Nescafe Filtre Kahve

Toplam 2 sonuç

 

Sabah uyanmak, öğlen hayatın akışına ayak uydurmak ve akşam da günün yorgunluğunu üzerinden atmak isteyenlere müjde! Nescafe filtre kahve çeşitleri, günün hangi saatinde olursanız olun, muhteşem kokusu ve tadı ile senelerdir olduğu gibi yanınızda olmaya devam ediyor. Nescafe filtre kahve çeşitleri arasından size en uygun lezzeti bulabilir, damağınızda eşsiz bir tat bırakmasına izin verebilirsiniz.

Yoğun Aromatik Tat

Kahve kültürünün yaygınlaşmasında büyük rolü olan Nescafe, yılların kazandırdığı tecrübesi ile siz tüketicilere en iyi kahve deneyimi yaşatmayı hedefliyor. Nescafe profesyonelliği ile toplanan ve özenle öğütülen kahve çekirdeklerinin sıcak su ile buluştuğu anın kokusunu kim duymak istemez? Nescafe filtre kahve çeşitleri, Arabica ve Robusta kahve çekirdeklerinin harmanlanarak dengeli bir biçimde kavrulması ile yoğun bir aromaya sahip hale geliyor. Zengin aroması, enfes tadı ve uzun süre akıllardan çıkmayan kokusuyla her damak zevkine uygun Nescafe Filtre Kahvelerini gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Nescafe Filtre Kahve ile Her Zaman Tazelik ve Lezzet

Ailenize, arkadaşlarınıza ya da kendinize vakit ayırmak için bir kahveden daha güzel bir başlangıç olur mu? Hangi modda olursanız olun, bir bardak Nescafe Filtre Kahvenizi kolayca hazırlayarak kendinizi ödüllendirip anın tadını kolayca çıkartabilirsiniz. Nescafe Filtre Kahveler, vakumlu ambalajları ile kahvenin hava ile temasını keserek kahvelerinizin ilk günkü gibi taze ve lezzetli kalmasını sağlar. Robusta ve Arabica çekirdeklerinin harmanlanması ile ortaya çıkan nefis aroması ve muhteşem kokusu ile kahveserlerden tam not alan Nescafe Filtre Kahveyi, Avansas kalitesi ile tek tıkla satın alabilirsiniz.

Her Damak Zevkine Uygun Nescafe Filtre Kahve Çeşitleri

Farklı aromalara ve tatlara sahip birbirinden lezzetli Nescafe filtre kahve çeşitlerini aşağıdan inceleyebilir, size en uygun filtre kahveyi seçebilirsiniz.

  • Nescafe Forte Filtre Kahve: Nescafe farkı ile toplanan Arabica ve Robusta çekirdeklerinin harmanlanması ve dengeli bir şekilde kavrulması yoluyla hazırlanan Nescafe Forte Filtre Kahvenin enfes lezzetini uzun süre unutamayacaksınız. Yüksek gövdeli kahve çekirdeğinden üretilen Nescafe Forte Filtre Kahveler orta sertlikteki tadı ve odunsu notalar barındıran aroması ile özellikle yoğun kahve tadı almayı sevenlerin mutlaka tercih etmesi gereken bir ürün. Muhteşem kokusu ve yumuşak içimi ile her yudumda mutluluğunuzu artıracak Nescafe Forte Filtre Kahvenizi, Avansas farklı ile kolayca satın alabilirsiniz.
  • Nescafe Grande Filtre Kahve: Arabica ve Robusta çekirdeklerinden oluşan Nescafe Grande Filtre Kahve, dengeli tadı ve aroması ile kahve severlerin sıklıkla tercih ettiği ürünlerden bir tanesidir. Yoğun tadını orta gövdeli kahve çekirdeklerinden alan Nescafe Grande Filtre Kahve, aromasını da meyvemsi notalardan almaktadır. Yoğun ve aromatik tat arayan kahve tutkunları Nescafe Grande Filtre Kahveyi mutlaka denemeli! Vakumlu ambalajlı yapısı ile kahvelerin uzun süre taze kalmasını sağlayarak kaliteli kahve deneyimi sunan Nescafe Grande Filtre Kahveyi güvenilir alışverişin adresi Avansas’tan satın alabilirsiniz.

Nescafe Filtre Kahve Nasıl Hazırlanır?

Sizin damak zevkinize hitap eden Nescafe Forte veya Grande Filtre Kahvenizi hemen Avansas’tan satın alabilir, aşağıda açıklayacağımız yöntemlerle pratik bir şekilde hazırlayabilirsiniz.

  • Filtre kahve makinesi: 1 litre filtre kahve yapabilmek için makinenizin kahve haznesine 40g (9 tatlı kaşığı) Nescafe Forte veya Grande Filtre Kahveyi, su haznesi bölümüne de 1 litre su koyarak kahvenizi dakikalar içinde hazırlayabilirsiniz.
  • French Press: 1 bardak filtre kahve hazırlamak için french pressin içine 10g (2.5 tatlı kaşığı) öğütülmüş Nescafe Forte veya Grande Filtre Kahveyi koyun. Yeni kaynamış 180 ml sıcak suyu yaklaşık 30 saniye bekledikten sonra yavaşça pressin içine ekleyin ve pressi kapatın. Yaklaşık 3-4 dakika demlenmesini bekledikten sonra pressi yavaşça bastırın ve kahvenizin tadını çıkartın.
  • Moka Pot: Moka potun alt haznesine 60 ml sıcak su ekleyin. 14g Nescafe Filtre Kahvenizi de moka potun üst haznesine ekleyin ve orta ateşteki ocağınıza yerleştirin. 3-5 dakika kahvenizin demlenmesini bekleyin. Sıcak su kaynadıkça üst hazneye bir kahve çıkışı olacaktır. Üst hazneye kahve çıkışı durduğunda moka potunuzu ocağın üzerinden alın ve kahvenizi yudumlamaya başlayın.