Ürün Kodu: 58776

Marka : Ermop

Product State: A0

Ermop Eko Islak Mop 350 gr

Product State: A0
Öne Çıkan Özellikler | Ürün Açıklamasına Git
  • Islak mop 350 gr
  • Kendi ağırlığının 3 katı su emer
  • Suya dayanıklı zeminler için ideal
  • %65 pamuk, %35 polyester

Ürün Hakkında

Ürün Özellikleri Nelerdir?

Malzeme%65 pamuk, %35 polyester
Ağırlık350 gram
Yıkama önerisi60 derece

 

Ermop markasının zemin bakım sistemlerinden olan ıslak mop, özellikle suya dirençli zeminlerde harika bir temizlik çözümü sunar. Ağırlığının 3 katı kadar su çekme potansiyeli olan mop her türlü zeminde üstün bir temizlik performansı sağlar. 

Mop setleri evde de kullanılmakla beraber, özellikle çok sayıda insanın ortak kullandığı ortamlarda, ofislerde, tuvaletlerde, okullarda, fabrikalarda ve diğer iş alanlarında yoğun olarak kullanılır. 

Kova, sıkma ünitesi, sap ve moptan oluşan mop seti temizlik personelinin işini kolaylaştırır. Hızlı, pratik, işlevsel ve tatmin edici bir temizlik performansı sunar. Eğer güçlü ve dayanıklı aparatlarla birlikte kaliteli bir mop kullanılırsa her türlü kir ve yağ kolayca temizlenir. Ermop marka ıslak mop, zemini başarılı bir performansla temizlerken yüzeydeki tüm sıvıyı emer ve başarılı bir kurulama deneyimi sunar. 

Yüksek kalitesi ve uygun fiyatıyla dikkat çeken ıslak mop geri dönüştürülmüş iplikten üretilmiştir. Yüzde 65’i pamuk, yüzde 35’i polyester olan mopun sağlamlığı ve emiciliği üst düzeydedir. Kullanımdan bir gün önce suda bekletilmesi ve kullandıktan sonra yıkanıp açık havada kurutulması gerekir. Böylece hem mopun kullanım süresi uzatılır hem de küf oluşumunun önüne geçilmiş olur. Mop, 60 derecede yıkanmaya uygundur. Ancak daha yüksek sıcaklıklar ipliklerin yapısını bozabileceği için tavsiye edilmez. 

Ermop Eko Islak Mopun Emiciliği Nasıldır?

Mop setleri zemini en tatmin edici şekilde temizlemekle birlikte yerdeki sıvıyı emme özelliğine sahiptirler. Mopun emdiği tüm sıvı, sıkma bölmesi aracılığıyla kovaya boşaltıldıktan sonra mop zeminde tekrar kullanılır. 

Ermop eko ıslak mop, geri dönüştürülmüş kaliteli iplikten üretilmiştir. Bu sebeple her türlü zeminde üstün bir temizlik performansı sunarken çok büyük ölçekte sıvıyı içine hapseder. Ağırlığının üç katı kadar su çekme potansiyeline sahiptir. Süper emici yapısı sebebiyle temizlik işlemini oldukça kolay bir hale getirir. 

Ermop Eko Islak Mop Sağlam Mıdır?

Evde, okulda, şirkette, fabrikada, atölyede, kamu kurumlarında ve akla gelen başka her yerde zemin temizliği için mop setleri kullanılır. Tatmin edici bir temizlik deneyimi için sapın, kovanın, sıkma ünitesinin, mopun ve eğer varsa paletin sağlam ve dayanıklı olması gerekir. Sağlam olmayan bir mop kolayca dağılabilir ve iplikleri saçılabilir. Bu durumda mop temizleme yapmak yerine etrafı kirletmiş olur. Kaliteli olmayan bir mopun emiciliği kısa sürede kaybolur, iplikleri sertleşir ve kararır. Ancak Ermop eko ıslak mop kaliteli ve sağlamdır. 

