Yardımcı Temizlik Gereçleri ve Yedekleri

Toplam 43 sonuç

 

Aradığınız ürünü bulamadınız mı?

Formu doldurarak aradığınız ürünü bize iletin, sizin için ürünü bulalım.

Teşekkürler, ürün talebiniz alınmıştır.

Temizlik Aletleri Yedekleri Nelerdir?

Yardımcı temizlik ürünleri su, deterjan ve hijyen sağlayan temizlik malzemeleri ile bir araya geldiğinde hayatımızı kolaylaştırıyor. Sağlıklı ve hijyenik bir ortamda yaşamak isteyenler, temizlik gereçleri ile pratik ve kalıcı çözümler buluyor. Ev ve ofis temizliğinde en sık ihtiyaç duyulan ürünler arasında temizlik bezi, eldiven ve çöp torbalarını sayabiliriz. En temel yedek temizlik aletleri Avansas'ta! Yardımcı temizleme ürünlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

Temizlik Seti

Temizlik aletleri dendiğinde, akla ilk gelen ürünlerden biri temizlik setidir. Paspas kovası; sapı ve paspas ucu ile bir bütün halinde satılır. Avansas'ta bulunan temizlik setleri uzun süre dayanıklıdır.

Kullanışlı ve hesaplı Parex temizlik seti, ergonomik ve estetik bir görünüme sahiptir. Sıkma haznesi sizi yormaz. Çizilmelere karşı özel korumalıdır. Tutma sapı elinizi acıtmaz. Her alanda rahatça kullanabileceğiniz bir üründür.

Mop Sapı

Mop sapı olmadan temizlik setini yani paspasları kullanamayız. En önemli yardımcı temizlik gereçleri arasında yer alan mop sapı Avansas'ta bulunuyor. Ceymop renkli alüminyum mop sapı, dayanıklı ve uzun ömürlü bir ürün. 120 cm uzunluğu sayesinde dip köşe temizlik yapma imkanı sunuyor. Sapı alüminyumdan üretildiği içi okside olmadan uzun yıllar güvenle kullanabilirsiniz.

Cam ve Yer Siliciler

Cam sileceği, çekçek, cam peluşu ve yüzey yıkama makinesi pedi gibi yardımcı malzemelerle birçok zeminde temizlik yapılabilir. Cam ve yer silmek için ihtiyacınız olan en kaliteli ve en dayanıklı ürünler Avansas'ta. Ceyhanlar, Ceymop, Ceyped ve Parex markalarının ürünleri oldukça hesaplı. İhtiyaca göre farklı materyallerden üretilen, farklı ebatlardaki bu ürünler en pratik bir şekilde iş görür.

Fırçalar

Banyo, tuvalet, mutfak temizliğinde ve arabalarda en çok ihtiyaç duyulan yardımcı temizlik ürünlerinden biri de fırçalardır. Geniş fırça hacmi ve sık kıl dokusu sunan bu ürünler, deterjanın kolayca köpürmesini sağlar. Böylece bir yeri ovalamanıza veya büyük güç sarf etmenize gerek kalmaz. Avansas'ta Ceymop, Ceyhanlar ve Bora markalarına ait fırçalar, kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Temizlik Kovaları

Temizlik setlerinin ayrılmaz bir parçası olan temizlik kovası dışında maşrapalar da banyo ve tuvalet için önemli gereçlerden biridir. Geniş hacim sunan, dayanıklı malzemeden üretilen bu malzemelerde iç açıcı renkler kullanılmıştır. Avansas'ta bulunan Planet ve Ceyhanlar markalarına ait kovalar temizlikte en büyük yardımcınız olur. Kovaların sıcak su veya kimyasallar sebebiyle deforme olmaması büyük bir fark yaratır.

Cam Kazıma Aparatları

Evde, ofiste ve otomobil temizliğinde cam yüzeyler için özel olarak geliştirilen temizlik aparatları tercih edilir. Terminallerde otobüslerin cam kazıma aparatı ile temizlendiğini görürüz. Ceyhanlar paslanmaz cam kazıma aparatı, uygun fiyatı ile Avansas'ta sizlerle. Kullanımı kolay, paslanmaz ve dayanıklı bir üründür. Camlardaki inatçı lekeleri tek seferde kazır ve yüzeye zarar vermez.

Süpürme Ürünleri

Sulu temizliğe geçmeden önce yüzeyin mutlaka süpürge ve faraş yardımı ile süpürülmesi gerekir. Parex saplı faraşlı süpürge takımı, ön temizlik anında en büyük yardımcınız olur. Avansas'ın uygun fiyat avantajı ile satışa sunulan bu ürün 85 cm uzunluğundaki sapı sayesinde her yere kolayca ulaşır. 25 cm faraş genişliğindedir, yerdeki çöpleri ve tozları kısa sürede toplamanıza yardımcı olur.

Yedek Presler

Yedek presler de en önemli yardımcı temizlik ürünlerinden biridir. Avansas'ta bulunan Ceyhanlar plastik yedek pres, tek veya çift kovalı arabalar için uygun olarak geliştirilmiştir. Plastik malzemesi uzun süre kullanıma dayanıklıdır. Kırılmaz, bozulmaz ve sizi yarı yolda bırakmaz. Sıkma yeri, bastırmaya dayanıklıdır. Islak mopların kirli suyunun en iyi şekilde sıkılmasını sağlar.

Yer Kazıma Aparatları

Avansas temizlik araç ve gereçleri bölümünde yer alan tüm ürünler dayanıklı ve kaliteli malzemeden üretilmiştir. En hesaplı yardımcı temizlik ürünlerini Avansas'ta bulabilirsiniz. Ceyhanlar Yer Kazıma Aparatı, zemindeki inatçı lekeleri kolayca çıkarır. Yer kazıma aparatları tüm temizlik işlerindeki en büyük yardımcılarınızdan biri olacaktır.

