Ürün Kodu: 107299
Ürün Barkodu: 8697713221901

Marka : Ulaş

Product State: A7

Ulaş İmza Defteri 16 Yaprak Siyah

Product State: A7
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • A4 belgeler için ideal
  • 16 Yaprak
  • Sağlam malzeme
  • Uygun fiyat avantajı
  • Siyah renk

Ürün Hakkında

Ulaş İmza Defteri 16 Yaprak Siyah

 

Ürün Özellikleri Nelerdir?

 

Genel Bilgiler

Marka

Ulaş

Model

İmza Defteri

Boyut

A4

Kapasite

16 Yaprak

Renk

Siyah

 Ulaş imza defteri, evrak trafiğinin yoğun olduğu tüm iş yerlerinin ihtiyaç duyabileceği bir üründür. Ofis malzemeleri konusunda sıklıkla tercih edilen markalar arasındaki Ulaş tarafından üretilen bu imza defteri, İş yoğunluğunu hafifleterek pratik bir hale getirir. Ürüne güvenli alışveriş ve uygun fiyat avantajlarıyla Avansas’tan ulaşmak mümkündür.

Ulaş imza defteri, 16 Yapraklık bir içeriğe sahiptir. Bu sayede çok sayıda evrakın bir arada taşınıp sunulmasına imkân tanır. Siyah rengi ile diğer ofis araç gereçlerine uyum sağlayabilen imza defterinin son derece şık ve modern bir tasarımı vardır.

Cilt üzerinde bulunan etiket cebi ise plastik malzemeye sahiptir. Sağlam bir şekilde yerleştirilmiş olan bu cep, etiket koyma ve çıkarma işlemlerinde gevşemez ve ciltten ayrılmaz.

Taşınması ve muhafazası kolay olan bu defter, kullanışlı olduğu için imza defteri ihtiyaçlarında sıklıkla tercih edilir. Ulaş imza defteri, A4 boyutundaki çeşitli evrakların kolaylıkla taşınabileceği boyutlara sahiptir. İdeal boyutları sayesinde çalışma masasında çok yer kaplamayan defter, çekmecelere ve evrak çantalarına da rahatlıkla sığar.

Ulaş 16 Yaprak Siyah İmza Defteri Nasıl Kullanılır?

Ulaş imza defteri, ofis ortamında ve özellikle yöneticiler arasında en çok kullanılan araçlardan biridir. Kullanan kişiye prestij kazandırmasıyla birlikte imzalama sürecini de hızlandırır.

İmza defteri, iç Yapraklara sahiptir ve bu Yapraklar imza defterini bölümlere ayırır. Bu bölmelere imzalanması gereken kağıtlar yerleştirilir ve ihtiyaç dahilinde sınıflandırılabilir. İlk bölüme genellikle imzalanacak evraklar ile ilgili bilgilerin yazılı olduğu bir belge yerleştirilir.

Defterin kapağına ise defter sahibi hakkında bilgiler yazılır. Böylece Ulaş imza defteri arasındaki belgeler, düzenli bir şekilde ilgili birime sunulabilir. Bu imza defteri; portföy, iş ve ödev sunumları için de son derece kullanışlıdır.

Ulaş 16 Yaprak Siyah İmza Defteri A4 Belgeler İçin Uygun mudur?

Ürünün iç bölmeleri, 21 cm x 29 cm ebatlarındaki A4 belgeler için uygundur. Yaygın kullanılan bu kağıt boyutları ile birlikte daha küçük boyutlardaki belgelerin tümü de Ulaş imza defterine yerleştirilebilir.

Ulaş 16 Yaprak Siyah İmza Defteri Kaliteli midir?

Bu ürün, sattığı ürünlerin kalitesi konusunda titiz davranan Avansas’ta yer alabilecek kalitededir. Ulaş markasının sahip olduğu kaliteye bu imza defterinde de ulaşılabilir. Üretim malzemesinin dayanıklı ve güçlü yapısı sayesinde kullanım sürecinde bu kalite hissedilebilir. Hem iç bölmelerinin hem de dış yüzeyinin kalitesi, kullanıldığı ortama ve kullanan kişiye prestij katacak seviyededir.

Ulaş 16 Yaprak Siyah İmza Defteri Kolay Deforme Olur mu?

Taşıma sürecinde çantada, muhafaza sürecinde ise çekmecede diğer materyaller ile sürekli temas halinde olmak durumunda kalan bu imza defteri, çevresel faktörlere karşı oldukça dirençlidir. İç bölmeleri pembe renkli kalın karton malzemeye sahiptir ve evrak yerleştirme, çıkarma, düzenleme, Yaprak çevirme gibi süreçlerin sürekliliğinden olumsuz etkilenmez.

Ulaş imza defterinin dış yüzeyi ciltli olduğu için kolayca deforme olma ihtimali çok düşüktür. Deri dokulu sıvama cilt, defterin köşelerini ve iç Yaprak kartonlarını deformasyona karşı korur.

Teslimat


699 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Ulaş İmza Defteri 16 Yaprak Siyah
206,08 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


1 milyon’dan fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

4000’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.