kamera, medya oynatıcı, Mp3 çalar ya da PSP gibi farklı cihazları kullanırken şarj problemi yaşadığınız zamanlarda imdadınıza koşan powerbank taşınabilir şarj cihazı, 5600 mAh, 5200 mAh, 4000 mAh ve 10000 mAh kapasitelik seçenekleri ile Türkiye’nin kazandıran ofis marketi Avansas.com'da beğeninize sunuluyor. Kategorimizde cihazınız için en uygun ürünü seçebilir, sepetinize ekleyerek hızla sipariş verebilirsiniz.