Ürün Kodu: 54749

Marka : Diğer Markalar

Product State: A0

Tıbbi Atık Çöp Torbası 72 cm x 95 cm Kırmızı Tek Rulo

Product State: A0
  • Tek ruloda 10 yaprak
  • Tıbbi atık torbası
  • 72x95 cm ölçülerinde
  • Kırmızı renkli
  • Kalın tip 

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Genel Bilgiler
Boy72 cm
En95 cm
BoyutBattal boy
RenkKırmızı
Çöp Kovalarına UyumlulukUyumlu
BüzgüVar

Sağlık ocağı, hastane ve eczane gibi sağlık merkezlerinde yoğunlukla kullanılan tıbbi atık çöp torbası, birçok açıdan sıradan çöp torbalarından farklıdır. Kırmızı renkte olması ve üzerinde “TIBBİ ATIK” ibaresi bulundurmasının yanı sıra, delinmeye, patlamaya, yırtılmaya ve sızdırmaya son derece dayanıklıdır. Tıbbi atık çöp torbası 72 cm x 95 cm ürünü ile sıradan çöp torbalarından çok daha güvenli bir şekilde atıklarınızı muhafaza edebilirsiniz. Tıbbi atık çöp torbası 72 cm x 95 cm kırmızı tek rulo ürününün üzerinde bulunan büzgü yardımıyla, güvenle ve kolayca taşınabilir. 10’lu rulo halinde satılan tıbbi atık çöp torbası 72 cm x 95 cm kırmızı tek rulo ürünü perforajlı yapısı sayesinde kolayca koparılarak kullanıma hazır hale getirilebilir. 

Tıbbi Atık Çöp Torbası 72 cm x 95 cm Kırmızı Tek Rulo Ürününün Sağladığı Kolaylıklar Nelerdir?

Tıbbi atık çöp torbası, sağlık kurumlarında sıkça kullanılan pratik bir üründür. Boyut olarak battal boy olan tıbbi atık çöp torbası, rulo halinde satılır ve çöp kovaları ile uyumlu bir şekilde kullanılabilir. Büzgülü olması sayesinde son derece güvenli ve kolay bir kullanımı vardır. Sıradan çöp torbalarından daha kalın bir yapısı vardır. Sızdırmaz, büzgü yardımıyla kolayca taşınabilir ve kaynak yeri sağlamdır. Tüm bunlar sayesinde tıbbi atık çöp torbası ürünü, başta tıp alanları olmak üzere birçok alanda gönül rahatlığı ile kullanılabilir.

Tıbbi Atık Çöp Torbası 72 cm x 95 cm Kırmızı Tek Rulo Kullanım Amacı Nedir?

Tıbbi atık çöp torbası en çok sağlık ocağı, hastane ve eczane gibi sağlık kurumlarında kullanılır. Kullanılmış enjektörler, ilaçlar veya bazı kesici-delici tıbbi atıklar gibi atıkların diğer insanlara ve çevreye olan potansiyel zararlarını önlemek amacıyla kullanılırlar. Yırtılmaya, delinmeye ve patlamaya son derece dayanıklı olduğu için, tıbbi atık çöp torbası, sizlere birinci kalitede hijyen ve kolay bir kullanım sağlar.

Tıbbi Atık Çöp Torbası 72 cm x 95 cm Kırmızı Tek Rulo Kullanımı Güvenli midir?

Diğer çöp torbalarından farklı olarak, olası yırtılma ve delinme ihtimallerine dayanıklı olması sebebiyle tıbbi atık çöp torbası, son derece güvenli ve kolay bir kullanıma imkân tanır. Büzgülü olan yapısı taşımayı önemli ölçüde kolaylaştırdığı gibi, çöp kovasından çıkartırken sizlere son derece güvenli bir kontrol sağlar. 10’lu rulo olarak satılan tıbbi atık çöp torbası, akıtmaz ve sızdırmaz yapısı ile sizlere atıklarınızdan kurtulmanız için en güvenilir ve hijyenik ortamı karışılar. 10’lu rulonun üzerindeki perforajları kolayca kopararak kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Tıbbi Atık Çöp Torbası 72 cm x 95 cm Kırmızı Tek Rulo Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

Tıbbi atık çöp torbası 72 cm x 95 cm, diğer çöp torbalarından farklı olan daha kalın yapısı ile sizlere önemli ölçüde dayanıklılık ve beraberinde kalite sunmaktadır. Taşımaya karşı son derece dayanıklı olan tıbbi atık çöp torbası ürünü ile karantina atıkları, iğneler, laboratuvar ortamına ait atıklar rahatlıkla muhafaza edilebilir. Kullanılmış maskeler ve eldivenler gibi tıbbi atık çeşitleri başta olmak üzere her türlü atıkları muhafaza edebilir ve birinci kalite hijyen ile bu atıklardan kurtulabilirsiniz.

Sizler de avansas.com üzerinden şimdi siparişinizi verebilir, çevreye ve insanlara zarar verme potansiyeli olan tıbbi atıkları güvenli ve kolay bir şekilde muhafaza edebilirsiniz. Büzgülü yapısı ve kolay kullanımı ile tıbbi atık çöp torbası 72 cm x 95 cm kırmızı tek rulo, avantajlı fiyatları ile sayfamızda sizleri bekliyor!

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Tıbbi Atık Çöp Torbası 72 cm x 95 cm Kırmızı Tek Rulo
12,53 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


500.000 firmanın bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

5000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.