Toplam 24 sonuç

Ayraçlar

Ofis hayatında işleri yavaşlatan, masaları karman çorman yapan dağınık evrakları artık bir düzene koymanın vakti gelmedi mi? Eğer cevabınız evet ise, biriken tüm evrakları sınıflandırmak amacıyla dosyalardan, klasörlerden ve dosya ayracı çeşitlerinden yardım almanız gerektiğini söyleyebiliriz. Özellikle de ayraçlar, biriken evrakların sınıflandırılmasında büyük öneme sahiptir.

İş yaşamının stresli temposu sırasında neredeyse herkesin çalışma masasına bir panik havası hakim olur. Toplantı sırasında alelacele yazılan ve daha sonra temize çekmenin unutulduğu toplantı notları, üzerine alınan notlar yüzünden artık karmaşık bir hal alan haftalık ya da aylık iş planınızı gösteren klasörler ve dahası... İşte tüm bu kağıt karmaşasına ayraç çeşitleri ile son verebilirsiniz. Örneğin raporlama günlerinizi sorun olmaktan çıkaracak olan harfli ve rakamlı dosya ayraçları sayesinde Avansas.com fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Klasör mekanizması ile uyumlu olan bu ayraçlar, delik kısımlarının dayanıklılığı sayesinde yıpranma payını en aza indirgeyerek önemli evraklarınızın zarar görmeden gruplandırılmasını sağlar. Sağlam ve uygun fiyatlı bir ofis malzemesi olan Avansas.com ayraçları, ofis ortamında size vakit kaybettirecek her türlü gereksiz süreci sonlandırarak aradığınız her şeyin eliinizin altında kalmasına neden olur.

İlk bakışta göze gereksiz görünen, ancak ofis malzemelerinin olmazsa olmazı olan ayraçlar sayesinde siz de tüm evraklarınızı güzelce gruplandırarak klasörlerinize yerleştirebilirsiniz. Böylece birbiri ile karışmayan, kırışmayan ve daha da önemlisi kaybolmayan evraklara sahip olarak işinize gösterdiğiniz özeni ispat edebilirsiniz. Savrukluğa ve ciddiyetsizliğe asla yer verilmeyen iş dünyasında, ayraç gibi ufak bir kırtasiye malzemesi ile günlük iş hayatınızda karşılaşabileceğiniz birçok farklı sorunu önlemenşn güvenini hissedebilirsiniz.

Leitz, Noki ve Globox gibi markaların ürünlerini satan Avansas.com’da tüm ofis ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Kaliteli ürünlere uygun fiyat avantajlarıyla sahip olabileceğiniz bir e-ticaret sitesi olan Avansas.com’da dosya ve klasör ayracı çeşitlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Dosya ayracı fiyatları bakımından rakipleri ile rekabetçi bir anlayışa sahip olan Avansas.com, tüm siparişlerinizi 1 gün sonrasında kapınıza teslim ederek kendi alanında bir saygınlık kazanmayı başarmıştır. Online alışverişte güven ve kalite farkını yaşamak için mutlaka siz de Avansas dünyasına katılmalısınız.