Nestle NESCAFÉ’den Benzersiz Filtre Kahve Lezzeti

Lezzetli, pratik ve avantajlı kahve keyfi yaşamak isteyen kişiler için üretilen NESCAFÉ filtre kahve, tüm dünyada en çok tercih edilen ürünlerden bir tanesidir.  Dünyaca ünlü Nestlé markası tarafından 1938 yılında İsviçre’de kurulan NESCAFÉ, 80 yılı aşkın kahve deneyimi sayesinde özenle öğütüp ustalıkla kavurduğu kahve çekirdeklerinden oluşan lezzet yolculuğunda sayısız başarı elde etmiştir.

Ürettiği toz hazır kahveler ile tüm dünyadaki kahveseverden tam not alan marka, NESCAFÉ Forte filtre kahve ile lezzetini çeşitlendirmeyi hedeflemiştir. Bu hedef doğrultusunda ortaya çıkan bu ürün, büyük bir başarı elde etmiştir. Güne başlarken, çalışırken, mola verdiğinizde ve hatta yolculuklarınızda keyifle tükettiğiniz kahveler gün boyunca daha enerjik hissetmenizi ve verimli bir şekilde çalışmanızı sağlar.

Nestlé’nin senelerdir kanıtladığı uzmanlığı ile üretilen NESCAFÉ Forte ile filtre kahve lezzetini en üst seviyede yaşayacak ve bu mükemmel lezzetin her yudumunda yenilenmiş hissedeceksiniz. Siz de NESCAFÉ kalitesi ile filtre kahve lezzetine bir arada sahip olmak için hemen sipariş verebilirsiniz. 

nescafe forte

NESCAFÉ Forte Filtre Kahve Nedir?

Kaliteli bir içim için gerekli olan aslında nitelikli çekirdeklerdir. Bu çekirdeklerin nasıl yetiştirildiği, işlendiği ve öğütüldüğü de içeceğin lezzetini baştan sona etkiler. NESCAFÉ Forte filtre kahve, Arabica ve Robusta çekirdeklerinden üretilmektedir. Dünyanın en kaliteli çekirdeklerinden olan Arabica ve Robusta, NESCAFÉ’nin gelişmiş tesislerinde özenle öğütülür ve özel ambalajlarda paketlenerek kullanıma hazır hale getirilir.

NESCAFÉ Forte filtre kahve, aromasının uzun süre boyunca en yoğun şekilde hissedebilmesi ve ürünün tazeliğini koruması için vakumlu ambalajda korunur. Hiçbir şekilde hava ile temas etmeyen Forte filtre kahve, size ulaşana kadar tazeliğini ilk günkü gibi korumaktadır. Ambalajı açtıktan sonra daha uzun süreli tazelik elde etmeniz için de ürünü ağzı kapalı şekilde muhafaza etmeniz tavsiye edilir. 

nescafe forte filtre kahve

NESCAFÉ Forte Filtre Kahve’nin Çekirdeği ve Aroması

Her insanın damak tadı farklıdır. Bundan dolayı da herkesin sevdiği lezzet de değişkendir. Bazıları yumuşak, şekerli ve sütlü tatları severken bazıları da sade, sert ve yoğun aromalardan hoşlanır. NESCAFÉ Forte filtre kahve aroması orta sertliktedir. 

Yumuşak bir içim sunan NESCAFÉ Forte filtre kahve, Arabica ve Robusta çekirdeklerinin öğütülmesiyle elde edilir. Zengin bir aromaya sahip olan bu içecek, doğru şekilde muhafaza edildiği zaman tazeliğini uzun süre korur ve lezzetini kaybetmez. Eğer siz de orta yoğunlukta ve yumuşak içimi elde etmek isterseniz NESCAFÉ forte filtre kahve tam aradığınız lezzettir. 

 

NESCAFÉ Forte Filtre Kahve En İyi Nasıl Yapılır?

NESCAFÉ Forte filtre kahve özellikleri sayesinde tüm kahveseverlerin dikkatini çeken bir üründür. Kahvenin lezzetli aromasını maksimum seviyede hissedebilmek için doğru demleme yöntemini seçmeye dikkat edebilirsiniz. 

En çok tercih edilen demleme yöntemlerinin başında kahve makineleri gelir. Makinenize ekleyeceğiniz 1 litre su ve 40 g NESCAFÉ Forte ile kokusu tüm odayı saracak, nefis bir kahve hazırlayabilirsiniz. 

NESCAFÉ Forte filtre kahve hazırlanışı french press ile kolayca yapılabilir. Eğer french press kullanacaksanız sadece 150 ml sıcak su ve 7,5 g Forte yeterlidir. Bu yöntemle mükemmel lezzet elde etmenin sırrı ise suyu kaynatmak ve doğru sıcaklıkta iken kullanmaktır. Kaynar suyu eklemeden önce, birkaç dakika beklemeniz, suyun ideal sıcaklığa ulaşmasını sağlayacaktır. 

NESCAFÉ Forte’yi dilerseniz V60, chemex ve aeropress ile de kolayca hazırlayabilir. Kaliteli kahve çekirdeklerinin tadını damak tadınıza uygun olacak şekilde, çok daha yoğun bir şekilde hissedebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Avansas

Avansas, her ölçekteki işletmenin tüm işyeri ihtiyaçlarını karşılayan Türkiye'nin ilk ve en büyük alışveriş platformudur. Avansas Blog'da ise iş hayatına dair ilginizi çekebilecek öğretici ve eğlenceli yazıları sizler için hazırlıyoruz.

Tüm yazıları göster