Su Isıtıcıları

Toplam 4 sonuç

Kettle Modelleri ve Fiyatları

İş yerlerinde mutfakların en çok kullanılan cihazlardan biri de su ısıtıcıları olmaktadır. Kaynar su ihtiyacını tek başına karşılayabilen bu ürünler en az enerji kullanımı ile en hızlı şekilde ılık su, sıcak su ve kaynak su ihtiyacını karşılamaktadır. Pratik bir kullanım şekline sahip olan su ısıtıcıları sadece çalıştırma düğmesine basılması halinde suyun ısınmasını sağlar. Su kaynama noktasına ulaştığında kendi kendine kapanıyor olmaları da önemli özelliklerinden biridir. Plastik, cam ve paslanmaz çelik malzemeden üretilen modelleri mevcuttur.

Özellikle iş yerlerinde su ısıtmak için harcanan zamanı minimum düzeye indirgeyen su ısıtıcı istenen her sıcaklıkta su elde edilmesini sağlar. Kapaklı olması ve yalıtımlı bir hazneye sahip olması enerji kaybını da azaltmaktadır. Kategorimiz içerisinde en az enerji kullanarak en hızlı şekilde kaynar su ihtiyacınızı karşılayan pek çok ürün modeli bulunmaktadır.

Kullanışlı Kettle Modelleri

Ofislerde kullanılması için satın alınan kettle modelleri bazı özelliklere sahip olmalıdır. Örneğin su kapasitesinin çok düşük olmamasına dikkat etmelisiniz. Birden fazla sayıda kişinin sıcak su ihtiyacını karşılayabilmesi için yüksek su kapasiteli bir kettle seçmeniz gerekir. Ayrıca kolay temizlenebilir bir ürün tasarımı olmasına dikkat etmelisiniz.

Otomatik kapanma özelliğine sahip olan bir su ısıtıcısı seçmeniz durumunda suyun ısınması sırasında yanında beklemenize gerek kalmayacaktır. Kapaklı bir ısıtıcı modeli seçmeniz suyun daha kısa sürede ısınmasını sağlar. Yarı şeffaf olan ya da şeffaf bir bölümü bulunan modellerde kapağını açmadan içerisinde ne kadar su olduğunu görebilirsiniz. Ayrıca susuz çalışmama koruması özelliği ile unutkanlıktan doğabilecek kazaların da önüne geçebilecek ürünlerden tercih edebilirsiniz.

Benzer fiyat aralığında olan ürünleri bu hususları dikkate alarak kıyaslayabilir ve beklentilerinizi karşılayan bir kettle modelini işyeriniz için satın alabilirsiniz. Her ne kadar işlevleri aynı olsa da kettle fiyatları değişmektedir. İç ve dış tasarımları ile sahip oldukları fonksiyonlar fiyatların değişmesindeki önemli etkenlerdendir.

Yalnızca bir defa satın alınarak çok uzun yıllar kullanılabilen su ısıtıcısı fiyatları kalitesi, hazne yalıtımının olup olmadığı ve rezistansının gizli ( gizli rezistans özelliği ) olup olmadığı gibi çeşitli özelliklere göre değişmektedir. Su ısıtıcıları genellikle üç farklı malzemeden üretilir. Bunlar; plastik, sıcağa dayanıklı cam ve paslanmaz çeliktir.

Su Isıtıcısı Nasıl Temizlenir?

Isıtmak için şebeke suyu kullanılıyorsa su ısıtıcılarının iç bölümünde kireç oluşabilir. Kirecin temizlenmemesi durumunda kettle performans kaybı yaşayabilir ve arızalanabilir. Kireç temizliğinde doğal yöntemler tercih edilebilir. Kimyasal madde içermeyen sirke kireç çözme özelliğine sahiptir. Kettle içerisinde kaynamış olan suya bir bardak sirke ekleyerek tüm gece beklemesini sağlayın. Sabah kirecin sirke tarafından çözüldüğünü göreceksiniz. Isıtıcıyı yıkayarak yeniden kullanabilirsiniz.

Su ısıtıcıları kategorimiz içerisinde her bütçeye uygun Pratigo, Skytech, Sinbo, Baymak, Altus marka ısıtıcı modellerini bulabilirsiniz. Avansas.com avantajları eşliğinde yıllarca kullanacağınız ürünleri kargo bedava ve uygun fiyat fırsatıyla sipariş verebilirsiniz.