Kullan At Mutfak Malzemeleri

Kullan At Mutfak Malzemeleri

Hastane, ofis, okul, büfe ve benzeri yerlerde ihtiyaç duyulan kullan at mutfak malzemeleri pratik kullanım özellikleri ile hem zamandan tasarruf hem de kolaylık sağlıyor.

Karton Bardak

Hem iş yaşamında hem de düğün, nişan, toplantı ve benzeri kalabalık organizasyonlarda sıkça kullanılan karton bardak veya kâğıt bardak ürünleri özgün tasarımları ve iş yerinize özel logo baskılı modelleri ile dikkat çekiyor. Bu modeller Avansas’ın yanı sıra Huhtamaki, Arnes gibi farklı markalara ait karton bardak ürünlerinden oluşuyor. Poşet çay, bitki çayları, nescafe, kola, gazoz gibi sıcak veya soğuk içecekleri sağlıklı şekilde kullanabilmenizi sağlayan bardakların hacmi 'oz' ölçü birimi ile hesaplanıyor. 28 grama denk gelen 1 oz birimi üzerinden hazırlanan bardaklar ağırlıklı olarak 7 oz hacimli 50’li, 100’lü, 1000’li paketler halinde sunuluyor. Ayrıca daha hacimli bardak isteyenler için 9, 10 ve 12 oz’luk seçenekler de bulunuyor.

Plastik Bardak

Avansas’ta yer alan plastik ve şeffaf bardak modelleri sebil ve kahve makineleri gibi içecek otomatları veya normal kullanım için özel hazırlanıyor. Kahve, çay, su ve benzeri içeceklerin olduğu otomatlar için ideal bir kullanım olanağı sunuyor. Kaliteli plastik malzeme kullanılarak üretilen bardaklar, hijyen ve kolaylık açısından tüm beklentilerinizi fazlasıyla karşılıyor. Farklı üretici markalara ait bardaklar beyaz veya şeffaf ürün seçeneklerinden oluşuyor.

Karıştırıcılar

Tek kullanımlık plastik veya tahta karıştırıcı ürünleri çay, kahve türü içecekleri karıştırmada hem sağlıklı hem de pratik bir seçenek sunuyor. 1000’li, 500’lü, 250’li paketler halinde sunulan karıştırıcılar su çekmeyen nitelikli ağaç ürünlerinden ve kaliteli plastik malzemeler ile hazırlanıyor. Yüksek sıcaklıkta yumuşamayan, erimeyen yapılarıyla sağlıklı kullanım olanağı sağlıyor.

Kullan At Tabak, Çatal-Bıçak-Kaşıklar

Sadece ofis, kantin ve benzeri kalabalık mekanlar için değil, örneğin nişan, düğün veya pikniklerde de büyük kolaylık sunan tek kullanımlık tabak, çatal, kaşık ve bıçaklar ihtiyacınızı karşılıyor. Farklı ebatlardaki tabakların yanı sıra nitelikli plastikten hazırlanan değişik markalara ait çatal-kaşık ürünleri, plastik pipetler, ağaç kürdanlar da ürün seçenekleri arasında yer alıyor.

Avansas kullan at mutfak malzemeleri arasında paket veya koli olarak mendil, peçete ürünleri, peçete dispenserleri, gıda ambalaj malzemeleri, streç filmler, buzdolabı poşetleri, alüminyum folyolar, naylon ambalaj, buz torbaları gibi ürünlerde sunuluyor.