Ürün Kodu: 56808

Marka : Tekplast

Product State: A0

Tekplast Çöp Torbası Eko Siyah Hantal Boy 100 cm x 150 cm Tek Rulo

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Tek ruloda 10 yaprak
  • 150 litrelik geniş hacim
  • 100 cm x 150 cm 
  • Siyah hantal boy

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Evde, ofiste ve iş yerlerinde çeşitli atıkları tutmak ve atmak için olmazsa olmaz ürünlerden olan çöp torbaları büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle tercih edilen çöp torbalarının son derece kaliteli, geniş ve rahat kullanımlı olması gerekmektedir.

Özellikle kalabalık ortamlarda kullanılıyorsa çöp torbasının kalitesi daha büyük bir önem taşımaktadır. Koku yayan, çabuk deforme olan ya da yetersiz kapasiteye sahip olan çöp torbaları kullanıcılar için birçok olumsuz deneyime neden olabilmektedir. Tüm bu sorunları ortadan kaldıracak bir ürün olan Tekplast Eko hantal boy çöp torbası, Avansas’ta sizlerle buluşuyor.

100 cm x 150 cm boyutlarına sahip olan ürün, 150 litrelik bir hacme sahiptir. Sahip olduğu bu kapasite ile kalabalık ortamlar için oldukça ideal bir üründür. Siz de ofis ve iş yerleriniz için geniş ve kaliteli bir çöp torbası arayışındaysanız Tekplast Eko hantal boy çöp torbası sizler için doğru bir üründür. Kolay taşınabilen ve kaliteli malzemelerden üretilen hantal boy çöp torbasının özelliklerini tablodan inceleyebilirsiniz:

MarkaTekplast
ModelEko Hantal Boy Çöp Torbası
Boyut100 cm x 150 cm
Hacim150 Litre
Kalınlık35.5 mikron

Tekplast Eko Hantal Boy Çöp Torbası Dayanıklı Mıdır?

Çöp torbalarında bulunan ve sıkça duyulan mikron değeri büyük önem taşımaktadır. Çöp torbalarının kalınlığını belirleyen bu değer aynı zamanda torbanın dayanıklılığını da belirlemektedir. İnce yapılı çöp torbaları içerisinde bulunan atık miktarına göre hızla yırtılabilir ve dökme yapabilir. Özellikle kalabalık ortamlarda tercih edilecek bir ürün arayışında iseniz Tekplast hantal boy çöp torbası doğru bir tercih olacaktır.

Kalabalık ortamlarda çıkan çöp miktarı çöp torbalarını hızla doldurabilmektedir. Bu nedenle hem geniş hacimli hem de yüksek kalınlıkta bir ürüne ihtiyaç duyulmaktadır. Bu iki özelliği de üstün performansıyla karşılayan Tekplast Eko siyah hantal boy çöp torbası ihtiyacınıza yönelik bir kullanım sunmaktadır.

Tekplast Eko Hantal Boy Çöp Torbası Sıvı Akması Yapar Mı?

Çöp torbalarında en sık yaşanan sorunlardan biri olan sıvı akması, Tekplast Eko hantal boy çöp torbasında meydana gelmemektedir. Sahip olduğu büzgülü ağzı ve kalın yapısıyla hem sızdırma durumlarına hem de kötü koku yayma durumlarına karşı koruma sağlamaktadır.

Uzun süre bekleyen çöplerde meydana gelebilen sızdırma durumu birçok çöp torbasında yaşanabilmektedir. 35,5 mikronluk kalınlık iste bu durumu tamamen ortadan kaldırmaktadır. Siz de bulunduğunuz ortamdaki çöplerin kokusu ve sızdırmasından artık bıktıysanız çözümü Tekplast hantal boy çöp torbasında bulabilirsiniz. Tüm bu özellikleri tek bir üründe bir araya getiren Tekplast çöp torbasına Avansas güvencesiyle şimdi sahip olabilirsiniz.

Tekplast Eko Hantal Boy Çöp Torbasının Ağız Kısmı Nasıldır?

Büzgülü ağız yapısı ile çöp torbasının sıkıştırılarak kapatılması oldukça kullanışlı bir durumdur. Çöp etrafında meydana gelebilen böcekler ve haşerelere karşı kesin bir çözüm sağlayan ağız yapısı, ürünün tam kullanışlı olmasını sağlamaktadır. Birçok çöp kovasına uyum sağlayan Tekplast çöp torbası artık ev ve iş yerlerinizin en önemli ürünlerinden biri haline gelecek.

Tekplast Eko Hantal Boy Çöp Torbası Rulosundan Kolay Koparılır Mı?

Her rulosunda 10 adet poşete sahip olan Tekplast Eko çöp torbası, ayrılma yerlerinden oldukça kolay bir şekilde koparılabilmektedir. Çöp torbalarında dikişlerle belirlenen ayrım yerleri kimi zaman kullanılan malzeme nedeniyle düzgün bölünememektedir. Tekplast çöp torbalarında ise bu soruna etkili çözümler üretilmiştir. Sahip olduğu kolay koparabilme özelliği ile hantal boy çöp torbası rulosundan çok kolay bir şekilde ayrılmaktadır.

Teslimat


100 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

30 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Tekplast Çöp Torbası Eko Siyah Hantal Boy 100 cm x 150 cm Tek Rulo
29,25 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.