Ürün Kodu: 66499

Marka : Xerox

Product State: A7

Xerox 106R02761 Phaser 6020/6022/WC6025/6027 Kırmızı Toner

Product State: A7
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Kırmızı renk
  • Kusursuz performans ve yüksek kaliteli baskı
  • 24 ay garantili
  • % 27 oranında daha yüksek sayfa verimi
  • 1.000 sayfa baskı kapasiteli

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Daha verimli ve üretken bir çalışma hayatı için hayati araçlardan biri yazıcıdır. Yazıcılar, ofisler, kurumlar, okullar, evler ve diğer çalışma alanlarında yoğun olarak kullanılan baskı elemanlarıdır. Yoğun çalışma temposu içinde aksaklık yaşamamak ve acil durumlarda kötü sürprizlerle karşılaşmamak için yazıcıyı korumak gerekir. Bu doğru toneri kullanmaktan geçer.

RenkKırmızı
Baskı Kapasitesi1000 sayfa 
Uyumlu ModellerXEROX Phaser 6020
XEROX Phaser 6022
XEROX Work Centre 6025
XEROX Work Centre 6027

Tüm dünyada kalitesini kanıtlamış olan Xerox marka yazıcılar birçok şirkette tercih edilmektedir. Bu yazıcılarda mutlaka Xerox marka toner kullanılması gerekir. Xerox marka toner kullanmak, yazıcıdan üstün performans almak, baskı kalitesi yüksek çıktılar elde etmek, iş verimliliğini yükseltmek ve maliyetleri düşürmek için, çok önemlidir.

Xerox marka yazıcılarda yine Xerox marka toner kullanmak, baskı tekrarını önleyeceği için maliyetleri de büyük oranda düşürmektedir. Çünkü, yazıcı için üretilmiş olan orijinal toner, baskı kalitesini stabil seviyeye getirir. Çıkarılan her sayfa aynı kalitede olduğu için yeniden çıktı alma ihtiyacı hissedilmez. Bu durumda hem kağıt israfı önlenmiş olur hem de gereksiz masraf yapılmaz.

Xerox toner, bağımsız yazıcı değerlendirme laboratuvarları tarafından yürütülen testlere göre, alternatiflerine göre %27 oranında daha yüksek sayfa verimi sağlar. Bununla birlikte Xerox, Buyer Lab Institute’de yapılan testlere göre güvenilirlik performansı ve görüntü kalitesi açısından yüksek sonuçlar almıştır.

Xerox tonerlerin kullandığı Emulsiyon Aggregation teknolojisi geleneksel toner üretimi sistemlerine göre %25 daha az enerji harcar. Ayrıca, geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilmiştir. Tüm bunların yanında, oldukça uygun fiyatlıdır.

Xerox 106R02761 Phaser Kırmızı Tonerin Baskı Kalitesi Nasıldır?

Xerox kırmızı toner, son derece canlı, gerçekçi ve parlak bir kırmızı renk verir. Xerox marka yazıcılarla uyum içinde çalışır. Farklı tonlardaki renkleri, derinlikleriyle birlikte başarıyla verir. Detaylı çizimlerdeki keskin hatlar ve ayrıntılar Xerox tonerin güçlü mürekkep yapısı sayesinde başarıyla kağıda dökülür. Ayrıca Xerox, BLI, yani Buyer Lab Institute, sonuçlarına göre görüntü kalitesi en yüksek tonerlerden biridir.

Xerox 106R02761 Phaser Kırmızı Tonerin Garanti Süresi Ne Kadardır?

Xerox toner 24 ay garantilidir. Bu, ürünü malzeme ve işçilik açısından hiçbir kusurunun olmadığını garanti eder. Doğru kullanımda sorunsuz bir şekilde çalışır. Uzun ömürlüdür, dayanıklıdır. Renk kalitesini çok uzun süre muhafaza eder.

Xerox 106R02761 Phaser Kırmızı Tonerin Sayfa Verimi Yüzde Kaçtır?

Bağımsız yazıcı değerlendirme laboratuvarları tarafından yürütülen detaylı testler, Xerox tonerin kalitesini ortaya koymaktadır. Bu testlere göre Xerox, alternatiflerine oranla %27 daha fazla sayfa verimi sağlar.

Xerox 106R02761 Phaser Kırmızı Toner Kaç  Sayfaya Kadar Baskı Yapar?

Xerox yazıcılardan yapılan testlere göre Xerox kırmızı toner, 1000 sayfaya kadar baskı yapabilir. İlk sayfadan son sayfaya kadar stabil seviyede, kaliteli ve tatmin edici bir baskı performansı sunar. Xerox tonerlerde, kesinti, siliklik, lekelenme gibi sorunlar görülmez. Bu sebeple yeniden çıktı alma ihtiyacı hissedilmez.

Xerox 106R02761 Phaser Kırmızı Toner Enerji Tasarrufu Sağlar Mı?

Geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen Xerox Phaser kırmızı toner, çevre dostudur. Bittiğinde yeniden doldurulabilir özelliğe sahiptir. Xerox toner, EA, yani Emulsiyon Aggregation adı verilen, farklı bir baskı teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, geleneksel toner üretimi yöntemlerinden farklı bir yöntemle %25 daha az enerji kullanılarak üretim yapma prensibine dayanır.

Avansas’tan Alışveriş Yapmak Güvenli Midir?

Uzun yıllardır birçok büyük markaya hizmet veren Avansas gelişmiş internet altyapısı ve müşteri odaklı satış politikasıyla e-ticaretin güvenilir yüzüdür. En kaliteli ve dayanıklı ürünlere, Avansas’ın her cebe uygun fiyatlandırması ile sahip olabilirsiniz.

Avansas olarak, ihtiyacınız olan ürünle ilgili tüm ayrıntılı bilgileri ve detaylı fotoğrafları ürün sayfamızda size sunarız. Siz sipariş oluşturduğunuzda en kaliteli ürünü sizin için seçer ve paketleriz. Böylece kapıda kötü sürprizlerle karşılaşmaz, tam aradığınız ürünü almış olursunuz.

Teslimat


250 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Ödeme Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Xerox 106R02761 Phaser 6020/6022/WC6025/6027 Kırmızı Toner
1.436,15 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


880.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

7500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.