Bardak Poşet Çaylar

Toplam 20 sonuç
Stokta Yok

Bardak Poşet Çaylar

Çaysız geçirilen bir günü hayal etmek dahi zor. Özellikle iş yerinde bir bardak çay rahatlamanıza, güne keyifli bir mola vermenize yardımcı olur. Peki, işyerinde her daim içilmeye hazır taze çay bulunuyor mu? Eğer çekmecenizde bardak poşet çayınız varsa vazgeçilmez içeceğiniz de her daim hazır demektir.

İşyerinizi ziyaret eden misafirlerinize de ikram edebileceğiniz bardak poşet çayınız sadece bir dakikada hazır! Poşet çayı bardağınıza koyarak üzerine kaynar su eklemeniz yeterli... Üstelik çayınızın demini de dilediğiniz gibi ayarlayabiliyorsunuz. Açık çay içenler poşeti bardağın içinde daha kısa süre bekletiyor. Demli çay tutkunları da poşeti daha uzun süre bekleterek istediği dem kıvamını yakalayabiliyor.

Bardak Poşet Çaylar Demleme Çay Gibi Taze Oluyor Mu?

Çay yapmanın en hızlı ve en pratik yolu olan bardak poşet çaylar ince belli çay bardakları için de ideal! Dilerseniz fincanda, dilerseniz bardakta çayınızı hazırlayabilirsiniz. Taze çay içme keyfini gün boyunca yaşayabilmenizi sağlayan bardak poşet çaylar arasından 25’li, 100’lü ya da 500’lü olan paketleri tercih edebilirsiniz. Gün içerisinde kaç bardak çay içtiğinize ya da bir başka deyişle ne oranda çay tiryakisi olduğunuza bağlı olarak farklı paket seçeneklerini size sunuyoruz.

Çayın aroması asla kaçmıyor! İlk yudumda muhteşem aromayı fark edebiliyorsunuz ve son yuduma dek aroma poşetin içerisinde hapsolduğu için kendini hissettiriyor. Daha fazla çay aroması hissetmek isteyenler için siyah çay ve earl grey çay seçeneklerini de sizlere sunuyoruz. Sadece lezzetiyle değil kokusuyla da sizi rahatlatacak olan bardak çay poşeti çeşitleri ofiste geçirdiğiniz dakikaları çok daha keyifli kılacak!

Kaç Çeşit Bardak Poşet Çay Var?

Kuşburnu çayı, adaçayı, yeşil çay, ıhlamur ve earl grey çayın da dahil edildiği ve klasik çay ile birlikte toplam 6 çeşit çayın varlığından söz edebiliriz. Çeşitli markaların kendi üretim şekillerine göre farklı isimler vermesi de mümkün tabi ki. Onca seçenek arasından kendinizi nasıl hissettiğinize bağlı olarak dilediğiniz çayı seçebilir ve ofiste sadece bir dakika içerisinde hazırlayabilirsiniz. Özellikle soğuk kış günlerinde, ıhlamur ve adaçayının da eşlik ettiği karışık çay paketinizi çekmecenizden eksik etmeyin! Unutmayın, bardak poşet çaylar güne başlarken ve günü sonlandırırken harika bir rahatlama yöntemi olabiliyor.

Avansas.com olarak bardak poşet çay kategorimizde Doğuş, Lipton ve Doğadan gibi en kaliteli markaların çay çeşitlerini kullanımınıza sunuyoruz. Demiyle, aromasıyla, lezzetiyle ve pratik kullanım şekliyle beğeni toplayan çay çeşitleri sitemizde en cazip bardak poşet çay fiyatları eşliğinde satışa sunuluyor. İşyerinizde geçirdiğiniz zaman süresince kendinizi çay keyfinden mahrum bırakmayın. Dilediğiniz her an taze çayınız keyfinizi ikiye katlamak için hazır!