Pratik Yardımcı Temizleme Gereçleri Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Günlük yaşamın önemli bir parçası olan temizlik işlerindeki amaç, bulunduğumuz ortamda sağlıklı ve hijyenik bir şekilde yaşamaktır. Temizlik aletleri ve temizlik gereçleri bu konuda en büyük yardımcılardır. Yardımcı temizlik ürünlerinin uzun süre kullanıma dayanıklı olması gerekir.

Çok çabuk kırılan, dökülme yapan, iyi temizlemeyen, kalitesiz malzemeden yapılan ürünler işimizi zorlaştırır. Üstelik bu nitelikteki ürünler sağlığımızı olumsuz etkiler. Bu konuda daha önce başka marka ürünlerle sorun yaşayan kullanıcılar, temizlik malzemesi stoğu yaparken artık daha dikkatli davranıyor. Marka seçimi buradaki en önemli kriter haline geldi.

Pratik ev temizlik aletleri alırken şu noktalara dikkat edebilirsiniz:

  • Markaya dikkat edilmelidir.
  • Ürünün hacmi ve ebatları ihtiyaca yönelik olmalıdır.
  • Kaliteli malzemeden üretilmiş olmalıdır.
  • Uygun fiyatlı olmalıdır.
  • Çabuk kırılmamalı, kısa sürede deforme olmamalıdır.
  • İyi temizlemelidir.
  • Fırça ve püsküllü ürünler dökülme yapmamalıdır.
  • Kötü koku vermemelidir. Burada farklı aromalar tercih edilebilir (Limon, lavanta ve benzeri)
  • Sağlığa zararlı kanserojen maddeler ve ağır kimyasallar içermemelidir.
  • Kullanıcı yorumları dikkate alınmalıdır.

İhtiyacınıza en uygun temizlik gereçleri Avansas'ta bulunmaktadır.

Yer Silme Aparatlarının Yedekleri Avansas’ta Bulunur mu?

Avansas Temizlik ve Sağlık kategorisinde yer alan Ofis Temizlik Ürünleri alt kategorisinde ihtiyacınızı en iyi şekilde karşılayacak olan yardımcı temizlik gereçleri ve yedeklerini bulabilirsiniz. Birçok alanda temizlik yapılır ancak özellikle zemin temizliği daha çok vakit alır.

Özen gerektiren ve diğer alanlara göre daha sık kirlenen yerleri güzelce silmek gerekir. Avansas'ta bulunan yer silme araçları ve yer silme aparatları sayesinde bulunduğunuz ortam pırıl pırıl olur. En iyi markalara ait temizlik seti, mop sapı, yer silici, fırça, kova, faraşlı süpürge ve yer kazıma araçlarını Avansas'ta kolayca bulabilirsiniz. Kaliteli temizlik aletleri şimdi en uygun fiyatlarla sizlerle!

Avansas’ta Satılan Temizlik Gereçleri Kaliteli ve Dayanıklı mıdır?

Avansas'ta satılan ev temizlik malzemeleri, ofis temizlik gereçleri ve yardımcı aparatlarda aradığınız kaliteyi rahatlıkla bulabilirsiniz. İş yerinde verimliliği ve motivasyonu artıran ofis temizliği için gerekli olan tüm ürünlerde lider markalarla çalışan Avansas, temizlikte profesyonel yardımcılarla her zaman yanınızda!

Temel ve yardımcı temizlik gereçleri, uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz dayanıklı ve sağlam ürünlerdir. Kolay ve rahat bir kullanım sağlayan, sağlıklı ve çok amaçlı bu ürünlerde hata payı yoktur. Ürünler zemine zarar vermez, parkeleri çizmez, yerde en ufak bir döküntü veya iz bırakmazlar. Avansas temizlik aletleri çabuk kırılmaz, çabuk deforme olmaz ve profesyonel temizlik sağlar.

En Uygun Fiyatlı Yardımcı Temizlik Araç ve Gereçleri Avansas’ta Bulunur mu?

Piyasadaki en hesaplı temizlik gereçleri Avansas'ta satılıyor. Lider markaların kaliteli temizlik aletleri ve yardımcı temizlik araçlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Bütçe dostu avansas.com, tek bir üründe birden fazla özellik sunarak temizlikte ekstra malzeme ihtiyacını ortadan kaldırıyor. Çok fonksiyonlu temizlik gereçleri hem uzun süre dayanıklı, hem kaliteli hem de çok hesaplı. Temizlik aletleri alırken ürünün markasına dikkat etmek oldukça önemlidir çünkü bu ürünler direkt temas ettiğimiz ürünlerdir. Avansas'ın sağlıklı temizlik ürünlerini şimdi en iyi fiyat avantajı ile sipariş verebilirsiniz.

Temizlik Aletleri Fiyatları Ne Kadardır?

Yer temizliği, cam temizliği, banyo, tuvalet, ofis ve dış ortam temizliğinde en kaliteli ürünler Avansas'ta karşınıza çıkar. avansas.com, şimdi en uygun fiyat avantajı sunan temizlik aletleri ile sizlerle! Temizlik gereçleri ve yardımcı temizlik ürünlerinde el yakmayan fiyatlardan kolayca yararlanabilirsiniz.

İş yerinin alışveriş adresi sloganı ile yıllardır kaliteden şaşmayan Avansas, ev ve ofis temizliği için gerekli tüm ürünleri kapınıza kadar getirir. Ayrıca Avansas, alışverişinizde hızlı teslimat imkanı sunmaktadır. Avansas temizlik aletleri fiyatları diğer markalara kıyasla oldukça hesaplıdır.