Toplam 18 sonuç

Meyve Suları

Sağlıklı beslenme konusu günümüzde büyük bir önem kazanan her insanın dikkat ettiği bir kavram olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu nedenle insanlar yediklerine daha fazla dikkat etmeye, su ve doğal meyve suyu tüketimine önem vermeye başlamışlardır. Özellikle doğal meyve suları, adeta birer sağlık ve vitamin deposu olmaları nedeni ile dengeli beslenmenin en önemli safhasını oluşturmaktadırlar. Çünkü insan vücudunun kendi kendine üretemeyip dışardan almak zorunda kaldığı vitamin ve mineralleri meyve suları sayesinde kolayca edinebilirsiniz.

Meyve suları, içeriğinde bulunan karbonhidrat, vitamin ve mineraller ile önemli bir enerji kaynağıdır. Vücudumuz için yaşamsal önemi olan taze meyve suyu ve nektarının tüketimi, kanser ve kalp krizine karşı savaşmanın en kolay yollarından biridir. Ayrıca yaşlılığa karşı savaşın da en önemli unsurlarından birisidir. Daha sağlıklı ve formda bir vücuda sahip olmak için tüketmemiz gereken meyve suları, kan basıncını düşürerek kolestrolün düzenlenmesine yardımcı olan doğal bir ilaç görevi görür.

Vücudun savunma mekanizmasını güçlendiren, içeriğinde bulunan vitamin, folik asit, betakaroten ve potasyum sayesinde sağlık deposu olan, vücudu toksinlerden arındıran, hazmı kolaylaştırarak sindirim sistemini düzenleyen meyve sularının daha bilinmeyen birçok farklı faydası bulunmaktadır. Özellikle yemeklerden sonra içilen bir bardak şeftali suyunun sindirime yardımcı olduğunu biliyor muydunuz?

En değerli gıdalardan biri olan meyve sularının tarlada başlayan ve bir fidanın ağaç olup meyve vermesi, daha sonra da bu meyvenini hasadının yapılması ve işletmeye taşınarak meyve suyu haline getirilmesi sürecinin ciddi bir süreç olduğunu söyleyebiliriz. Sofralarımızdaki bardağa ulaşana dek ciddi bir üretim zincirinden geçirilen meyve sularının en doğalına ve en tazesine Avansas.com ile ulaşabilirsiniz.

Avansas.com’da satılan Aroma, Lipton, Tamek, Sunpride ve Cappy meyve suyu gibi dünyaca ünlü markaların an kaliteli ve en iyi fiyatlı ürünleri sayesinde siz de iş yeri mutfağınıza sağlık depolayabilirsiniz. Her zaman hızlı gönderim ve kaliteli müşteri hizmetleri anlayışına sahip olan Avansas.com, sizleri de kendi dünyasına katılmaya davet ediyor!