Temizlik sırasında hareketli mekanizmaları sıkışma yapmaz, bozulmaz. Doğru kullanılırsa emiciliğini ve sağlamlığını asla kaybetmez. İplikler dağılmaz, etrafa saçılmaz. Sağlamlığını ve emiciliğini koruması için kullanımdan sonra yıkanıp açık havada kurutulabilir. Böylece uzun süre boyunca kullanılabilir. Çabuk bozulmaz, deforme olmaz, kuruma yapmaz. Yedeklerine her zaman kolaylıkla ulaşılabilir. Tüm bunların yanında fiyatı oldukça uygundur.

Ermop Eko Islak Mop Temizlik Yapılan Yüzeyde Leke veya İp Bırakır Mı?

Mop satın almadan önce dikkat edilmesi gereken en önemli şeylerden biri mopun iplik kalitesidir. Kaliteli bir mop yumuşak iplikleriyle üstün bir temizlik sunarken zeminde leke ya da iz bırakmaz. Kullanılan suyun kalitesiyle de alakalı olmakla birlikte Ermop eko ıslak mop zemindeki tüm sıvıyı emer ve üstün bir kurulama deneyimi sunar. Kaliteli ipliklerden oluştuğu için ipler uzun süre boyunca performansını korur. Kopmaz, dağılmaz, kurumaz. Böylece temizlik yaparken ipler etrafa saçılmaz ve kirlilik olmaz. 

Ermop Eko Islak Mop Yıkanabilir Mi?

Islak mopun en önemli özelliklerinden biri uzun ömürlü kullanıma uygun olmasıdır. İlk kullanımdan önce suda bekletilirse iplikler daha verimli kullanım için hazır olmuş olur. Mop, kullanıldıktan sonra makinede 60 derece sıcaklık uygulayarak yıkanmaya uygundur. Ancak 60 derecenin üstünde yıkanması önerilmemektedir. 

Bu, ipliklerin kalitesini koruması için gereklidir. Ermop marka ıslak mop, kullanıldıktan hemen sonra yıkanır ve açık havada kurutulursa kalitesini korur. Böylece, daha uzun süre kullanılabilir ve mopta küf oluşumu engellenmiş olur. Bu da daha hijyenik ve sağlıklı bir temizlik deneyimi yaşamak için önemlidir. Ermop kalitesindeki moplar Avansas’ta en uygun fiyatlarla satılmaktadır.

Teslimat


200 TL ve üzeri siparişlerinizde teslimat bedava! Belirli bölgelerden verilen siparişlerde kendi araçlarımız ve personelimiz ile 1 iş gününde teslimat
Bölgenize teslimat süresini öğrenmek için lütfen il, ilçe ve mahalle seçimini yapın

İade

14 gün içinde iade etmek veya değiştirmek istediğiniz ürünlere kolay iade imkanı sunuyoruz! İade ve değişim işlemlerinizde yapılması gerekenler:

1
İade/Değişim Sürecine Başlayın

Hesabım altında yer alan Siparişlerim sayfasına girin ve seçtiğiniz sipariş için iade/değişim butonuna basın.

2
Ürünleri Seçin

Talep oluşturmak istediğiniz ürünlerle beraber iade veya değişim nedeninizi ve ürün adedini seçin.

3
Talebinizi Oluşturun

İş yeriniz adına yaptığınız alışverişlerde düzenlediğiniz iade dekont/faturanızı ekleyin ve talebi oluşturun.

Taksit Seçenekleri

Bu ürün için taksit seçeneği bulunmamaktadır.

Ermop Eko Islak Mop 350 gr
25,08 TL
KDV
DAHİL

Neden Avansas?


850.000’den fazla müşterinin bizi tercih etmesinin bir çok sebebi var!
TOBB Güven Damgası

İşyerinizin güvenli alışveriş yeri!

Rekabetçi Fiyatlar

Sürekli uygun fiyatlar

Güvenilir Hizmet

Her aşamada özdenetim

Kolay Sipariş

Kullanıcı dostu ara yüz ile sorunsuz alışveriş deneyimi

Hızlı Teslimat

1 iş gününde, güvenli gönderim

Ürün çeşitliliği

6500’den fazla ürün çeşidi

Kolay İade

Kolaylaştırılmış iade süreçlerimizle alışveriş yaparken içiniz hep rahat.