Domestos

Toplam 19 sonuç

Domestos, tüm yüzeyler için mükemmel bir temizlik sağlayan, mikropları yok edebilecek en iyi ürünleri üreten hijyen markalarından biri olarak öne çıkıyor. Domestos profeyonel temizlik ürünleri, özellikle mutfak ve banyo gibi yoğun trafik alanlarında mikrop ve bakterileri öldürmek için tasarlanmış dünyanın en iyi dezenfektanları arasında yer alıyor. 1929’dan beri temizlik ürünü üreten Domestos’un tecrübesi, ürünlerinin içeriğine de yansımış ve Domestos uzun yıllardan beri temizlik alanında önce gelen markalardan biri olmuştur.

%100 Sürdürülebilir Bir Çamaşır Suyu

Domestos çamaşır suları içeriğinde oksidatif adı verilen kimyasallar içerir. Bu kimyasallar mikroplar veya lekeler ile temas ettiğinde, mikropları yok eden bir oksidasyona neden olurlar. Böylece kullanılan tüm yüzeyler bakteri ve mikroplardan arınır. Siz de banyo ve tuvalet temizliğinde Domestos çamaşır suyunu kullanarak ailenizin ve sizin sağlığınız için herhangi bir tehdit oluşturabilecek tüm bakteri ve mikropları yok edebilir, yayılmalarını önleyebilirsiniz. Benzer şekilde Domestos, mutfaktaki tezgâh, zemin ve çöp kutularını sterilize etmek için de mükemmel bir çözümdür. Yaşam alanlarınızda yapacağınız tüm temizliklerde bir numaralı yardımcınız olacak Domestos çamaşır suyu ihtiyacınıza göre seçebileceğiniz farklı boyutlarda satılmaktadır. Uzun süreli kullanım için ekonomik büyük boyları tercih edebilirsiniz. Küçük boy şişeleri ise özel tasarımıyla temizlik esnasında size pratik bir kullanım sağlar. Ayrıca klasik çamaşır suyunun kokusunu sevmeyenler için dağ esintisi, okyanus ferahlığı, çam ferahlığı gibi hoş esintili seçenekler mevcuttur. Çözündüğünde neredeyse tamamen su ve tuza ayrışan Domestos çamaşır suyu, tamamen sürdürülebilir bir ürün olarak fark yaratır.

Klozetlerde Oluşan Kötü Kokulara Elveda

Domestos klozet koku gidericiler, derinlemesine tuvalet temizliğinizin tamamlayıcı bir parçasıdır. Bir sonraki tuvalet temizliğine kadar klozetinizin temiz kalmasını sağlar ve içinde oluşabilecek kötü kokuları önler. Hangi tür koku severseniz sevin geniş ürün yelpazesiyle Domestos'un tam size göre bir stili ve kokusu vardır. Çam ferahlığı ya da okyanus ferahlığı ile klozetinizde kalıcı koku sağlayabilirsiniz. Domestos klozet koku gidericiler, yalnızca hoş koku sağlamakla kalmaz klozetinizde oluşan lekelerle ve gizlenen mikroplarla da savaşır. Ayrıca klozetinizde kireç oluşumunu engeller. Temiz bir tuvalet için size hijyenik güç sağlayacak Domestos klozet koku gidericiler her sifonda serbest kalan güçlü köpükleri sayesinde tuvalet temizliğinizi bir üst seviyeye taşır. Derinlemesine ve kalıcı bir tuvalet temizliği için Domestos klozet koku gidericinizin askısını açarak plastik kilidini kırıp, klozetinizde su akışından emin olduğunuz bir noktaya sabitleyebilirsiniz.

Pratik Dezenfektanlar ile Hızlı Müdahale

Domestos dezenfektanları, temizlik esnasında size tam rahatlık, hızlı erişilebilirlik ve kullanım kolaylığı sağlar. Domestos hijyenik çok amaçlı spreyleri banyonuzdan mutfağınıza kadar her türlü yüzeyin temizliğinde kullanabilirsiniz. Yaşam alanlarınızdaki duş camı, mutfak tezgâhı, duvar ve yer karoları, lavabolar, klozet yüzeyi ve kapı kolları gibi aklınıza gelebilecek her türlü yüzeyde koronavirüs dahil mikropların %99,99'unu öldüren özel formülü ile Domestos çok amaçlı antibakteriyel temizleyiciler size yüksek hijyen garantili bir temizlik deneyimi sunar. Domestos pratik yüzey spreyi ise 80 derece alkol içeren özel içeriği ile size pratik ve maksimum düzeyde hijyen sağlar. Hem evde hem iş yerinde gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu ürün çamaşır suyu içermez, kullanım sonrası yüzeylerde deformasyon yaratmaz ya da iz bırakmaz. Durulama gerektirmeyen özel yapısı ile Domestos pratik yüzey spreyini her kullanımdan önce çalkalayarak, uygulamak istediğiniz yüzeye yaklaşık 20 cm uzaklıktan 5 saniye kadar püskürtmeniz yeterli lacaktır.