Yardımcı Temizlik Gereçleri ve Yedekleri

Toplam 45 sonuç

Yardımcı Temizlik Ürünleri

İş verimliliği ve motivasyon açısından son derece önemli olan ofis temizliği için gerekli olan ürünler yardımcı temizlik gereçleri ve yedekleri kategorimizde yerini alıyor. Kova, temizlik setleri, çekçek, cam sileceği gibi iş yerleri için gerekli temel temizlik malzemeleri; Rindo, Parex, Ceymop, Ceyped, Ceyhanlar, Planet Uğurlar, Pulex, Irak Plastik gibi lider markaların ürünleriyle Avansas kategorimizde beğeninize sunuluyor.

Ofisinizin temizliği için kolay ve rahat bir kullanım sağlayan çift kovalı ürünleri tercih edebilirsiniz. Tekerlekli tasarıma sahip olan ve istenilen yere kolayca taşınan presli ve tek kovalı setlere kategorimizden ulaşabilirsiniz. Taşıyıcı kısmı metalden üretildiği için dayanıklı olan bu ürünleri uzun süre kullanabilirsiniz.

Paspaslı setlerde ise yardımcı temizlik gereçleri ve yedekleri kategorimizde bulunan mikrofiber paspaslı ürünleri tercih edebilirsiniz. Ahşap, cam ve otomobil temizliğinde ideal bir kullanım sunan ürünler farklı temizlik ihtiyaçları olan iş yerleri için doğru bir seçim olacaktır.

Yardımcı temizlik gereçleri ve yedekleri kategorimizde kovalar dışında pres yedekleri, çekçek, mop sapı, faraş gibi ürünler de dikkat çekiyor. Her iş yerine gerekli olan bu temizlik gereçlerinin farklı ebat ve özellikteki çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Pratik bir kullanım sunan fırçalı faraş, oto fırçası çeşitlerini inceleyebilir, mutfak temizliği için gerekli olan ürünleri de temin edebilirsiniz. Fayans, ahşap gibi yüzeyleri süpürmek için gerekli süpürgeler arasından hem faraş ile satılan ürünlere hem de tek ürünlere göz atabilirsiniz. Cam temizlik gereçlerinden biri olan cam sileceği ve cam çekçek gibi ürünleri, cam yüzeylerde etiket veya bant izini temizlemek için kullanılan cam kazıma jileti ve aparatı gibi ürünleri, cam lastiği ve cam pelüş aparatlarını yardımcı temizlik gereçleri ve yedekleri kategorimizden temin edebilirsiniz. Bunlar dışında; maşrapa, yüzey yıkama makinesi pedi, endüstriyel süpürge, cam lastiği gibi ürünleri ve tuvalet temizliğinde kullanılan klozet fırçası gibi ürünleri de kategorimizden edinebilirsiniz.

Dileğiniz yardımcı temizlik gereçleri ve yedekleri ürününü Avansas.com’un uygun fiyat ve ödeme koşulları, ücretsiz kargo, kolay iade ve sadece 1 gün içinde teslimat fırsatlarından yararlanarak hemen sipariş verebilir, kolayca satın alabilirsiniz.